contador gratis Saltar al contenido

Vaadake, kuidas kontakti olekut WhatsAppis vaigistada

Vaadake, kuidas kontakti olekut WhatsAppis vaigistada

Kui vaigistate kontakti oleku WhatsAppis, ei ilmu selle inimese värskendused enam väljaannete loendi ülaossa. Selle nägemiseks on vaja kerida blokeeritud inimeste postituste juurde.

Olekufunktsioon jõuab Messengeri juurde 2017. aasta veebruaris ja töötab viisil, mis on väga sarnane Instagrami lugudega. See funktsioon võimaldab avaldada tekste, fotosid, videoid ja animeeritud GIF-e, mis on eetris vaid 24 tundi.

2019. aastaks jõuab see tööriist 500 miljoni aktiivse kasutajani iga päev. Ettevõtte sõnul peavad kellegi värskenduste ja ka teie värskenduste nägemiseks mõlemad olema salvestatud oma mobiili vastavasse kontaktide loendisse.

Kui soovite peatada rakenduses kellegi postituste jälgimise, vaadake, kuidas summutada WhatsApi kontakti olek Androidis ja iPhone'is. Kui kahetsete, selgitame ka seda, kuidas protsessi tühistada.

Kuidas vaigistada WhatsApi kontakti olekut Androidis ja iPhone'is

Allpool toodud toimingu tegemiseks tuleb teie Androidi nutitelefoni või iPhone'i installida rakendus WhatsApp. Protsess on kahes operatsioonisüsteemis väga sarnane.

1 Avage WhatsApp;

2 Puudutage vahekaarti Olek vaadata oma kontaktväljaandeid;

Kuidas vaigistada WhatsApi olekut

3 Puudutage Android-seadmes mõne sekundi jooksul selle inimese postitusi, keda soovite oleku vaigistada. J iPhone'is, libistage vasakule;

4 Seejärel puudutage valikuid Vaigista.

Seal lisatakse kasutajad automaatselt keelatud uuenduste loendisse.

Samuti saate teada, kuidas summutada lugusid, vooge ja võtta ühendust DM-idega Instagramis

Kuidas kustutada WhatsApi olekuvärskendused vaikivast režiimist Androidis ja iPhone'is

Kui teil on kahju ja soovite summutatud kontaktpostitust tagasi tulla, on vastupidine protsess üsna lihtne.

1 Avage WhatsApp;

2 Puudutage vahekaarti Olek oma kontaktpostituste nägemiseks ja kerige jaotise nägemiseks alla Vaigista värskendused;

Kuidas vaigistada WhatsApi olekut

3 Vajutage Android-seadmes mõne sekundi jooksul vaikuse kustutamiseks selle kontakti olekut. IPhone'is lohistage vasakule;

4 Sisselogimisprotsessi lõpetamine Lülitage teatised uuesti sisse, Android või Pole vaikustiPhone'is.

Muutke oma privaatsuse olekut

Tavaline on, et WhatsAppil on üsna mitmesuguseid kontakte, alates sõpradest ja perekonnast kuni töökaaslaste ja ülemusteni. Seetõttu on enne foto või video olekuna avaldamist tavaline, et olge ettevaatlik, et te ei muutuks millekski ohtlikuks.

Siiski saate värskendusi näidata ainult inimestele, kes on kõige lähedasemad ja nii lõdvestunud kui soovite. Androidis avage vahekaart Olek kulleriga ja näete paremas ülanurgas kolme punkti ikooni. Siis vali Privaatsuse staatus.

Kuidas vaigistada WhatsApp Status

IPhone'is juurdepääs Olek ja koputage Privaatsuseeskirjad, vasakus ülanurgas. Nüüd on sammud mõlema opsüsteemi jaoks samad. Peate valima, kes teie värskendusi näeb: kõik teie kontaktid või kontaktid, välja arvatud teatud inimesed.

Kui valite teise valiku, kuvatakse loend, kus peate kontrollima inimesi, kellele soovite postituse peita. Kui olete valmis, puudutage lihtsalt ekraani allosas asuvat linnukest ().

Samuti on võimalik teha vastupidist: peita sisu kõigi eest ja näidata seda ainult teatud rühmadele. Selleks koputage üksust Jagage ainult: ja valige loendist, kes teie väljaannet näevad.

Kas sulle meeldib nipp? Seejärel soovite kontrollida ka 5 sammu, et teada saada, kas see on WhatsAppis blokeeritud. Lugege, kuidas muusikat Whatsapi olekusse panna: õppige 3 erinevat viisi

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.