Vaadake, kuidas uus Galaxy S20 Ultra 100x suum töötab

Vaadake, kuidas uus Galaxy S20 Ultra 100x suum töötab

Uuel Galaxy S20 Ultral on neli kaamerat ja muljetavaldav 100x suum. Vaadake, kuidas see on võimalik

Viimasel päeval 11/02 kuni Samsung tutvustada uut Galaxy S20, S20 + ja S20 Ultra. Funktsioonid on siiski tipptasemel S20 Ultra tähelepanu tõmbama. Sellel nutitelefonil on neli objektiivi ja 100x suum, nimega Suumi ruum (või ruumiline suum, tasuta tõlkes).

Ehkki see ei tekita eriti teravaid pilte, on see funktsioon muljetavaldav, kuna võimaldab teha 100 korda suuremaid fotosid. Kõik see toimub mobiiltelefonides, millel on väikesed kaameraandurid. Sellise äärmusliku laienemise võimalusega on arvestatud Huawei andke 50x suum ja kasutage sama meetodit nagu Galaxy S20 Ultra.

Galaxy S20 UltraGalaxy S20 Ultra on esimene nutitelefon maailmas, mis pakub 100x suumi

Oluline on märkida, et fotograafiamaailmas on absurdne suum juba võimsas (ja kindlasti ka kallimas) kaameras teada. Aga kuidas Samsung õnnestus nutitelefonides kasutusele võtta 100x suum?

Galaxy S20100-kordne suum on võimalik tänu 48- ja 108-megapikslistele objektiividele

Esiteks on oluline mõista, et sellised pildid on jäädvustatud viisil fookuskaugus, et objektiivi keskpunkti ja valguse punkti mõõtmised tuleb koguda. Fookuskaugus pole kaamerate ainuõigus ja seda võib leida kontaktläätsedest, mikroskoopidest ja teleskoopidest. Kaamera peal DSLR (näiteks professionaalne) saab endiselt reguleerida.

Seoses Galaxy S20 Ultra, seda Samsung see töötab periskoopilises kaamerasüsteemis, arvestades, et erinevalt DSLR-kaamerast on telefon õhuke ja liikumatu mehhanismiga. Selle tulemusel on nutitelefoni objektiivid seadme konstruktsiooniga risti, andes rohkem ruumi. Andur alates S20 Ultra ei saa valgust otse. Seetõttu peegeldab see tuli (register) läbi prisma 90 kraadi ja selle abil tehakse ime. Põhimõtteliselt tehakse teie foto nutitelefoni ülaosas ja seejärel andurini.

Samsung Galaxy-S20 Ultra

100-kordse suumi saavutamiseks tugineb ettevõte hübriidse optilise suumi ja superresolutsiooniga suumitehnoloogia kombinatsioonile. Neljakaameraga vastutab võimalikult paljude detailide jäädvustamise eest kaks võimsat objektiivi (48 MP ja 108 MP). Seejärel kogub tarkvara kõik fotod ja saadab neid tarkvara.

Tulemused

Alloleval pildil on võimalik praktikas tulemusi näha 100-kordse suumi abil Galaxy S20 Ultra.

Vaatamata püüdlustele mitte koostada ebamääraseid noote Samsung tunnistage, et 100x-ni jõudmisel kaotab pilt veidi kvaliteeti, mis on sellise seadme jaoks arusaadav.

Allikas: Android Central.