contador gratis Saltar al contenido

Vaadake, kuidas kõigist seadmetest korraga WhatsApp Webist väljuda

Vaadake, kuidas kõigist seadmetest korraga WhatsApp Webist väljuda

WhatsApp Veebist on võimalik lahti saada kahel viisil: otse brauserist või kaugjuhtimisega telefoni teel. See tähendab lihtsalt sulgemist brauser ära lõpeta seanssi.

Seega, kui kasutate messengerit avalikust arvutist ega lähe korralikult minema, saavad teie vestlust võõrad inimesed lugeda. Kannatuste vältimiseks vaadake WhatsApi veebist ühenduse katkestamise kahte viisi.

Kuidas WhatsApp Web-ist väljuda?

Kui te pole brauseri messengeri versiooni kasutanud, lugege meie õpetusi WhatsApp Web ja WhatsApp Desktopi kasutamise kohta arvutis või Macis. Kui olete juba kasutaja, vaadake allpool, kuidas seansi lõppedes oma teavet turvalisena hoida.

Kuidas veebibrauseris WhatsApp Web väljuda?

1 Avage brauseri vahekaart, mis on ühendatud WhatsApp Webiga, ja klõpsake kolme punkti ikooni;

WhatsApi veeb

2 Avanevas menüüs minge välja Exit.

Varsti eraldatakse teie Messengeri konto brauserist.

Kuidas väljuda WhatsApp Webist kõigist seadmetest mobiili kaudu

1 Avage rakendus WhatsApp tavaliselt ja vahekaardil Vestlus, pääsete paremas ülanurgas asuvale kolmepunktiikoonile;

WhatsApi veeb

2 Avanevas menüüs avage WhatsApp Web;

3 Järgmisel ekraanil avage Kas lõpetada kõik seansid?;

WhatsApi veeb

4 Kinnitage oma valik aadressil Välju, kuvatavas teadete kastis.

Valmis! Nüüd pole teie WhatsApi veebikonto enam ühegi brauseriga ühendatud.

WhatsApp või telegramm? Uurige, milline rakendus on parim ja ohutum!

Miks ma ei saa WhatsApp Webiga ühendust luua?

WhatsApp selgitab, et veebisõnumi versioon on mobiilirakenduse laiend, mis on saadaval Androidi või iOS-i jaoks. See tähendab, et see sõltub rakendusest, mis töötab korralikult. Seega, kui te ei saa programmi nutitelefonis kasutada, ei saa te seda ka oma arvutis kasutada.

Kuid kui seda ei juhtu, on Interneti-ühenduse loomiseks arvutivõrguga seotud raskuste võimalus. Ettevõte soovitab kasutada tugevat ja stabiilset signaalivõrku. Vastasel korral kuvatakse teade Arvuti pole ühendatudvestlusloendi ülaosas.

Soovitav on installida ka teie valitud brauseri uusim versioon. Pange tähele, et Chrome, Firefox, Opera, Safari ja Edge ühilduvad WhatsApp Webiga. Internet Explorer ei käivita messengeri versiooni.

Lõpuks, kui proovite pääseda lehtedele hallatava võrgu, st ettevõtte kaudu, võib olla mõni juurdepääsupiirang. Kui teil on ühendust oma administraatori või IT-töötajatega, peate paluma neil juurdepääsu sellele aadressile veeb.whatsapp.com,* .veeb.whatsapp.com ja * .whatsapp.net.

Vaadake ka, kuidas vestlusi ja sõnumeid WhatsAppis taastada! Vaadake ka seda, kuidas kahe telefoni WhatsApp ühe telefoni kohta on vaid kolm lihtsat sammu.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.