Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Oleme oma Android-nutitelefoni integreerimiseks uue Windows 10-ga ette valmistanud vajalikud samm-sammult õpetused

See on ilmne Microsoft ei suuda oma telefone müüa, kuid see ei tähenda, et ettevõtted eiraksid muid aspekte, mida saab tarkvara abil abielu abil nii hästi ära kasutada Windows turu kõige tüüpilisema operatsioonisüsteemiga: Android ja iOS.

Integreerige Windows 10 oma nutitelefoniga

Microsofti taktika on edendada integratsiooni tänapäeva kõige populaarsemate süsteemide, Windows 10 ja Androidi vahel, mis praegu esindavad 85% turust, selgub IDC andmetest. Muidugi peale iOS-i, mis ilmus varsti pärast seda, 15,01%, ehkki praegu on integreerimist võimaldavad rakendused saadaval ainult Androidile.

See integreerimine toimub rakenduse nimega „Teie telefoniga” on kaasas Windows 10 uusim värskendus pealkirjaga Oktoober 2018 (versioon 1809), mis kuulutati välja selle kuu alguses New Yorgis.

Selle integreerimise harjutamine on väga lihtne ja me koostasime samm-sammult protsessi, et saaksite kõik kahtlused lahendada. Kas teie Windows 10 on uuendatud ja nutitelefon käepärast? Nii et tulge meiega kaasa!

Windows 10 otsinguribalt pääsete juurde oma telefonile

Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Alustamiseks klõpsake Windows 10 otsinguribal ja tippige “Teie telefon”. Rakenduse esimesel ekraanil palutakse teil sisse logida oma Microsofti kontoga. Vastake neile nõuetele ja jääge meiega.

On aeg oma nutitelefon arvutiga siduda

Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Järgmine samm on nutitelefoni linkimine arvutiga Windows 10. Selleks klõpsake ekraani keskel nuppu „telefoni link” ja täitke seejärel DDD.

Pärast numbri täitmist ja nuppu Saada klõpsamist saate telefoni sõnumi rakenduse allalaadimiseks. Kui te ei saa SMS-i, pääsete oma nutitelefonis olevale lingile juurde alias.ms/reis rakenduse allalaadimiseks või veelgi lihtsam, avage Play pood ja otsige rakendust “Telefoni lisandmoodulid”.

Konfigureerige rakendus

Pärast Windowsi mobiilsessiooni sulgemist rääkides SMS-ide saatmisest nutitelefoni, kuvatakse uus aktiivse täitmise sümboliga ekraan, mis näitab, et siiski on vaja integreerida telefoni installitud rakendustega.

Selleks avage seadmes rakendus, märkige ruut “Minu arvuti on valmis” ja minge siis “Ăśhenda mu arvuti”. Järgmisel ekraanil peate lingi täitmiseks sisse logima oma Microsofti kontoga. Klõpsake nuppu „Logi sisse Microsofti kontoga.

Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Sellel ekraanil on selge, millist integreerimise taset rakendus pakub. “Hiljutiste fotode vaatamiseks ja arvuti kaudu SMS-ide saatmiseks peate sisse logima ja loa andma”.

Kasutage ressursse

Olgu, siis saavad arvutid, millel on Windows 10 ja Android-seadmed, mille rakendused on juba lingitud, omavahel rääkida.

Enne ressursi ühendamist kuvab Androidi rakendus pärast integreerimise kinnitamist ekraani, mis näitab, et arvuti ja telefoni koostööks tuleb anda mitu õigust. Klõpsake nuppu Jätka. Soovi korral peate andma järgmised õigused: pildid, SMS-sõnumid, telefonikõned ja kontaktide loend.

Pärast lubade määramist on peenhäälestusprotsess lõppenud. Hüppame otse arvutis oleva rakenduse „Teie telefon“ juurde.

Esmakordsel juurdepääsul arvutis olevale rakendusele tehakse pärast seadistamist ekraani ülaossa lingitud mudel, meie puhul tegime testi Galaxy S8 + -ga. Nutitelefoni piltide ja SMS-ide kuvamiseks arvutis rakenduse versioonis klõpsake lihtsalt telefonis ühenduse loomist taotlevas seadmes kuvatavas tekstsõnumis luba.

Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Nüüdsest kuvatakse kõige värskemad nutitelefoni salvestatud fotod automaatselt teie telefoni arvutiversioonis. Lisaks piltide vaatamisele pisipildirežiimis kõige uuemate prioriteetsuse järjekorra seadmise järgi võite klõpsata ka ühel neist, nii et need oleksid selgelt kuvatud.

Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Kuigi paljud inimesed ei kasuta enam isegi legendaarseid SMS-e, on tänapäevases suhtluses juhtpositsioonil sellised kiirsuhtlusrakendused nagu WhatsApp ja Telegram, samuti on võimalik oma mobiilirakenduse kaudu vastata ja uusi sõnumeid saata. Klõpsake lihtsalt vasakul asuvat nuppu Sõnum (varasemates versioonides).

See rakendus registreerib teie uusimad SMS-id automaatselt. Kui soovite uue saata, klõpsake nuppu + Uus sõnum, valige loendist kontakt ja sulgege see, klõpsates paberitasandi sümbolil.

Vaadake, kuidas integreerida oma Android-nutitelefon Windows 10-ga

Siit näeme, et seni investeerib Microsoft rakenduste kaudu lahendustesse, et püsida mobiilsideturul ja järgida ökosüsteemi loomise joont Windows 10, mis ühendab tema osalemist arvutites, konsoolides ja turul populaarseima mobiilse operatsioonisüsteemiga.