Vaadake, kuidas saab kitse simulaatorit ja AirPano reisiraamatut tasuta

Kui laadite alla kitse simulaatori (4,99 dollarit) mängu ja rakenduse AirPano reisiraamat (2,99 dollarit) otse App Store’ist, peate selle eest maksma. Kuid sel nädalal on seda võimalik saada armulihtsalt. Järgige allolevaid samme ja kinnitage oma koopia. ?

Kitse simulaator

Veebisait IGN pakub aeg-ajalt tasuta rakendusi. Probleem on selles, et reeglina kehtivad koodid ainult teatud riikidele ja Brasiilia on alati kõrvale jäetud. Sel kuul on lugu mingil põhjusel teistsugune ja lisaks sellele, et meie riigis on juurdepääs pakkumistele, töötab see kood Brasiilia kontodel hästi.

IGNi reklaamimine

Nii et naudi. Juurdepääs sellele lingile ja hankige kood, mis annab teile õiguse rakendust tasuta alla laadida. Kui te ei tea, mida sellega teha, vaadake seda õpetust, kuidas seda teha. ? (lugejate näpunäide jardelbr)

AirPano reisiraamat

Oleme siin kommenteerinud, et Apple Store’i rakendus (fĂĽĂĽsiline pood, mitte rakenduste pood) muudab rakendused aeg-ajalt tasuta kättesaadavaks. Seda kuud nimetatakse AirPano reisiraamat ja näitab 360-kraadistes panoraamides maailma erinevate linnade tuntud vaatamisväärsusi. Seal on ka Lunastaja Kristus. Selle tasuta allalaadimiseks installige rakendus Apple Store’ist, avage see ja leidke koht rakenduse allalaadimiseks. Peate selliselt alla laadima, sest kui lähete otse App Store’i (rakenduste pood, mitte fĂĽĂĽsiline pood), võetakse teilt tasu. (lugejate näpunäide Alejandro, Taubate / SP)

astore_promo

Mõlemad need kampaaniad on piiratud ajaks. Nii et hankige nüüd oma. Kui teil on koodi taastamise kohta küsimusi, küsige neid siin kommentaarides. ?

Meie tänu kuulub jardelbri ja Alejandro lugejatele