contador gratis Saltar al contenido

Vaadake parimaid tutvumissaite, et leida endale sobiv valik

Vaadake parimaid tutvumissaite, et leida endale sobiv valik

Ideaalse sobivuse leidmine pole kunagi olnud lihtsam. Lõppude lõpuks saate tänu tutvumisportaalidele kohtuda inimestega kodust lahkumata. Erinevate profiilide jaoks on olemas valikud, näiteks noored, vanad inimesed, usklikud inimesed, geid, üksikvanemad ja palju muud.

Kui otsite uusi partnereid ja usute, et Internet võib aidata, olete õiges kohas. AppGeek koondab täna parimaid suhtlusvõrgustikke ja selgitab, kuidas need mõlemad toimivad.

1. Täiuslik sobitamine

Täiuslik tutvumisportaal

Täiuslik partner on üks vanimaid tutvumissaite maailmas. 1995. aastal loodud sellel teenusel on Brasiilias üle 2 miljoni kasutaja. Arendaja sõnul võimaldab aastatepikkune kogemus meil luua filtreid, mis aitavad teil kiiresti leida kellegi, kes on seotud teie otsitavaga.

Filtreerida saab soo, asukoha, vanuse, pikkuse, huvide ja hobide järgi. Samuti saate kindlaks määrata teile huvipakkuva suhte tüübi, et suurendada võimalusi leida keegi, kes otsib sama. Olgu see tutvumine, abielu, sõprus või lihtsalt nautimine.

See teenus pakub tasuta registreerimisvõimalust ja kahte tasulist režiimi (kuld ja plaatina). Tasuta versioonis saavad kasutajad pärast profiili loomist saata eelnevalt määratud sõnumeid huvilistele ning lugeda ja kuulata Platinumi klientidelt saadud sõnumeid ning neile vastata.

See tähendab, et selleks, et sõnumite vahetamisel oleks suurem paindlikkus ja juurdepääs ressurssidele, näiteks teadmiseks, kes teie profiili külastab või teile meeldib, on vaja pisut raha investeerida. Loojate sõnul moodustab see sait igal kuul Brasiilias üle 2000 paari.

2. Be2

Tutvumisleht Be2

Be2 määratleb ennast rohkem kui tutvumissaidina kui online-tutvumisagenti neile, kes soovivad tõsist suhet. Esimene samm, et uued kasutajad vastaksid sellele, mida nimetatakse isiksuse teadusliku küsitluse teenuseks.

Kohe saate tulemusi oma isiksuse kohta ja milline inimene on teie jaoks kõige sobivam. Testide põhjal tehakse ettepanekuid võimalike partnerite jaoks, mis sobivad teie profiiliga.

Tasuta pakettkliendid saavad sõnumeid saata, kui taotleja huvi äratab. Kui soovite aga sõnumeid vabalt saata ja lugeda, peate liituma tasulise paketiga.

3. Pool krooni

Cora pooleldi tutvumisportaal

Half Coroa on suhete veebisait, mis on suunatud üle 40-aastastele inimestele. Idee on hõlbustada aega raiskamata nendega, kellel on samad väärtused ja maailmavaade.

Esimene samm on oma profiili registreerimine ja seejärel inimeste leidmine, kes võiksid teid huvitada. Kasutusviis on väga sarnane rakendusega Tinder. Kui teile meeldib, klõpsake südamel.

Päevitunud anonüümne ja teised teavad ainult seda, kas see annab teile ka natuke südame, see tähendab, kui on ühine huvi. Sealt saavad nad vestlust alustada.

Coroa Half tasuta paketi kasutajatel on päevas piiratud sõnumite arv ja võrgutus. Suurema vabaduse nautimiseks on vaja liituda tasulise paketiga.

4. Koosolek G

g VÄLISPAIGA

G Encontros on Brasiilias esimene tutvumissait, mis on looja sõnul suunatud konkreetselt LGBT-vaatajatele. Sellel on enam kui miljon registreeritud kasutajat.

Par Perfeitoga sama ettevõtte omandis on tal samad ressursid ja liitumisplaanid. See tähendab, et tasuta kasutajad saavad lisaks profiili loomisele saata eelmääratud sõnumeid huvilistele ning lugeda saabuvaid Platinumi kliente ja neile vastata.

Kulla ja Platinumi klientidel on rohkem võimalusi suhelda ja sellest tulenevalt ka kellegi huvitavaga tuttavaks saada.

5. Jumalik armastus

jumalik armastus

Christian või christ ja otsite tõsist ja püsivat suhet kellegagi, kellel on samad põhimõtted kui teil? Niisiis, Divino Amori veebisait võib olla lahendus otsitavaks.

Kasutajatega võetakse ühendust vastavalt nende ühistele maitsele ja hobidele. Lehe andmetel moodustatakse selle tööriista abil igal aastal enam kui 6 tuhat paari.

Lisaks on klientidel suhete konsultandina pastor Antnio Junior. Veebisaidi looja sõnul jäävad Divino Amori kasutajatega perioodiliselt usulised läbirääkimised kahtluste kustutamiseks ja nende abistamiseks.

Divino Amor pakub piiratud sõnumivahetusega tasuta paketti. Seetõttu peavad kõik, kes soovivad võimalusi laiendada, järgima ühte kahest pakutavast tasulisest paketist.

Turvanõuanded tutvumisportaalidel

Tutvumisportaalid võimaldavad teil kohtuda inimestega erinevatest kohtadest, suurendades võimalusi suhte loomiseks. Kuid on oluline mõista, et need kasutajad on tundmatud, ja peate olema ettevaatlik vahetatava teabe suhtes.

Mitmete omalaadsete põhiteenuste eest vastutav Match Group toob välja mitu olulist ohutusnõuannet. Vaata seda:

  • Ärge kunagi saatke raha ega jagage panga andmeid;
  • Ärge jagage isiklikku teavet, nagu teie aadress, CPF, üksikasjad oma rutiini, laste või teiega koos elavate inimeste kohta.
  • Tehke kohtumine avalikus ja hõivatud kohas;
  • Rääkige kohtumisest sõpradele või perekonnale, et nad teaksid, kus ja kellega kohtuda;
  • Kui teile ei meeldi, lahkuge. Ära tee midagi oma tahte vastaselt.

Vaadake ka 9 tutvumisrakendust, et leida oma ideaalne partner! Kuid kui teie tähelepanu on erinev, siis vaadake 6 rakendust, et uute inimestega kohtuda ja sõpru saada!

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.