Vaadake, milline veebimängukonverents asendab E3 2020

E3 2020 on tühistatud, kuid selle aasta põhimängu teadaandest jätkub otseülekanne; Vaadake meie 10 kohustusliku veebikonverentsi (ja boonuste) loendit

SEE E3või Elektroonilise meelelahutuse näitus, on suurim iga-aastane mängumaailmaga seotud sündmus. Konsooli arendajate ja tootjatega jagatud päevakavas jagatud konverentsil oli meil pealkirju, mida oodata nii ülejäänud aastaks kui ka järgmiseks aastaks.

Pärast pandeemia tõttu otseülekannete tühistamise lainet on mitu ettevõtet ja kontserni otsustanud seda teha võrgusündmused ülemaailmse ülekandega. Kuna E3 2020 märtsis tühistatud (see pidi juhtuma ajavahemikus 9. – 11. juuni), soovisid turuliidrid vabatahtlikult oma turule tuleku ajakava ja teadaannetega sammu pidada, korraldada ise konverentse või liituda suuremate festivalidega.

Allpool loetleme põhisaade millest ei saa ilma jääda, see on olnud sel nädalal.

IGN mängude suvi

?? ?????? ????? | ???? ?????? ?????? Suvemängud ?????

Võib-olla võimalikult atmosfääri lähedal, mis juhtuma hakkab E3 2020, mitme osaleva kaubamärgiga, Ameerika veebisait IGN korraldab ülemaailmset digitaalset üritust, kus pakutakse otseülekandeid koos arutelude, kaugintervjuude arendajatega ja reaalajas toimuvate demonstratsioonidega, mille esmamuljed on aasta suurimast väljaandest.

IGN-i mängude suvi, mis algab 5. juunil, on kolm päeva edasi lĂĽkatud. “austades ja toetades neid, kes nõuavad õigust ja muutusi Ameerika Ăśhendriikides ja kogu maailmas“. Osalevad tööstuse hiiglased, sealhulgas: 2K, Amazon, Blizzard, CD Projekt Red, EA, Facebook (Oculus), Google Stadia, Sega, Square Enix, THQ Nordic ja Ubisoft.

KĂĽberpunk 2077 – Linnaöö traat

Cyberpunk 2077 öine linnatraat 25. juuni - YouTube
 • MILLAL: 25. juuni, ajakava puudub.
 • KUS: Sotsiaalsed võrgustikud nagu Twitter ja Facebook

Lükkus kahe nädala võrra (see pidi juhtuma 11. juunil) liikumise tõttu Must elab asja, Öine linna traat pühendatakse Küberpunk 2077 ja toob selle kohta uudiseid, mis on üks oodatuimaid mänge pärast selle ilmumist rohkem kui 7 aastat tagasi. Kummaline on see, et mäng ise, mis on futuristlik esimese isiku RPG, on korduvalt edasi lükatud. Esmalt peaks see ilmuma 2020. aasta mais, kuid poodidesse jõuab see alles 17. septembril.

Saate sisust pole palju teada, välja arvatud see, mida arendajad on pärast projekti naasmist paljastanud Punane CD Projekt, aastal 2018. Arvatakse, et mängupilte ja loo väikeseid detaile tuleb juurde, mis ilmuvad järk-järgult aastal avaldatud videotes. Youtube pĂĽhendatud mängimisele. Fännikogukond on teinud panuse tasuta mängitava demo lõpuks as käed peal mine “juunisse”.

Sellised sündmused võivad toimuda kinnistes ruumides, reaalajas, näiteks aadressil asuvates kioskites E3 2020, kuid kuna kõike on tehtud kaugjuhtimisega, kuidas muidu saavad mängijad mängu ise katsetada? Ja ootused on ka üllatuste suhtes suured, sest eelmine aasta oli nii E3 selgus, et keegi muu kui Keanu Reeves saab loo üheks peategelaseks. Mis meil on aastal 2020?

EA Play Live

EA Play Live - Dummies Xbox PT

Ametliku kirjelduse kohaselt JA Esitage otseĂĽlekannet see on saade, mis ĂĽtleb “mängijate ĂĽhendamisest ĂĽle kogu maailma ja nende lähendamisest neile armastatud mängude frantsiisidele. Selle aasta digitaalse ĂĽrituse ajal näitame oma mängu otseĂĽlekande kaudu […] ja palju muud.

See on arendaja traditsioon Elektrooniline kunst selle kõrvalasuva sĂĽndmuse tegemist nimetatakse EA Play Pealegi E3, isegi E3 2020 tĂĽhistamise korral näib, et mõnda plaani on muudetud – kui muidugi pole seekord kõik eranditult veebis. Aasta tiitel tuleb välja kuulutada FIFA 21 ja Madden NFL 21koos potentsiaalsete värskendustega muudelt edukatelt frantsiisidelt, näiteks Sims ja lahinguväljal.

PlayStation 5

Jack Sparling, Any Button Gamingu kirjanik
 • MILLAL: 11. juuni kell 17 (Brasiilia aja järgi).
 • KUS: Ametlik veebisait

Teine oodatav sĂĽndmus, millel pole kahjuks veel uut kuupäeva, on ilmutus PlayStation 5 läbi Sony. Ametlikus avalduses ĂĽtles ettevõte, et nad ei arvanud “nĂĽĂĽd olge pidustuste hetk“Ja praegu nad loodavad”astu tagasi ja lase tähtsamal häälel kuulda“. 29. mail avaldatud treileri kirjelduse värskendusena peaks saates olema “tulekul“Tuleb uus kuupäev.

Arvestades seda PS5 ilmub 2020. aastal, loodetavasti konsooli paljastades (meil on praegu ainult kontrolleripildid), on käivitamisel endiselt saadaval eksklusiivsete pealkirjade loend / demo. Fännide kurvastuseks, kui ajakava järgitaks nagu vana kava, teeksid seda veebikonverentsid rohkem kui tund.

Xbox 20/20

Tänavu saabuva Xboxi seeria X abil käivitab Microsoft Xbox 20/20 ...
 • MILLAL: 12. juuli (Brasilia), kui algne aeg jääb alles.
 • KUS: YouTube, Twitch ja suhtlusvõrgustikud

SEE Microsoft, teine ​​konsoolitootja, kes on ühe sammu võrra ees 2020. aasta E3 tühistamisest, lõi rea nn konverentse Xbox 20/20. Kõik, kes on harjunud E3-l Xboxi järjestikuseid haagiseid nägema, on kursis ettevõtte konsooli järgmise käivitusega tutvustamise kiirusega, Xboxi seeria X.

Kui jälgite Xbox 20/20 esimese väljaandega juhtunut, siis 7. mail kestab veebikonverents umbes pool tundi. Erinevus seisneb selles, et uues ĂĽlekandes peaks keskenduma eksklusiivsed mängud arendatud Xboxi mängustuudio, näitab “uute mängukaadrite paljastused, ideed selle kohta, mida arendusmeeskond Xboxi seeria X optimeerimisel arendab, ja uute mängude teated“Eelmistes uudistes teadsime, et vähemalt on 15 uut pealkirja saabub koos konsooli käivitamisega, mis saab olema aasta lõpus.

Indie Live Expo

Live EXPO 2020, E3 2020
 • MILLAL: 6. juuni kell 8–11 (BrasĂ­lia).
 • KUS: YouTube, Twitch, suhtlusvõrgustikud

SEE INDIE Live Expo 2020 see saab olema sõltumatu mängusaade peamiselt (kuid mitte ainult) Jaapani piirkonnast, mis on peamine ülekandekoht. Osalenud tegijate seas oli ka disainer ZUN (alates Touhou projekt), Toby Fox (pärit ALLA ja DELTARUNE), SWERY (White Owls Inc. tegevjuht) ja Kazuya Nino (TYPE-MOON BB juht). Programmeerimisel on ka spetsiaalsed seansid koos heliriba esitlustega ALLA ja Touhou projekt autor trummar Dainashi.

Kollektiivne siss

Mis järgneb 3D Sonicule? | Nintendo traat
 • MILLAL: 6. – 8. Juuni, iga päev kell 12 (Brasilia).
 • KUS: Tõmblema

SEE Kollektiivne siss on veebifestival, millel on eksklusiivsed reklaamid, treilerid ja mängud, mille paljastavad indie-peod ja suurte mängude arendaja AAA. Stuudio ja kirjastaja silmapaistvamad osalejad olid Mäss, Toores raev, Sega, 11-bitine stuudio, Pea ja Funcom.

PC mängude saade

Vaadake, milline veebimängukonverents asendab E3 2020

 • MILLAL: 13. juuni kell 14 (Brasilia), kui algne aeg säilib.
 • KUS: Tõmba, YouTube

Tooge partneritelt uudiseid Eepiline mäng, Intel, Interaktiivne Tripwire ja Lihtne kimp, PC mängude saade lubas näidata “rohkem kui 30 nimetust“Oma veebisaates. Esineb ka 30 erinevat saatejuhti, alates sõltumatutest loojatest kuni tuntud riistvaraettevõtete ja mängude frantsiiside liikmeteni.

Laadige ĂĽles VR-esitlus

Upload VR Showcase: Summer Edition saabub 8. juunil
 • MILLAL: 16. juuni kell 13 (Brasilia).
 • KUS: Youtube

Teine plaanitud sĂĽndmus, mis peaks juhtuma nĂĽĂĽd 6 Laadige ĂĽles VR-esitlus põhimõtteliselt sellele, mida pealkiri osutab: koostatakse eksklusiivseid virtuaalreaalsuse pealkirju. Nende sõnul saab formaat olema selline Nintendo Direct, see tähendab saatejuhi lihtne sissejuhatus, mis aitab suunata tavaliselt näidatavate haagiste seeriat gameplay käivitada – sel juhul nad “rohkem kui 20 pealkirja“.

Ubisoft Edasi

Ubisoft Forward kuulutati välja - näitus
 • MILLAL: 12. juuli 16 tundi (Brasilia).
 • KUS: Tõmblema

Nagu EA, Ubisoft korraldab oma nn digitaalse ĂĽrituse Ubisoft Edasi järgige seda, mis võib ilmneda juba E3 2020 raames. Juba välja kuulutatud kohta on oodata uudiseid Assassin’s Creed Valhalla ja Watch Dogs: Leegion, samuti Jumalad ja koletised ja Vikerkaare kuue karantiin.

Gamescom 2020

Vaadake, milline veebimängukonverents asendab E3 2020

 • MILLAL: Ajavahemikus 27. kuni 30. august, ametlikku ajakava pole.
 • KUS: Arendaja ametlik veebisait ja vastavad otseĂĽlekanded (teatatakse)

Selle loendi boonus, Gamescom 2020 see on veel üks iga-aastane suursündmus, mis toimub sõltumata E3 2020 järeltulijast. Seekord toimub selle asemel, et Saksamaal isiklikult toimuda, konvendi nelja päeva jooksul, augustis. Väljaannete avalikustamine ja suuremate väljaannete teated peaksid toimuma nagu alati Gamescom 2020-l, nii et tasub ajakavast kinni pidada.

Saadet juhib traditsiooniline saatejuht Geoff Keighley Mänguauhinnad, mida nimetatakse “Opening Night Live’iks”. Kui arvestada, et oleme Saksamaa ajavööndist 5 tundi maas, peaks ĂĽrituse esimene päev toimuma Brasiilias pärastlõunal.

Milline neist veebikonverentsidest E3 2020kas sa oled väga mures Räägi meile kommenteerida!

ALLIKAD: PC-mängijad, Game Rant, Forbes, Game Radar, Game Crate,