Vaadake näpunäiteid toodete müümiseks veebis

Oleme välja valinud teile parimad näpunäited, et muuta veebimüügiäri ilma suurema vaevata edukaks.

Enamik inimesi soovib Interneti kaudu äri luua, hea, kui asutate veebis kohalolek füüsilises poes või kontoris või visake end täielikult turule online pood.

Enne oma veebisaidi arendamise või isegi müügistrateegia väljatöötamist peate siiski tähelepanu pöörama paarile asjale. Nii et anname teile mõned lihtsad näpunäited müügi ja tootmise kohta E-kaubandus mis aitab teil välja selgitada, kuidas ja mida Internetis müüa. Kontrollima:

Internetis mĂĽĂĽmine pole seitsme peaga metsaline

Möödas on ajad, mil mis tahes veebis müümine tundus uskumatult keeruline, alates ehitamisest kuni veebisaidi haldamiseni. Õnneks on protsess tänapäeval palju lihtsam. Võimalik on luua e-kaubandus vähem kui 24 tunniga, müüa Interneti kaudu mis tahes liiki toodet või teenust ja müüa isegi esemeid, mis pole saadaval (nn. Kaudu). Tilk saatmine).

mĂĽĂĽma

Internetis on kauplustes poe loomiseks saadaval “eelnevalt valmistatud” paketid, näiteks Woocommerce, mille tunnevad ära need, kes on platvormiga veebisaiti kasutanud või selle loonud. WordPress; või Wix, lihtsam, kuid samas ka väga tõhus lohistamisplatvorm. Sellega saate sõltuvalt sellest, kui palju soovite kulutada, kas ise välja minna või palgata veebiarendus- ja programmeerimisfirma.

1 – omage head veebisaiti

WordPressi ja WooCommerce’i saidid on suurepärane algus. Kuid kiirus on kõik.

Tõsi on see, et hoolimata nõuannetest, mida teile anname, peab veebisait olema hea, et äratada klientide tähelepanu ja panna neid ostma. Ja Internetis tähendab see otstarbekat ja kiiret, sest meil on mõni sekund aega, et lugeja tähelepanu äratada kohe, kui ta saidile siseneb.

Sel põhjusel on esimese viie sekundi jooksul juurdepääs kriitilise tähtsusega ja sait peab enne selle aja möödumist täielikult laadima. Kui teie sait on aeglane, loobuvad tarbijad selle vaatamisest ja lähevad konkurentide saitidele. Niisiis, kujundus on puhas, atraktiivne, praktiline ja mis kõige tähtsam – veenduge, et teie veebisait õhkaks lugejatesse usaldust. Ekspert – sealhulgas Google ise – väita, et veebisaidi kiirus võib tähendada 30% -list kĂĽlastajate arvu kasvu.

Veebisaidi loomiseks võite kasutada mitmeid platvorme, kuid üks neist on kõige praktilisem ja võimsam WordPress. Kui soovite seda uurida, vaadake seda loetelu koos 10 olulise pistikprogrammiga ja õppige veidi SEO-tehnikate kohta, et suurendada oma postituste ja lehtede järjestust otsingumootorites, näiteks Google ja Bing.

Teine oluline punkt on kuulus Turvasertifikaat (nimetatakse ka SSL-iks), mida tähistab täiendav tähis “s” teie Interneti-aadressil (näiteks see, mida näete Showmetechi aadressil, httpS://www.showmetech.com.br). Ă„ra lase oma arendajal või programmeerimisettevõttel ilma selleta veebisaiti ehitada? Kuid alates selle aasta augustist on Google teinud selgeks, et saidid, millel pole seda täiendavat turvakihti, märgitakse kui “Ohtlik veebisait” otsingumootori otsingus.

2 – Investeerige kvaliteetsetesse fotodesse

Minu vääriline pilt

Veel üks oluline punkt, mida veebimüügi osas arvestada. Kui teie toote fotod ei vasta kvaliteedile ja stiilile, pole mõtet omada hämmastavat veebisaiti, millel on parim kujundus ja ekspertide kirjutatud tekst.

Tooteid müüvate veebipoodide jaoks investeerige oma fotode tegemiseks kogenud fotograafi. Seda tüüpi investeeringuid kompenseeritakse siis, kui ilmuvad esimesed müügid. Kui aga tänane tellimus on raha kokkuhoid, tehke oma fotod, seades esikohale ilusa keskkonna või valge tausta, ja redigeerige neid seejärel nutitelefoni rakenduses nagu Snapseed (Android ja iOS) või VSCO (Android ja iOS). Mõlemad saavutavad fantastilisi tulemusi, kui teil on veidi kannatlikkust filtrite ja valikute proovimiseks.

3- Looge usaldusväärne suhe

Turvalisus on võrgusuhetes väga olulineTurvalisus on võrgusuhetes väga oluline

Pange tähele, et keegi ei tee teie veebisaidi kaudu ostu, kui tal pole täpset teavet. Lõppude lõpuks on Internetis kõige olulisem usaldus, mida teie ostjad teie vastu tunnevad. Allpool on näited esemetest, mida peaksite oma poes esile tõstma:

  • Täielikud andmed ja ettevõtte CNPJ;
  • Teave, telefon ja e-post või kontaktivorm;
  • Juhised tagastamis- ja vahetuspoliitika kohta;
  • Kuidas saadetisi töödeldakse (tasud, tingimused ja saatmisstandardid);
  • Aktsepteeritud makseviisid;

Neid punkte tuleb tarbijaga heade suhete loomiseks arvesse võtta, sest ainult nii usaldab ta teie ettevõtet ostude tegemisel lisaks teie ettevõtte soovitamisele perekonnale ja sõpradele.

4 – Investeerige heasse turundus- ja kommunikatsioonistrateegiasse

Ja muidugi on reklaam tõesti äri hingJa muidugi on reklaam tõesti äri hing

Teine näpunäide, mille teile anda saame, on see, et tõhusaks veebis müümiseks peate investeerima turundusse ja kommunikatsiooni. See investeering tuleks teha olenemata toote või teenuse tüübist, mida see müüb.

Pidage alati meeles, kui tarbija ei leia esmalt seda, mida teil müüa on Google, ta isegi ei tea, et teie ettevõte olemas on. Selle investeeringu tegemisel ja võimaliku strateegia analüüsimisel valige aga selline, mis sobib kõige paremini teie ettevõttele ja teie sihtrühmale. Ärge investeerige ainult investeerimisega, sest see on halb strateegia.

Hea mĂĽĂĽk!

Kas teile meeldivad näpunäited?  Edu teie poes, ah.  ;)Kas teile meeldivad näpunäited? Edu teie poes, ah. ?

Nagu näete, ei pea toodete müümine veebis olema seitsme peaga viga. Tegelikult, kui lihtsustate kogu protsessi, on kõik palju lihtsam. Pidage meeles, et hea veebiäri tegemise saladused on: suurepärase veebisaidi olemasolu, kvaliteetsed fotod, investeerimine kliendisuhetesse ja parimate digitaalsete strateegiate rakendamine. Need neli tõde on teie digitaalse edu võti.