Vaadake, kuidas värskendada rakendust WhatsApp ja kuidas telefon oleks turvaline

Vaadake, kuidas värskendada rakendust WhatsApp ja kuidas telefon oleks turvaline

Messengerist uusimate uudiste ja veaparanduste saamiseks on alati vaja värskendust WhatsApp. AppGeek selgitab, kuidas alla laadida Messengeri uusi versioone Androidi ja iOS-i jaoks. Samuti õpetatakse, kuidas mõlemas opsüsteemis rakenduste värskendused automaatselt aktiveerida.

Kuidas värskendada WhatsAppi Androidis

1 Avage Play pood, Google'i rakenduste pood. TĂĽĂĽp WhatsApp rakenduse leidmiseks otsinguribale;

Kuidas värskendada WhatsaAppi

2 Kui Messengeri ei värskendata, kuvatakse nupp Värskenda. Puuduta seda.

  • Kui teil on uusim rakendus, kirjutage see Ava see värskenduse asemel.

Rakenduste automaatne värskendamine Androidis

Valides automaatselt Play poe kõik värskendamise, ei pea kasutajad enam muretsema. Iga kord, kui ilmub rakenduse uus versioon, installib teenus end ise.

Kui muretsete andmete kulutamise pärast, saate seda värskendust konfigureerida ainult siis, kui kasutate WiFi-võrku.

Lihtsalt järgige teed: Menüü () Seaded Uuendage rakendust automaatselt. Seejärel valige, kas soovite Uuendage rakendust mis tahes võrgu kaudu või Ainult WiFi (kõige soovitatav neile, kellel on piiratud andmeplaan).

Kuidas värskendada WhatsAppi iPhone'is

1 Avage App Store ja avage see Uuenda;

2 Puudutage nuppu Värskenda, mis kuvatakse WhatsApp Messengeri kõrval.

Kuidas rakendusi iPhone'is automaatselt värskendada

Samuti võimaldab iPhone rakendusi automaatselt värskendada. Sellega saavad kasutajad olla kindlad, muretsemata alati juurdepääsu saamiseks rakenduste poodi suurendage seda.

Kui soovite selle valiku aktiveerida, avage see Teie nime määramine iTunes ja App Store aktiveeri valik Rakenduse värskendus.

Kuidas värskendada rakendust WhatsApp

Ma tahan värskendada WhatsAppi, kuid ma ei saa seda teha

WhatsApi enda sõnul võib see Androidi puhul juhtuda mitmel põhjusel. Mõned neist vigadest on seotud koodiga ja muudel juhtudel kuvatakse hoiatus. Vaadake lihtsalt vastavaid juhiseid.

Seadmel pole piisavalt ruumi

Kui näete seda sõnumit, on üks soovitustest tühjendada Google Play poe vahemälu, et proovida seadmes ruumi taastada.

Selleks järgige tee: Rakenduste ja teatiste konfigureerimine Vaadake kõiki Google Play poe rakenduste salvestusruumi> Tühjenda vahemälu Tühjenda andmed OK. Seejärel taaskäivitage nutitelefon ja proovige sõnumitooja uuesti värskendada.

Kui te ei saa rakendust endiselt värskendada, võite proovida ruumi järgmistel viisidel:

  • Seadme vahemälu puhastamine: Salvestuskonfiguratsioon Vabastage ruumi;
  • Andmete ja rakenduste ĂĽlekandmine mälust SD-kaardile, kui nutitelefonil on sisend;
  • Otsige ĂĽles rakendusi, fotosid ja videoid, mida te enam ei soovi, ja kustutage need.

Ăślaltoodud juhised ka veakoodide 101, 498 ja 919 jaoks.

Veakoodid 413, 481, 491, 492, 505, 907, 910, 921, 927, 941 ja DF-DLA-15:

Sellistel juhtudel on juhiseks Google'i konto seadmest kustutamine, Google'i konto taaskäivitamine ja uuesti ühendamine. Seejärel peate tühjendama vahemälu Google Play poest ja seejärel proovima kasutaja uuesti alla laadida.

  • Google'i konto eemaldamine seadmest: Seadistage oma kasutaja ja Google'i konto. Kustutage konto
  • Lisage oma seadmesse Google'i konto: Kasutaja ja konto seadistamine Lisage Google'i konto sisselogimine
  • TĂĽhjenda Google Play vahemälu: Rakenduste ja teatiste konfigureerimine Vaadake kõiki Google Play poe rakenduste salvestusruumi> TĂĽhjenda vahemälu TĂĽhjenda andmed OK.

Veakoodid 403, 495, 504, 911, 920, 923, RPC vead, kehtetud paketifailid, installimise või faili allalaadimise tõrge:

Esiteks järgige samu juhiseid, mis sõnumil Seadmel pole piisavalt ruumi. Kui kinnitate, et ruumi on, laadige alla APK messenger, mille pakub WhatsApp ise selliste juhtumite jaoks. V sisse Lae alla nüüd ja seejärel lubage seadmel rakendus installida.

See ĂĽksus pole teie riigis saadaval

Kui näete seda sõnumit, laadige juhised alla ka APK-le, mis on saadaval ametlikul WhatsApi veebisaidil. Minge alla laadimiseks kohe ja laske seadmel seejärel rakendus installida.

See rakendus ei ĂĽhildu teie Android-seadmega

See tõrge ilmub nutitelefoni kasutajatele, kellel on Androidi 2.3.3 madalam versioon. WhatsApp ei toeta neid enam ja seetõttu pole värskendused enam saadaval.

Miks värskendada WhatsAppi (ja muid rakendusi)?

kuidas värskendada whatsappi

Mobiilirakenduse ajakohasena hoidmine on väga oluline mitte ainult värskete uudiste saamiseks, vaid ka turvalisuse tagamiseks. Värskendused sisaldavad sageli rakendustes leitud veaparandusi, ebastabiilsusi ja turvaauke.

Alles 2019. aastal esitleb WhatsApp mõningaid turvaauke, mis muudavad kasutajad haavatavaks. Nende hulgas andmete vargus MP4-failide vastuvõtmisel ja ohtlike GIF-ide olemasolu, mis võimaldavad häkkeritel kontodele tungida.

Selle probleemi tuvastamisel pakub arendusmeeskond sageli hädavärskendusi veaparandustega. Selle vähendamisega ei puutu kasutaja enam võimalike ohtude alla.

AppGeek soovitab:

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.