contador gratis Saltar al contenido

Vaadake, kuidas fotosid ja videoid arhiivida ja kustutada Instagramist

Vaadake, kuidas fotosid ja videoid arhiivida ja kustutada Instagramist

Instagram võimaldab arhiivida ja arhiivida lugude vooge ja postitusi. Selle funktsiooni abil ei kuvata fotosid ja videoid enam sotsiaalvõrgustikes ilma neid jäädavalt kustutamata. See funktsioon võib olla kasulik, et peita endiste sõbrannade pilte või hetki, mida te ei soovi näiteks mäletada.

Neile, kes kasutavad platvormi kommertslikult, saab funktsionaalsust kasutada fotode tegemiseks, mis on laost otsas või rööbastelt lahkunud.

Vaadake, kui lihtne on oma postitust varjata ja igal ajal uuesti kuvada!

Kuidas arhiive postitusi Instagramis

Kui arhiivite postituse Instagramis, ei näe teie jälgijad seda enam voos. Suhtlusvõrgustikud mitte ainult ei salvesta fotosid ega videoid, vaid nende postitused on täielikud, koos pealdistega, hashtag ja kommentaarid.

1 Avage Instagram nagu tavaliselt. Koputage nuku koonust või pilti (sõltuvalt kasutatavast süsteemist), et pääseda selle profiilile;

2 Avage foto või video, mida soovite arhiveerida, ja avage trükise kohal kolme punkti ikoon. Avanevas aknas avage see Arhiiv;

arhiivima ja postitama Instagrami postitusi

Valmis! Postitus kustutati kohe teie kanalist.

Kuidas sõeluda Instagrami postitusi

Instagrami postituse arhiivist vabastamisel kuvatakse postitus uuesti postitusega samas kohas. See tähendab, et seda ei kuvata voo ülaosas, nagu juhtus uues postituses.

1 Avage Instagram nagu tavaliselt. Koputage nuku koonust või pilti (sõltuvalt kasutatavast süsteemist), et pääseda selle profiilile;

2 Minge ikooni, mis koosneb kolmest joonest, mis asuvad ekraani paremas ülanurgas;

arhiivima ja postitama Instagrami postitusi

3 Seejärel minge valikute juurde Arhiiv;

4 Koputage ekraani ülaosas noolt ja valige üksus Väljaannete arhiiv;

5 Seejärel avage postitus, mille soovite arhiivida. Puudutage foto või video kohal kolme punkti ikooni. Ilmuvas menüüs avage see Kuva profiilil.

arhiivima ja postitama Instagrami postitusi

Seal naaseb väljaanne teie uudistevoo juurde.

Kuidas arhiivida Instagrami lugusid

Instagrami lugude arhiivimise viis erineb pisut sellest, kuidas teete seda postitamise teel. Kasutaja peab valima kõigi avaldatud uudiste salvestamise kontole. Seega on teil neile juurdepääs isegi pärast 24-tunnist eetris viibimist.

Vaadake, kuidas seda samm-sammult teha, allpool:

1 Avage Instagram nagu tavaliselt. Koputage nuku koonust või pilti (sõltuvalt kasutatavast süsteemist), et pääseda selle profiilile;

2 Minge ikooni, mis koosneb kolmest joonest, mis asuvad ekraani paremas ülanurgas;

arhiivimata Instagrami postitused

3 Siis vali Arhiiv;

4 Koputage ekraani ülaosas noolt ja valige üksus Lugude arhiiv;

5 Seejärel avage kolme punkti ikoon ekraani paremas ülanurgas;

6 Avanevas menüüs avage see Seadistused;

arhiivimata Instagrami postitused

7 s aktiveerida seotud lukustusvalikud Salvestage arhiivitud üksustesse. Kui see on aktiivne, muutub see hallist siniseks.

Vaadake ja avaldage arhiveeritud lugusid

Kuigi praegu on oma roll rõhutab, Instagrami lood on tehtud mõnda aega ja jäävad eetrisse vaid 24 tunniks. Seetõttu pole mõtet nende arhiivimist tühistada.

Kuid Instagram võimaldab teil lugusid failides uuesti avaldada või publikatsioonidena jagada. Samuti on võimalik oma mobiiltelefoni salvestada või esiletõstmiseks sisestada.

Selleks avage lihtsalt rakendus ja järgige ekraani ülanurgas olevat tee: profiilifoto või kolmerealine ikoonipilt Arhiiv Lugude arhiiv. Selle avamiseks puudutage väljaannet.

Kontrollige, kas kuvatakse mitu suvandit. Sisene Jagage seda, postitus, mis kavatseti uuesti avaldada kui lugu. Vorming on sama, mis teistel jagatud lugudel, tehes soovitud muudatused.

Postitage Instagrami arhiivi

Kui see on sees Tõstke esile, saate foto või video abil uue luua. Huvitav on see, et trükised kuvatakse voo ülaosas ja võimaldavad teil lugusid kuvada ilma piiranguteta (ja mitte ainult ühe päeva jooksul).

Sisene Veel, avage menüü koos üksusega kustuta, mis eemaldab postitused Instagrami failidest, ja Foto / video salvestamine, mobiiligaleriisse salvestamiseks.

J sisse Jagage trükisena, nagu nimigi ütleb, võimaldab teil sisu postitada sööta.

Kustutatud fotode ja videote taastamine Instagramist

Arhiveerimise funktsioonide esitamine ja avaldamine ei võimalda kustutatud pilte sotsiaalvõrgustikes taastada. Kuid see platvorm võimaldab teil seda teha oma konto andmete allalaadimise taotlemisel reaalselt.

Selleks peate avama Instagrami ja järgima teed: profiilifoto või kolmerealine ikoonipilt ekraani ülanurgas Seadistused Turvalisus Andmete allalaadimine. Taotlus teatab, et ta saatis registreeritud aadressile meili.

Ettevõttel on andmete kogumiseks ja saatmiseks aega kuni 48 tundi. AppGeeki läbi viidud testides kulus sõnumi sisendkausta sisenemiseks aga vaid mõni minut.

Instagram "height =" 400 "src =" https://matchstix.io/in/wp-content/uploads/2020/02/1581256318_758_Lsee-how-to archive-and-delete-photo-dan-video-in-Instagram. jpg "laius =" 449 "/></span></p>
<p>Saate meilisõnumi, avage ja klõpsake nuppu <strong>Andmete allalaadimine</strong>. Link on saadaval ainult 4 päeva. Teid suunatakse Instagrami veebisaidile, seega peate kinnitama oma sisselogimisandmed. Pärast oma konto ühendamist minge aadressile <strong>Andmete allalaadimine</strong> ja oodake, kuni fail lõpetab allalaadimise.</p>
<p>Fail peab olema .zip-vormingus. Seetõttu tuleb installida failidekompressoriprogrammid, näiteks Winzip, WinRar ja 7-Zip. Sisu sisaldab kõiki fotosid, videoid, lugusid ja teie sotsiaalvõrgustiku kontoga seotud viiteid.</p>
<p>Nüüd vaadake ka seda, kuidas otsida efekte, mida Instagram Storiesis kasutada. Siit saate teada, kuidas salvestada Instagrami fotosid oma mobiiltelefonile või arvutisse!</p>
<p></p>
<!-- AI CONTENT END 1 -->

      
      	<div class=