Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

Kas teil on probleeme Androidi värskendamisega? Me õpetame teile, kuidas oma nutitelefoni või tahvelarvutit värskemate värskendustega kursis hoida ilma palju tööd tegemata!

SEE Android on pidevalt muutuv mobiilseadmete operatsioonisüsteem. Ükskõik, kas tegemist on väikese plaastri või suurema värskendusega, Google otsin alati võimalusi oma süsteemi täiustamiseks. Kuid süsteemi värskendamine ei pruugi olla kõigi jaoks lihtne ülesanne.

Seetõttu ei pruugi paljud nutitelefoni või tahvelarvuti kasutajad seda muutust märgata. Selle põhjuseks on see, et teie seade pole värskendustega kursis. Seetõttu õpetame teile samm-sammult, kuidas oma Androidi värskendada vastavalt turul olevatele suurematele kaubamärkidele.

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

Samsung

Lõuna-Korea hiigelseade Samsung on kaks meetodit, mis võimaldavad kasutajatel Androidi värskendada. Esimest saab traditsioonilisemalt teha ainult seadme enda kaudu, millel on aktiivne WiFi-ühendus. Niisiis, lihtsalt järgige neid samme:

1. Juurdepääs “Seaded”. Seal pĂĽhkige alla, kuni leiate “Tarkvarauuendus”;

2. Puudutage nĂĽĂĽd “Laadige värskendused alla käsitsi”. Värskenduse olemasolul saate allalaadimise alustamiseks või edasilĂĽkkamiseks teate.

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

Oluline on meeles pidada, et see esimene värskendusmeetod võimaldab kasutajatel lubada ka värskenduste automaatse kontrollimise võimaluse. Nii saate selle võimaluse lubamisel oma nutitelefoni või tahvelarvutisse teate kohe, kui uus värskendus on saadaval. Peale selle saate seadme ajakohastamiseks määrata ka konkreetsed kellaajad.

Teine värskendusmeetod on mõeldud neile, kes eelistavad arvutit kasutada. Kuid Samsungil on oma programm nimega Nutikas lüliti selle juhtumi jaoks. Õnneks on selle kasutamine väga lihtne:

1. Selle lingi kaudu saate programmi alla laadida ja installida. Allalaadimislink on umbes saidi keskel, kust leiate nupu “Laadi alla Windowsile / Macile”;

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

2. Kui programm on installitud, avage see lihtsalt. Niisiis klõpsake oma avaekraanil nuppu “Veel” ja mine “Eelistus”;

3. Uuel ekraanil läheme “Tarkvarauuendus” ja kontrollime võimalusi “Uusima tarkvara eellaadimine”.

Selle programmi kasutamise eeliseks on see, et kui Smart Switchi avate, laadib see iga kord, kui mõni värskendus on, teie nutitelefoni alla. Seadme avamine annab teile võimaluse värskendused automaatselt installida. Nutikas lüliti toetab telefone ja tahvelarvuteid Galaxy, Märge ja Tab uuem kui Galaxy S2.

Asus

Sama hästi kui SamsungAsus nutitelefoni värskendamiseks saab kasutaja valida kaks meetodit. Esimene on traditsiooniline viis, kuidas värskendusfailid WiFi kaudu otse telefoni saada. Selle valiku leidmiseks oma seadmest toimige järgmiselt.

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

1. Leidke rakenduste ruudustik ja koputage seda “Reguleerida”. Niisiis, pĂĽhkige alla ja liikuge edasi “SĂĽsteemi uuendus”;

2. Nüüd, taustaga ekraan ZenUI ilmub värskendusi otsima. Seega, kui see on saadaval, on teil võimalus seda alla laadida. Nii lihtne see ongi.

Asuse teine ​​võimalus sĂĽsteemi värskendada on tema enda veebisaidil. Seal on jaotis nimega “Allalaadimiskeskus” või “Allalaadimiskeskus“, Kust saab seadmespetsiifilisi värskendusi alla laadida. Nii et pärast allalaadimist peavad kasutajad faile saatma ainult kaabli kaudu mobiiltelefoni. Vaadake allolevaid samme:

1. Avage mis tahes brauseris see link;

2. NĂĽĂĽd, sees “Toote tĂĽĂĽp” valige, kas soovite oma tahvelarvutit või nutitelefoni värskendada, milline seeria on osa ja milline mudel;

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

3. Pärast väljade täitmist kuvatakse teie seade paremal kĂĽljel mitme võimalusega. klõpsake “Draiverid / kontrollerid ja tööriistad”;

4. Valige uuel ekraanil allpool Androidi valik “sĂĽsteem”ja laadige see valik alla “PĂĽsivara”;

5. Kui allalaadimine on lõppenud, on teil fail sees tõmblukk. Kopeerige fail lahti pakkimata meie seadme sisemällu juurest, see tähendab, et seda ei ole kaustas;

6. Nutitelefonis saate teate, et värskendus on saadaval. Lihtsalt avage see ja jätkake installimist.

Pidage meeles, et vaikimisi otsivad Asuse Android-seadmed juba värskendusi automaatselt. Mõnikord ei teavitata kasutajat viimastest värskendustest. Seega on alati hea kontrollida seadme seadeid või ettevõtte veebisaiti uute värskenduste leidmiseks.

Motorola või Lenovo

Ainus võimalus Motorolal (ja järelikult ka Lenovol) oma Android-nutitelefoni värskendada on seadme enda kaudu WiFi kaudu. Ettevõtte ametliku veebisaidi kaudu on võimalik teada saada, kas teil on värskendus installimiseks või mitte. Seejärel vaadake allpool, kuidas kontrollida, kas teil on värskendus saadaval ja kuidas seda installida:

1. Juurdepääs sellele lingile mis tahes brauseris;

2. Valige telefon, kust telefon osteti, ja mudel;

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

3. Lehel kuvatakse, milline Androidi versioon peaks teie seadmesse jõudma, sealhulgas link koos juhistega selle installimiseks.

LG

Nagu ka teiste kaubamärkide seadmete puhul, saab LG nutitelefoni jaoks saadaval olevaid värskendusi nii seadmest kui ka arvutist. Kõigepealt saate otse nutitelefonist värskendada.

Vaadake, kuidas oma Android-telefoni või tahvelarvutit värskendada

1. Avakuval või rakenduste võrgus pääsete juurde “Seaded”. Otsimis- ja juurdepääsuvõimalused “Telefoni teel” piirkonnas “Ăśldine”;

2. Juurdepääs jaotisele “Ăśldine” ja mine “Värskenduskeskus”. Puudutage valikut “Tarkvarauuendus”;

3. Nüüd saate värskendusi käsitsi otsida. Peale selle saate ka Androidi konfigureerida oma värskendusi automaatselt kontrollima ja teavitama, kui need on saadaval.

Arvutiuuenduste jaoks on LG-l abiks kolm programmi:

Lõpuks töötavad nad kõik väga sarnaselt ja neil on nupp “Kontrolli värskendusi”. Nende programmide kasutamine erineb teie nutitelefoni mudelist, seega hoidke end teatud seadetega kursis.