Vaadake, kuidas WhatsAppis nähtamatuks jääda, ja varjake oma võrgus olekut

Vaadake, kuidas WhatsAppis nähtamatuks jääda, ja varjake oma võrgus olekut

Jääge WhatsAppis nähtamatuks ja peitke veebis olek, mis on Androidi ja veebiversiooni puhul võimalik kolmandate osapoolte rakenduste abil. Neile, kes ei soovi rakendust alla laadida, on mitmeid pärisfunktsioone, mis aitavad muuta Messengeri kasutamist võimalikult lihtsaks.

Lisaks veebis kuvamata sõnumite lugemisele õpetab AppGeek teile ka viimast lugemist ja viisakinnitusi kustutama. Vaadake ka näpunäiteid sõbra staatuse nägemiseks ilma teadmata

Kuidas oma mobiilis WhatsAppis nähtamatuks jääda?

Rakendus Nähtamatu võimaldab teil lugeda tekstsõnumeid, kuulata heli ning vaadata fotosid ja videoid, ilma et teie kontaktid teaksid või märkate, et olete võrgus. Kuid see rakendus ei võimalda teil oma sõpradele vastata, ilma et teid nähtaks.

1 Laadige oma Android-seadmesse alla ja installige rakendus Unseen;

2 Avage nähtamatu, koputage Järgmine ja jälle Järgmine;

3 Ekraanil Valige oma lemmikvestluse rakendus, märkige ruut, mis kehtib WhatsApp (ja kui soovite, siis ka teised apostlid, kus soovite ka nähtamatud olla). Kinnitage see Järgmine;

Tee, mida WhatsAppis näha pole

4 Programm taotleb volitust nutitelefoni teatistele juurdepääsuks. V sisse Andke luba;

5 Teid suunatakse süsteemiseadete juurde Juurdepääs teatistele. Seejärel aktiveerige nupp Nähtamatud suvandid. Koputage avanevas kastis Luba;

6 Seejärel avage rakendus Nähtamatu uuesti. Niipea, kui olete teate saanud, kuvatakse see sõnum rakenduses endas. Nagu WhatsApp, ilmuvad hoiatused ka Androidi teavitusribal. Sisu nägemiseks puudutage neid.

Tee, mida WhatsAppis näha pole

Kuidas WhatsApi veebis nähtamatuks jääda

Allolevas juhendis saate sõnumeid vaadata mitte ainult märkamata, näiteks sisu saata. Teie kontaktid ei näe nende olekut veebis neid ei teavitata ka teie sisestades.

Selleks installige lihtsalt Google Chrome'i WAIncongnito laiend.

1 Avage Chrome'i veebipoes leht WAIncognito ja klõpsake nuppu Kasutage seda Chrome'is laienduste installimiseks;

2 Valige avanevas kastis Lisage ala. Mõne sekundi pärast ilmub brauseri aadressiribale programmi ikoon;

3 Seejärel pääsete juurde WhatsApp Webile ja oma kontole, kui te pole veel sisse logitud. Pange tähele, et WAIncognito ikoon ilmub ekraani ülaosas olevate valikute hulka. See tähendab, et teie kontaktid ei näe teid enam võrgus;

Tee, mida WhatsAppis näha pole

4 sõnumeid on võimalik saata ilma, et neid kuvataks veebis mitte päris tüüp olekuribal. Loetud kinnitusteateid, kui need on aktiveeritud, ei kuvata ka teistele.

Ärge unustage, et see funktsioon töötab ainult WhatsApi veebiversiooni jaoks. Seetõttu, kui sisestate Androidi või iOS-i või arvutiprogrammi Messengeri versiooni, näevad teid kontaktid endiselt normaalselt.

Vaadake Google Chrome'i 12 parimat laiendit

Muud WhatsApi privaatsusnõuanded

Kas soovite olla Messengeri hoolikam rutiin, kuid te ei pea rakendust installima, et see nähtamatuks muuta? Niisiis, WhatsApi looduslikud privaatsussuvandid võivad teie soovitud jaoks olla enam kui piisavad. Vaata seda:

Eemaldage WhatsAppist loetud kinnitus ja vaadake olekut

Kas te ei soovi, et teie kontaktid teaksid, millal teie sõnumit loeti? piisavalt lihtne eemaldada Kontrollima või sinised tikid. Selle jaoks vahekaardil Vestlus, puudutage ekraani paremas ülanurgas olevat kolme punkti ikooni.

Avanevas menüüs valige Seadistused (või reguleerimine, iOS-is) Konto. Järgmisel ekraanil avage Privaatsuseeskirjad ja eemaldage suhtelise valiku nupp Loe kinnitust.

Tee, mida WhatsAppis näha pole

Funktsiooni keelamisel lõpetate ka teadmise, kui keegi näeb teie saadetud sisu. Kuid rühmades loe kinnitust ikka.

Funktsiooni tühistamisel näete endiselt WhatsApi oleku väljaandeid ilma, et teid oleks märganud. Nii nagu ei näe teisi inimesi, kes teie postitusi näevad.

Eemaldage viimati nähtud

Kui aktiveeritud, funktsioon Viimati nähtud kuvage seda oma kontaktidele viimati rakenduses võrgus olles. Kuid paljud inimesed tunnevad end jälgituna ja ei meeldi seda tüüpi teavet jagada.

Selle keelamine on aga üsna lihtne. Lihtsalt järgige rada: kolme punkti ikoon vestluse ekraanil Seadistused (või reguleerimine, iOS-is) Konto Privaatsuseeskirjad Viimati nähtud Seal ei ole.

Protseduuri tehes ei näe te ka viimast korda, kui teine ​​kasutaja Messengeri juurde pääses.

Kas kahtlustate, et keegi on teiega Messengeri kaudu katkestanud? Niisiis, kontrollige 5 sammu, et teada saada, kas see pole rakenduses WhatsApp blokeeritud. Kui usute, et rakenduses saadud meediumid koormavad teie telefoni, siis toimige järgmiselt, kuidas WhatsApi fotosid ja videoid oma mobiiltelefonile salvestada!

Fikseeritud: kuidas teada saada, kas teil on WhatsApp kloonitud ja mida on vaja selle lahendamiseks teha.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.