Vaadake, kuidas YouTube'is kanaleid blokeerida ja soovimatuid videoid peita

Vaadake, kuidas YouTube'is kanaleid blokeerida ja soovimatuid videoid peita

YouTube lubab teil kanaleid blokeerida ainult lastele mõeldud algse rakenduse YouTube Kids kaudu. Platvormi üldises versioonis avaldatud sisu nägemise vältimiseks on vaja brauseri jaoks alla laadida laiend.

See teenus pakub aga ka muid turvavahendeid. Nende hulgas on kasutaja blokeerimine ja piiratud režiimi aktiveerimine, mis aitab täiskasvanutele mõeldud sisuga videoid peita.

AppGeek õpetab teile, kuidas teha kõiki alltoodud protseduure ja kuidas kaitsta teid ja teie perekonda halva sisu eest.

Blokeerige YouTube'i kanal

YouTube'i kanalite blokeerimiseks peate alla laadima Google Chrome'i videoblokeerija laienduse. seda sisse panema võimaldab peita valitud profiilide avaldatud videoid ja pealkirjas sisalduvate fraaside või märksõnadega sisu.

1 Laadige Chrome'i veebipoest alla video blokeerija;

2 Pärast installimist kuvatakse brauseri paremas ülanurgas laienduse ikoon. Klõpsake sellel;

3 Kontrollige, kas valikud Kanal (kanal, portugali keeles) valitud. Seejärel sisestage välja kõrval kanali nimi, mille soovite blokeerida. on oluline, et nimi oleks õigesti kirjutatud, et protsess saaks toimida;

Kuidas YouTube'is kanaleid blokeerida

4 Seejärel klõpsake nuppu Lisama;

5 Seejärel värskendage YouTube'i lehte ja selle kanali videod kaovad.

  • Kui muudate meelt ja soovite kanali avada, klõpsake uuesti laiendiikooni ja avage see Blokeeritud nimekiri. Klõpsake avanenud lehel nuppu kustuta, nime kõrval ja valmis, siis kuvatakse sisu uuesti.

Blokeerige YouTube'i kanal

YouTube'i laste kanalite blokeerimine

YouTube Kids on spetsiaalselt lastele mõeldud platvormirakendus. See programm pakub vanemate poolt heaks kiidetud sisu juhtimist ning videote ja kanalite algset blokeerimist.

1 Kui teil seda veel pole, laadige alla YouTube'i lapsed oma Androidi ja iOS-i seadmetele;

2 Juurdepääs rakenduses oma lapse kasutajaprofiilile;

3 Puudutage suurendusklaasi ikooni, et leida kanal või video, mida soovite blokeerida;

4 Kui soovite blokeerida ainult ĂĽhe video, koputage paremas nurgas asuvat kolme punkti ikooni ja valige Blokeeri see video;

Kuidas YouTube'is kanaleid blokeerida

5 Kinnitage valik, sisestades korrutise tulemuse või parooli ja minnes aadressile SAADA;

6 Kanali blokeerimiseks puudutage lihtsalt kolme punkti ikooni uuesti ja valige Blokeeri see kanal;

Kuidas YouTube'is kanaleid blokeerida

7 Kinnitage, sisestades korrutamise või parooli tulemused ja minge aadressile SAADA.

Mis on YouTube'i piiratud reĹľiim?

YouTube'i piiratud režiim on valikuline sisu kuvamine, mis peidab videoid, mida saavad vaadata ainult täiskasvanud. Valiku teeb arvutisüsteem, muu hulgas pealkirja, kirjelduse, metaandmete ja vanusepiirangu järgi.

Google ise ütleb, et valik pole täiuslik ja ta peab aktiveerima režiimi igal kasutataval platvormil. See tähendab, et pean töötama mobiilirakenduses ja kõigis kasutatavates brauserites. Selle aktiveerimisel pole enam võimalik kontrollida teiste kasutajate videote kohta tehtud kommentaare.

Kuidas lubada YouTube'i piiratud reĹľiim Androidis ja iOS-is

Nii Androidi nutitelefonide kui ka iPhone'i rakenduses on protseduuri tegemiseks vaja sisse logida oma Google'i kontole.

Pärast rakenduse avamist koputage seadete avamiseks oma profiilipilti, mis asub paremas ülanurgas.

Ei Android, v Seadistused ja hiljem Üldine. Puudutage Piiratud režiim lukustuse aktiveerimiseks. Ei iPhone, ainult juurdepääs Seadistused ja hiljem Filterrežiim piiratud. Aktiveerimisel lülitub see ümber Ärge filtreerige jaoks Piiratud.

Kuidas oma arvutis YouTube'i piiratud reĹľiimi aktiveerida

Piiratud reĹľiimi aktiveerimiseks oma arvutis avage valitud brauser ja avage YouTube'i veebisait. Protseduuri tegemiseks peate sisse logima oma Google'i profiili.

Blokeerige YouTube'i kanal

Seadete avamiseks klõpsake oma profiilipildi ikoonil. Avanenud menüü lõpus pange tähele, et see valik on saadaval Piiratud režiim: keelatud. Klõpsake sellel. Seejärel lülitage sisse nupp Aktiveerige piiratud režiim.

Blokeerige kasutajad YouTube'is

Kasutajate (või kanalite) blokeerimisega looduslike YouTube'i tööriistadega näete kindlasti nende avaldatud sisu. Protsess sarnaneb teistes suhtlusvõrgustikes toimuvaga.

Keelatud profiilid ei näe enam teie kontol tehtud väljaandeid ega neid kommenteerida. Lisaks ei saa need inimesed enam platvormi kaudu teiega vestelda ega videoid teiega jagada.

Minge arvutis lihtsalt profiililehele ja minge aadressile Umbes ja klõpsake lipuikoonil. Avanevas menüüs valige Blokeeri kasutaja.

Androidis ja iOS-is pääsete kanalile juurde ja koputage kolme punkti ikooni, mis asub ekraani paremas ülanurgas. Avanevas menüüs avage see Blokeeri kasutaja ja valmis.

Kui soovite oma lapsi kaitsta ainult YouTube'is, vaadake meie samm-sammulisi võimalusi, kuidas blokeerida veebisaidid oma mobiilis ja juhtida Interneti-ühendust. Vaadake ka seda, kuidas pääseda juurde kõigele, mida Google teie kohta teab, ja piirata ettevõtte juurdepääsu teie andmetele.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.