Vaadake mõnda teist (mitte eriti kasulikku?) Rakendust uue MacBooks Pro puuteriba jaoks

Kui kahtlete ikkagi inimese võimes zoeiroks saada, proovige otsida rakendust Puudutage riba Google’is. Paljudest, mida leiate, on vaevalt rohkem kui viiel reaalne ja kasulik igapäevane kasutus; kõik teised on rakendused, mis lihtsalt lõbustavad või näitavad nende (endiselt huvitavaid) arendajavõimeid.

Oleme siin juba maininud mõnda puuteriba rakendust ja nüüd on aeg loetleda veel mõned rakendused, et tuua esile nende loomise mõtte geenius:

Puudutage klaveribaari

Klaveri- ja klaviatuuriarmastajatel (nagu minulgi) on selle rakendusega kindlasti palju nalja. Nagu videost näha, paneb see (mini) klaveriklahvid puuteribale ilmuma. Võtmed on väga väikesed ja loomulikult ei paku muud kui arendaja meelelahutust. Kui soovite teada, kuidas see töötab, saate selle sellelt saidilt alla laadida.

Jõuluvana puuteriba

Puudutage jõuluvana baari

Kujutage ette, et tema puuteriba jõuluvana ei tee heli heaks midagi “Jingle Bells” – kas pole mitte kõik, mida olete alati tahtnud? NĂĽĂĽd saate selle rakendusega oma unistused teoks teha (igavene naer)! Kui olete huvitatud selle nägemisest / kuulmisest, saate rakenduse alla laadida siit.

Puudutage ribariba

Puudutusriba

Pole midagi lahedamat kui mängurakenduse loomine uuendusliku nime MacBooks Pro all. Selles rakenduses on teil mitu erinevat tĂĽĂĽpi jookidega emotikonide valikut. Niipea kui klõpsate mõnel valikul, kuulete joogi klaasi valamise heli. Laadige alla siit. IgaĂĽks, mis mulle ilmub …

PuudutusribaDino

Dino puuteriba

Kas mäletate dinosauruse mängu, mis hĂĽppas Chrome’i, kui olime võrguĂĽhenduseta? Tema, kes ilmub isegi oma iPhone’i teavituskeskuses, saab nĂĽĂĽd maalida ka puuteribal. Rohkem temast siin.

Puudutage kosmoselennuriba

Meie kuulus lugeja Guilherme Rambo liitub ka lõbutsemisega ja loob tõeliselt laheda laevamängu, mida mängitakse üles, alla (takistuste vältimiseks) ja tühiku (tulistamiseks) nuppudega. Soovi korral laadige rakendus sellelt lehelt alla.

Pac-Baar

Jättes parimaks viimaseks, simuleerib see rakendus puuteriba jaoks klassikalise PAC-MAN mängu versiooni. Rakenduste looja Henry Franks ütles VentureBeat kes arendas mõne tunni jooksul rakendused, kasutades ainult Swifti keelt. Liiga lahe, eks? Laadige mäng alla siit.

· · ·

Ikka on rumalaid, kuid naljakaid, nagu ma siin mainin; nagu Knight TouchBar 2000, Touch Bar Lemmings, SL puuteriba peal ja Sushi Bar konveierilint. Need GitHubi kutid peavad pidu ja ma olen kindel, et nad ei lõpeta selliste rakenduste näitamist.

[via 9to5Mac, iMore]