Vaadake, kuidas kasutada Instagrami koerafiltrit Sasha Dog

Vaadake, kuidas kasutada Instagrami koerafiltrit Sasha Dog

Põrandal lebav filtrikollane koer muutub Instagramis palavikuks. Kutsutud Sasha Dogiks võib teie loos juba ilmneda ebaharilikesse kohtadesse või teiste loomadega paigutatud köögi superrealistlik efekt.

Peate endalt küsima: kuidas mul ka lõbus on? AppGeek aitab teil praegusest meemist ilma jääda.

Õpetame teile, kuidas Instagramis koerte filtreid leida ja kasutada ning oma sõpru lollitada.

Kuidas kasutada Instagrami koerte filtreid

Filtrite kasutamiseks, mida Instagram automaatselt ei paku, peate varastama kelleltki, kes neid kasutab, või otsima neid Väärtpaberite galerii. Kuid konkreetsete leidmine, nagu Sasha Dog tegi, ei pruugi olla lihtne.

Allpool toodud sammud lihtsustavad aga teie elu. Installige lihtsalt Instagrami rakendus oma Androidi või iPhone'i nutitelefoni.

1 Avage oma mobiiltelefonis filter Sasha Dog ja valige Avage Instagramiga;

2 Varsti on filter teie loos juba avatud. Efekti salvestamiseks hilisemaks kasutamiseks koputage nime Sasha koer;

Sasha Dogi Instagrami filtrikoer

3 Siis minge Salvesta kaamerasse ja koputage Okei kinnitada;

4 Efekti kasutamiseks liigutage nutitelefoni, et leida lamav karamelliköök. Kui näete seda, puudutage ja lohistage üle ekraani, et paigutada see kuhu soovite.

  • Suuruse reguleerimiseks kasutage lehe liigutamiseks kahe sõrmega, kuni see on vaate suhtes realistlikum;

5 Nagu ka teistes lugudes, puudutage foto tegemiseks ekraani keskel olevat nuppu või hoidke nuppu video tegemiseks;

Sasha Dogi Instagrami filtrikoer

6 Kui soovite, lisage redigeerimiselemente nagu tekst, filtrid, kleebis, jne. Täielik avaldamine aadressil Teie lugu.

Valmis!

Kas mõni kasutaja saab Instagramis filtreid luua?

Filtri Sasha Dog looja, Instagrami tavaline kasutaja Antonio Ruggiero. Alates 2019. aasta augustist on suhtlusvõrgustikud lubanud kõigil luua ja jagada sarnaseid efekte, millele on kõigil juurdepääs.

Selleks peate alla laadima Facebooki tehtud programmi Spark AR Studio, mis on saadaval Mac OS-i ja Windowsi jaoks. selle kaudu on võimalik teha liitreaalsuse filtreid. Selle mõjude hulgas on nägu moonutamine, osakeste ja tulede simuleerimine, maskid ja muu.

Enne kui näete, et teie loomingut kasutab kolmas osapool, peate siiski läbima kinnitusprotsessi. Selleks on vaja see saata Spark AR Hubi veebisaidile.

Mul on vaja omada kontot ja valida, kas jagada seda Instagramis või Facebookis. Selle protsessi ajal on filter 1 tunni jooksul soovitud platvormil saadaval, et enne saadetise täitmist läbi viia vajalikud testid ja seadistused.

Pärast esitamist pean ootama, millal Facebooki / Instagrami meeskond saadetava sisu heaks kiidab. Vastuse saamise periood võib varieeruda ühest tööpäevast ühe nädalani.

Kas sulle meeldib nipp? Seejärel vaadake ka seda, kuidas laululõike Instagrami lugudesse üles panna.

Kas teadsite, et järgmised suundumused võivad teie nähtavust võrgus suurendada? Vaadake, millised toimingud ja rakendused aitavad teil Instagramis meeldimisi saada!

Samuti: uurige, kuidas kustutatud Instagrami sõnumeid taastada.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.