Vaadake, kuidas Instagrami tume reĹľiim sisse lĂĽlitada ja rakendus mustaks muuta

Vaadake, kuidas Instagrami tume reĹľiim sisse lĂĽlitada ja rakendus mustaks muuta

Instagram on programm, millel on öörežiimi võimalus. Kuid erinevalt sellest, mida võite ette kujutada, on ekraani mustaks muutvat funktsiooni võimatu otse suhtlusvõrgustike rakendustes aktiveerida.

Funktsioon aktiveeritakse automaatselt, kui kasutaja aktiveerib telefoni seadetes tumeda teema. Ekraan lubab aku kokkuhoidu ja suuremat silmamugavust hämaras keskkonnas.

Vaadake, kuidas muuta Androidi või iPhone’i musta ekraaniga Instagrami vaatamiseks vajalikke seadeid.

Instagrami öise režiimi aktiveerimine Androidis

Et Instagram näeks must välja, peab see olema Android 10 seadmesse installitud. Kui teie nutitelefon kasutab vanemat süsteemiversiooni, ei tööta see funktsioon.

1. Avage rakendus Reguleerimiseks Android;

2. Logi sisse Ekraan;

Instagrami tume reĹľiim

3. Luba lukuga seotud valik Tume teema.

Valmis! Samal ajal märkate, et süsteemi värvid on tumenenud. Nii et Instagrami ja muude ühilduvate rakenduste, näiteks öise režiimi avamisel on neil ka paigutus pime.

Instagrami tume reĹľiim

Instagrami öise reĹľiimi lubamine iPhone’is

IPhone’i kasutajatel peab olema iOS 13 seadmesse installitud, nii et Instagramis on tume reĹľiim lubatud.

1. Logi sisse Seaded;

2. Seejärel puudutage Ekraan ja heledus;

3. Järgmisel ekraanil märkige valikute ruudud Tume tumeda režiimi aktiveerimiseks.

Instagrami tume reĹľiim

Süsteem saab kohati tumedama tooni, samuti funktsionaalsust pakkuvad rakendused, näiteks Instagram.

Kuidas Instagrami öörežiimist välja saada

Kas olete proovinud Instagrami tumedat režiimi ja märganud, et eelistate traditsioonilist? Pange tähele, et praegu pole seda kuidagi võimalik välja lülitada paigutus must sotsiaalne võrgustik iseseisvalt.

See tähendab, et seni, kuni tume teema on Androidis või iPhone’is lubatud, kuvatakse seda ka Instagramis. Seega, kui soovite algse välimuse juurde naasta, peate muutma sĂĽsteemi sätteid.

Korrake lihtsalt ĂĽlaltoodud samme. Androidis peate keelama valikuluku Tume reĹľiim. Märkige iPhone’is lihtsalt allolev ruut puhas.

Kuidas teada saada telefonisĂĽsteemi versiooni

Nagu me ütlesime, peab Instagrami öörežiimi kasutamiseks olema teie seadmesse installitud Android 10 või iOS 13. Kui te ei tea, millise operatsioonisüsteemi versiooni olete installinud, ärge muretsege. AppGeek näitab, kui lihtne see on.

  • Android: rakendused Konfiguratsioon → SĂĽsteem → Täpsem. Sisse SĂĽsteemi uuendus, kuvatakse operatsioonisĂĽsteemi versioon. Kui soovite kontrollida, kas värskendus on saadaval, toksake SĂĽsteemi uuendus. Muul juhul topeltpuudutage valikut. Automaatselt otsitakse värskendusi.
  • iOS: Seaded → Ăśldine → Teave. Sisse Tarkvaraversioon, Teil on teavet selle kohta, milline neist on teie iPhone’i installitud. Kui värskendus on saadaval, teavitatakse kasutajat ekraanil värskendusteatega Kindral.

AppGeek soovitab:

Taysa Coelho

Ajakirjanik on lõpetanud UFRJ, ta on kirjutanud tehnoloogiast seitse aastat. Carioca elab praegu Portugalis, riigis, mille ta lapsendas. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratonisarju teha. Instagram on teie lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid just WhatsApp säästab teid Brasiilias elavate kaotamisest.