Vaadake kõiki haagiseid, mida Nintendo on esitanud E3-l

Nintendo teeb selles E3 numbris veel ühe ettekande, kuid konverentsil pole suuri uudiseid. Vaadake ettevõtte avaldatud haagist.

nintendo-e3

SEE Nintendo tagasi, et selles väljaandes esineda E3, kuid konverentsil polnud suuri uudiseid. See algas teatega Tähe rebane: null, järgmine mäng frantsiisis, mis saabub Wii U aastal 2015. Naljakas ettekandes saavad ettevõtte juhtidest sarja tegelased.

Hiljem kuulutati välja üllatav partnerlus Activisioniga, kust tegelased on pärit Nintendo ilmub sisse Skylanders, interaktiivne nukukonkurent amiibo. Mängus saab kasutada märke Activision ja aluse nuppude kaudu saavad nad ka amiibo mängul jooksmine SuurN.

Selgusid mõne mängu katkendid, mida näete allpool; ja lõpuks, Shigeru Miyamoto, looja Mario, rääkige üksikasjadest Super Mario tegija. Mängu saab integreerida amiibos, mis võib muutuda Mario igas tähemärgis ja suur hulk esemeid tasemete loomiseks. Selle mänguga tähistatakse frantsiisi, kes seda tähistavad 30. aastapäev.

Ettekanne lõpeb mälestusvideoga, kus on mitu pealkirja meelde jäetud Mario ja julgustage mängijat videot saatma www.LetsSuperMario.com. Sel moel mängijad aitavad Operatsioon LSM naeratus kes tegeleb huulelõhede juhtumitega.

Haagis

Tähe Rebane

Sõdur Hyrule

Villane Yoshi maailm

Yo-Kai Watch

Super Mario tegija

Tri Force Heroes

Metroid Prime: Vägede Föderatsioon

Xenoblade’i kroonikad X

Loomade ületamine: õnnelik kodukujundaja

Loomade ĂĽletamine: amiibo festival

Mario & Luigi: paberimoos

Mario Tennis: Ultra Smash

Mario ja Sonic 2016. aasta Rio olümpiamängudel

Skylanderite superlaadijad

Tulekahju embleemi saatus

Chibi-Robo! Lukuga ripsmed

Maandatud Algus

Genei Ibun Roku

Saatuslik raam: must veetĂĽdruk