Vaadake parimat DRONE-i, mida mustal reedel osta [+UPDATE]

Vaadake parimat DRONE-i, mida mustal reedel osta [+UPDATE]

Uuendage 11/25 – DJI fĂĽĂĽsiline pood Rio de Janeiros viib läbi huvitavaid tutvustusi. Mavic Air (ĂĽksik) vaatab 2299 dollarit, Mavic Airi kombinatsioon Fly More maksab 4 999 dollarit. Tello (ĂĽksik) maksab 399 R $ ja Boost Combo 499 R $. Kahjuks ainult fĂĽĂĽsiliste poodide kaudu ja mitte veebis.


Järgmisel neljapäeval, päeval 28. novembril kuni esmaspäevani 2. detsembril me saame Must reede ja Küber esmaspäev, igat tüüpi toodete reklaamimise kuupäevad kogu maailmas. Selles artiklis käsitlen seda eranditult tarbija droon need lennukid saavad üha rohkem ruumi, peamiselt nende pakutavate erinevate vaatenurkade tõttu nii fotograafidele kui videotegijatele või meelelahutuseks.

Brasiilias on kõige levinumad mudelid kaubamärgid, mis domineerivad maailmaturul: DJI. Neile, kes veel ei tea, on 2018. aasta aruande kohaselt DJI-l olemas 74% kogu globaalsest drooniturust, erakorralised numbrid igat tüüpi segmentide jaoks, milles ettevõte tegutseb, mis näitab, kui tugev see väli on. Nüüd, kui võtta DJI radarilt maha ja tegeleda tarbijate droonidega, puudub Brasiilias see aspekt: ​​konkureerivad mudelid saabuvad ainult importijate kaudu ja ilma riikliku toetuseta.

Naastes nimekirja juurde, jagan artikleid ettepanekutega, mis algavad odavaimast mudelist ja järelikult ka lihtsamatest. Arvestades, et peaaegu kõik neist on meie toimetuse ruumist läbi käinud – oleme siin olnud või vähemalt seda testinud, nii et mul on parem alus punktide hoidmiseks. Teine asi, mida te ei tohiks oodata, on droonidele suur allahindlus, vähemalt mitte nii soovitatud kvaliteediga, isegi vastupidi, droonide hind peaks märkimisväärselt tõusma ja me avaldame varsti uudised, miks see peaks juhtuma.

OLULISED NÕUANDED:1- Rohkem kui ühe aku omamine teeb droonides palju erinevaks, soovitan kindlasti DJI mudeli puhul osta lisaakuga versioon, mis kannab nime "Fly More Combo". Siin on näpunäide, mida kahetsedes, kui ignoreerite, saate selle hiljem koguda.

2 – vabaturg – kui teil on ostude osas kahtlusi ja kahtlusi, vaadake, kui palju tĂĽkki reklaamijad on mĂĽĂĽnud, et muuta need rahulikumaks, sealhulgas kontrollige ostjate kommentaare. Mercado Livre on sama ohutu kui teised poed, lihtsalt ostke seda õigel viisil.

3 – Kas kahtlete ĂĽheski poes? Otsige saidil Reclame Aqui või lihtsalt Google'i otsingus: "nõudke kaupluse nime siin"

4 – Kas droonide hinnad tõusevad? Jahja ĂĽsna palju. Turul on toodetest puudus, kuna Brasiilias on droonimaksu kontekstis toimunud muutused – paljud impordid peatatakse kuude kaupa vabastamist ootavates sadamates, mille tulemuseks on kõrgemad aktsiahinnad. Teeme sellest järgmisel nädalal loo. Kui soovite tõesti Mavic 2 mudelit selleks aastaks, siis võib-olla jällegi "võib-olla", et peate maksma selle, mida nad tagavad, kui seadused muudavad, hindavad logistid mõnevõrra kõrgemat hinda.


Prussakad

DJI Tello

Odavamad hinnad enne musta reedet – R $ 411.00 – Zoom

Me alustame sellest Tello, droon, mis kannab DJI kaubamärki, kuid mille töötas välja startup nimega Ryze, mis asub ka Hiinas. Sellel on seotud DJI nimi ettevõtte kasutatava lennundustehnoloogia tõttu.

R $ 489 veebisaidil Amazon.comR $ 569 Boost Combo eest Tecno droonidel

Tello omab mänguasjade drooniprofiili (sõna otseses mõttes), keskendudes suurel määral ohutusele, lugedes droone, mis suudavad siseruumides lennata, pakkumata suuremat ohtu nende väiksuse tõttu ja veelgi suurema valguse korral koos nende kaitsjatega. propeller.

Tello on mänguasi: huvitav kui esimene droon, kuid teesklemata kõrgele lendamist.

See toob 720p kaamera ja mõned standardsed lennureĹľiimid koos võimalus nutitelefoni või tahvelarvuti abil juhtida, lisaks mitmetele Bluetooth-tehnoloogiaga juhtkangidele. Oluline on selgitada tal pole GPS-sĂĽsteemi, mis on seotud selle väga väikese massiga, mitte aga droonitĂĽĂĽbiga, mida soovitatakse kasutada avatud aladel – eriti väga tuulistes kohtades. Ideaalses keskkonnas suudab ta selle saavutada kuni 100 meetri kaugusel, lennuvahemikega 13 minutit.

Soovitan seda mudelit ainult neile, kes soovivad midagi väga lihtsat ega hooli sellest, mida droon salvestab, sest kaamera on väga piiratud, nii kvaliteedi kui ka stabiliseerimissüsteemi osas. Overseas droon, mis käivitati 99 USA dollari eest, kui see saabus siia R 500 dollarist ja täna on seda võimalik leida pisut madalama hinnaga. Hind on alla R $ 400, võib olla hea kingitus lapsele droonide maailmas alustamiseks.

Samuti on arendajatel huvitavaid funktsioone, kuna sellel on avatud kood, mis toetab teie jaoks eriprojektide loomist.


Xiaomi MiTU

Madalaim hind enne musta reedet – 407 dollarit – Amazon

seda Xiaomi MiTU otsene konkurent Tellole. Tegelikult on selles drooniprofiilis palju mudeleid ja kaubamärke, kuid keskendun kahele, kes on kõige kuulsamad nende ehituse ja isegi Brasiilias populariseerimise tõttu – neid on kõige sagedamini. MiTU, erinevalt Tellast, saabusid ainult impordi kauduaga alates Xiaomi kaubamärke, millel (muljetavaldavalt) õnnestub saavutada kõrge mĂĽĂĽgitase isegi siis, kui toodet siin isegi ei turule lasta.

Gearbesti veebisaidil Amazon.com 407 dollarit – 84 dollarit

MiTU on tehniliste omaduste poolest väga sarnane konkurentidega ja seda peetakse ka droonilennuks, keskendudes turvalisusele. Nagu Tello, põhineb ka see nutitelefoni juhtimisel. Saab lennata kuni 50 meetrit ja 25 meetrit kontrolli alt väljas, 10-minutilise lennuautonoomiaga. Sellel on ka mitu lennurežiimi, mis olid varem seatud kui "pirouette", ning lisaks nutitelefonidele / tahvelarvutitele on seda võimalik juhtida ka Bluetoothi ​​juhtkangi abil. Kõik on väga sarnane Telloga.

Kaalutlused on sarnased, kuid siin on tegemist suurema müügi piirmääraga tootega. Tello on kindlasti mudel, millel on rohkem hinnavalikuid ja sellest tulenevalt ka parem tugi.


Vahendajad

DJI Spark

Hinnad on enne musta reedet odavamad – 1,99 R $ – Mercado Livre

Uudised

Prioriteetide muutmine on muutuste põhjus

Kuni paar päeva tagasi peeti Sparki DJI väikseimaks GPS-drooniks – lahenduseks neile, kes otsivad toodet, mis pakub funktsioone, mis on kahest eespool nimetatud mudelist tunduvalt paremad, kuna GPS-tugi on lennukogemust muutnud Loogiliselt seotud muude funktsioonidega, näiteks teatud juhtelementidega, täiustavad kontrollkaugus sel juhul 2 km-ni.

3529 R-d Amazon.com-i kombinatsioonis Fly More

See album ilmus rahvusvahelisel areenil hinnaga 499 dollarit ja hind oli umbes umbes 2000 R $ ilma kontrollita ja umbes 3000 R $ kontrolli all. Selle drooni jaoks pole praegu vastuvõetavaid väärtusi. Kui leitakse, et selle väärtus on kontrollidega alla 2000 R $, võib see meeldida neile, kellel on investeerimislimiit. Lisaks soovitan säästa raha ja liikuda järgmisse loendisse.

Praegu on Spark s väga väärtuslik kombinatsioonis Fly More vähem kui 2500 R $

Lisaks GPS-i toetamisele ja pikema vahemaa juhtimisele samaaegselt kombo Fly More koos juhtseadistega, kannab Spark ka 1080p kaamera koos 2-teljelise pöördenurgaga ja lennuulatus 16 minutit. Sparkil on andur põhjas ja ka ees, see saavutab kiiruse kiirusega 50 km / tunnis ja liigutuste juhtimine, sealhulgas käsud fotode tegemiseks või videote alustamiseks. see on lahe droon, et hakata kõrgemaid lende tegema, kuid praegune hind on väga kallis ja kaotab täielikult sellesse investeerimise tunde. ma mäletan, et Mavic Mini, kuulutati nimekirja kõrval hiljuti rahvusvaheliselt algavaks hinnaga 399 dollarit.

Järgmine koos Sparki tootmise lõpp, Peate arvestama, et ostate toodet, mis lahkub turult.


DJI Mavic Mini

Madalaim hind enne musta reedet – 4 029 USA dollarit Tecno droonide lennufirma Fly More Combo eest

Mavic Mini on väga atraktiivne, kuid saabub oodatust kallimalt …

See on ĂĽks droonidest kõige huvitavam täna turul, sest kogu DJI kvaliteet on ĂĽhendatud hea omaduste kombinatsiooniga tootes, mis pole nii kallis – ehkki see on jõudnud Brasiilias oodatust kõrgema väärtuseni. seda Mavic Mini , mis kuulutati välja vähem kui kuu jooksul 399 dollari väärtuses, hĂĽppas 499 dollarini kombo Fly More (koos lisapatareide ja muude tarvikutega). Umbes siin saabus ta hiljem sel kuul, et koos musta reede nautida soovituslik hind 4,049 R $. Võib-olla siiski teevad mõned poed tutvustusi, kuid kuna mul on vestlus mitme tootjaga, siis võib-olla ei ole see tingitud nõudmisest ja droonide puudumisest turul.

4 499 dollarit, kui lennata rohkem transistorreid4029 USA dollarit, et lennata rohkem komboid Tecno droonidel

Kui leiate selle 3500 R $ väärtuses Fly More paketist, siis ärge mõelge sellele, võite osta sellise, mida te ei kahetse. See on väga lahe droon, kuna sellel on palju huvitavaid funktsioone, näiteks a 2,7K 30 kaadrit sekundis video eraldusvõimega kaamera või 1080p 60 kaadrit sekundis ja 12MP fotol. Lennuulatus on vähem kui 30 minutit ja juhtimiskaugus on võrdne Mavic Air.

Kui Mavic Mini ilmub combo Fly More'is hinnaga 3500 R $, siis ärge mõelge sellele. OSTA!

Uudised

Droon on saadaval versioonis "Fly More Combo", millel on lisaks muudele tarvikutele ka lisaaku ja propeller

Muide, kõik, kes soovivad osta Mavic Mini, ei peaks seda tegema mõtle selle ĂĽle võrrelda seda Sparkiga kaane hinna osas – droonid ja Mini on väga erinevad palju kõrgem. Võrdlus isegi Brasiilia hinnapositsioonide kindlaksmääramisega Mavic Airiga ja Must Reede on hea viis näha, kuidas pood selles võitluses käitub. Minu arvates on Mini väiksem ja sellel on atraktiivsem lõppkomplekt, tuues esile palju parema lennuulatuse (peaaegu 50% kõrgem).

Kuid Mavic Airil on mitmeid olulisi funktsioone, mida Miniil pole, näiteks 4K kaamera, andurid ees ja taga, aktiivsed rajad, rohkem lennurežiime ja reaalajas voogesituse võimalus.

Kõik, kes esmakordselt kvaliteetset drooni otsivad, peavad jälgima Mavic Mini ja Mavic Airi. Need on väga täielik valik, mis rahuldab enamikku tarbijaid, pakkudes fotodele ja fotodele eristatavate piltide jäädvustamiseks täielikku ja kvaliteetset lennuelamust. video. Neid soovitatakse isiklikuks või isegi professionaalseks kasutamiseks ning neil on ka GPS-i atraktiivsus, mis on väga vajalik neile, kes otsivad droone, mis poleks ainult mänguasjad.


FIMI A3 ja X8 SE

Hinnad on enne musta reedet odavamad – X8 SE puhul Mercado Livre'is 3850 dollarit

FIMI on Xiaomi droonidivisjon, tegevuskaamera ja rastapatsid. Hiina ettevõtted teevad seda palju: ostavad idufirmasid, mis paistavad silma nende toodete seas, mis neile huvi pakuvad, et kiirendada turule sisenemise protsessi või isegi sisemisi ĂĽmberkorraldusi. Droonide osas tõi Xiaomi turule isegi oma kaubamärgiga toote – mudeli Mi droon ja Mi 4K droon nad olid isegi Brasiilias väga edukad, isegi kui nad tulid ainult impordi kaudu -, kuid hiljuti loobus ettevõte oma toodetest FIMI kaubamärgi jaoks Mavici kontseptsioonisarjaga (ĂĽlestõstetav maandumismasin). Esimene on mudel nimega FIMI A3, Kes tuli Sparkiga võistlema ja siis tuli X8 SE mis tõotab kujuneda omamoodi "Air Mavic Killeriks" ja kannab suurepäraseid tehnilisi kirjeldusi madalamate reklaamitud hindadega, see on rahvusvaheline stsenaarium. Praktika on aga hoopis midagi muud – lugu: "miski ei ela teooria kohaselt".

Ma ei soovita FIMI X8 SE, mille hinnad ĂĽletavad 3000 R $

Meil on siin FIMI X8 SE ja ma oleksin pidanud juba mõnda aega tagasi selle analĂĽĂĽsi avaldama, kuid … esiteks ei saatnud seda FIMI / Xiaomi, vaid Käigukast. Pärast siia saabumist maksime ikkagi 980 R dollaritasu, mis on tavaline kõigile, kes soovivad droone importida, ja me pole isegi alustanud droonide jaoks vajalikku homologeerimisprotsessi, et pärast pĂĽsivara värskendust töö lõpetada. Oleme aktiveerinud FIMI toe ja proovinud soovitatud protseduuri, kuid tulutult. Kuna nad elavad Hiinas, ei aita ka ajakava probleemid.

Nad näitavad, et Facebookis tuleb vestelda kellelgi, kes pole kunagi olnud võrgus, ja reageerida, kui ta tahab, nii et ma olen öelnud: jooksma. Muuseas, see lendab minema, sest lisaks pornodroonile, millest räägin saates vaid ühe lennuga, kui see teid segadusse ajab.

R8 385 dollarit X8 SE eest vabaturul 2000 dollarit + A3 vabaturul

Mul on mitu tuttavat, kes selle ostsid ja juba mõne aja pärast müüsid nad selle juba DJI-st mudeli ostmiseks. odavad teemad on kallid. Mulle meeldib Xiaomi, sellel on hea toode veelgi parema hinnaga (mul on endal mitu Xiaomi toodet), kuid kindlasti ei oska ma soovitada FIMI X8 SE. Kui aus olla, siis kui ma selle kingituseks saan, siis müün ja panen raha Mavic Mini või Mavic Airi ostmiseks. Saan rääkida, sest meil siin on kõik.

"Ahhhhhhhh, aga kas DJI modell on korras?" – See pole nii. Probleem on selles, et need tekitavad vähem probleeme kui FIMI, mis kasutab kõike, mis võib valesti minna, alates pĂĽsivara värskendustest kuni ĂĽhenduste kaotamiseni, mis mõjutab palju lõppkogemust. Kui teil on kahtlusi, rääkige kellegagi, kes vahetas FIMI DJI-ga, see on parim, mida saate teha.

Ma ei lenda A3-ga, kuid tugikogemuse tõttu ja kuna teoreetiliselt on X8 SE parem droon, kujutan ette, et mõned minu tehtud arvustused kehtivad ka selle kohta. Siiski on hea selgitada, et ma pole A3-d testinud.

Spetsifikatsioonide osas köidab see mudel kõige rohkem tähelepanu 1080p kaamera, 3-teljeline pöördenurk ja 25-minutiline lennuulatus.


DJI Mavic Air

Odavamad hinnad enne musta reedet – 4 180 R + dollarit Mercado Livre'is

Mavic Air on pikka aega turul olnud ja on endiselt üks atraktiivsematest valikutest neile, kes otsivad kvaliteetset drooni hinnaga, mis jääb mudeli Mavic 2 alla. Spetsifikatsioonide kohaselt peaks see muretsema neile, kes otsivad droone mustal reedel. Kui tunnete, et hind on vähem kui 4000 dollarit, on otsus tema ja äsja turule tulnud Mavic Mini vahel raske.

Nagu ma varem mainisin, on Miniga võrreldes sellel droonil esiletõstmised parima kvaliteediga kaamera 4K eraldusvõimega, esi- ja tagaosa andurid, mis aitavad kokkupõrkeid vältida Aktiivne rada mis jälgib mitmeid piloote huvitavaid objekte, võimalust elatist teenida sellest, mida sellistesse teenustesse filmiti Youtube ja Facebook, lisaks sellele, et sellel on pisut suurem kaal, mida võib positiivse seosega seostada tugevama mootoriga (eriti tugeva tuule korral).

Isegi Mini saabumisega on Mavic Airil endiselt olulisi erinevusi

R $ 4,180 + ja Mercado Livre R $ 5299 kombinatsioonis Fly More Combo tecno droonis5 571 USA dollarit kompostiga Fly More


Parim (ja kõige kallim)

DJI Mavic 2 Zoom ja Mavic 2 Pro

Odavaim hind enne musta reedet – 8 901 R $ Fly Pro-l

Siin on meil täna seda, iga droonisõbra tarbimise unistus. Fotograafiahuviliste jaoks on see võimalik Mavic 2 Pro Parim valik, kuid lisaks kaameratele on need kaks mudelit tehnoloogia poolest identsed – ja on neid, kes eelistavad teist tĂĽĂĽpi stseenide jaoks erinevate objektiividega suumimist.

Mavic 2 rida neile, kes soovivad parimat

8901 dollarit Zoom on Fly Pro eest$ 10,431 eest Pro on Fly ProR $ 10,669: Fly More Zoom Combo saidil Tecno DronesMavic 2 Zoom Amazon.comMavic 2 Pro Amazon.com

Oluline on selgeks teha, et Mavic 2 mudelil, olgu see siis Zoom või Pro, on disain Mavic Airi või Mavic Mini ees kaugel. Need raskemad ja tugevamad droonid, millel on terve rida arenenumaid tehnoloogiaid, näiteks 10 andurit igas suunas, on turvalisuse küsimustes väga olulised. Veel üks lahe funktsioon, millel on ka turvalisus ühendustehnoloogia juhtseadme ja drooni vahel raadiosagedused, palju stabiilsemad kui teiste mudelite WiFi-ühenduste kaudu, sealhulgas kvaliteetsemate piltide saatmine juhtimispuldiga ekraanile.

Muidugi ainult droonid palju kallim, kuid me räägime tootest, mis on oma segmendi kõrgeim, millel pole riigi turul konkurente ja mis on mõeldud neile, kes otsivad parimat tarbija droonides.


Skydio 2

Uudised

Teise partii tellimused on juba alanud ja need laevad saadetakse 2020. aasta jaanuaris

Rahvusvahelises stsenaariumis on ka teisi droonimudeleid, mis on väga huvitavad, nii et kui viibite selle promo ajal välismaal, siis lisaks muudele ĂĽlalnimetatud droonidele soovitan silma peal hoida ka eriti Skydio 2 – eriti kui olete spordimees või reisite palju ĂĽksi.

Ettepanek selle drooni kohta keskendub täpselt kasutaja profiilile kes peavad ise hakkama saama. Kui droon on õhus, siis lihtsalt pudista see maha ja "jookse". Isegi takistusi täis kohtades pöörab ta ringi ja leiab teid, kuidas teid nähtamatuks muuta. Kuid nagu ma ĂĽtlesin, ei oota ma praegu Brasiiliasse saabumist muul viisil, mida ma importi ei näe – isegi rahvusvahelise stsenaariumi korral oleks seda mudelit praegu ĂĽkskõik millisest poest väga keeruline leida, kuid kui ma seda näen, ostab selle.

Droonid isesĂĽttivad, kuid saadetakse nĂĽĂĽd ainult USA-s asuvatele ostjatele.

Skydio 2 lansseeritakse USA-s alates kahe erineva mudeli hinnaga 999 USD, millele lisandub 150 USD USD juhtimise kohta. See tõstab esile a 4K 30 kaadrit sekundis kaamera ja Snapdragon 605 SoC süsteemi. Ainult autonoomsete lendude jaoks kuus 4K kaamerat kõigis suundades kiibi hallatavate arvutustega NVIDIA Tegra X2. Üks asi, mis pole nii huvitav, on seotud lendude ulatusega: ainult 23 minutit ja ka seetõttu, et selle maksimaalne ulatus on 4 km, pool Mavic 2-st.


Mavic Pro ja FPV droonid

Joonest väljas, kuid siiski huvitav mudel on esimese põlvkonna Mavic Pro. Hind on pisut kallim kui Air Mavic ja paistab oma olemasolu tõttu silma tugevam ja vähem altid kaotatud ühendustele juhtimise ja drooni vahel raadioühenduse tõttu. Praegune hind on Mercado Livre juures umbes 6500 dollarit.

Samuti mäletan, et oli ka teisi kaubamärke, kes tahtsid ilmuda, kuid nende tõestamiseks oli vaja veel palju. Rääkimata sellest FPV droon Kiire kiirus muutub tugevamaks mitte ainult võidusõiduvõistlustel, vaid eriti kiirete filmide tegemisel või ekstreemspordis. Minu alandlik arvamus peab olema, et FPV droonid on nüüd kõige arenenumad ja lühikese aja jooksul peavad nad mõne spordiülekande murranguliseks muutma, olgu see siis mootorisport nagu autosõiduvõistlus, mootorratas ja veesport või ekstreemsport nagu montain, skate, surfamine ja mine.

Eeldatakse, et kiire FPV-droonid muudavad lĂĽhikese aja jooksul mitmesuguste spordialade ĂĽlekande.

Seda tĂĽĂĽpi droonidega oleme Brasiilias pidanud aga palju kasvama, sest siin tegutsevad vaid ĂĽksikud ettevõtted. Kulm, oleme väga huvitatud seda tĂĽĂĽpi toodete arutamisest – see on näpunäide igale partnerlusest huvitatud ettevõttele!


Me ei räägi suuremate mõõtmetega mudelitest Kummitus DJI-lt – droonid, kes kipuvad ĂĽha rohkem turge kaotama tänu teisaldatavusele ja sellele, mida nad pakuvad selle suurema suuruse vastu. Parimal Phantom 4 mudelil on võrreldes Mavic 2-ga vähe eeliseid. Ainus põhjus uue sellise drooni ettekujutamiseks on Kõrgema kvaliteediga kaamera / objektiivi tugi fotograafia või filminduse valdkonnas tegutsevatele professionaalidele, kuid seda ka väga spetsiifiliste segmentide jaoks, sest Mavic 2 Pro annab suurepäraseid tulemusi ja muidugi peab DJI selle toote profiili edaspidiseks tõstma.


NĂĽĂĽd sinuga!

Kauplusesse suunamine toimub Interneti-otsingu kaudu Google, Vabaturg ja Amazon, MC ja Amazon teevad turuga kõvasti tööd, s.t partneripoodide reklaamid. Ärge kunagi enam jälgige kaupluste reitinguid ja eriti ostu teinud inimeste märkusi, tagades, et protsess oleks sujuvam, nagu me seal artikli alguses rõhutasime.

Aga Fbio, kas teie nimekirjas on peaaegu kõik DJI mudelid? tasuline postitus? Ei, see on õige, me ei pea palju kõndima ja nagu ma X8 SE juhtumit proovides ütlesin, oli mul lisaks DJI mudelis lendamise kogemusega droonidele veel mitmeid probleeme, nii et see polnud reklaam ega midagi, turul domineerivad ettevõtted meeldib teile või mitte, ja domineerib, sest see on kaugelt ette ülejäänud, faktid.

Lõpuks otsi enne. Oluline on, et peas oleks enne musta reedet "täna" hinnad, nii et 28. kuupäeval näete, kas saate tõesti soodustust kasutada või on parem oodata natuke kauem, et atraktiivsemat hinda saada. Muud näpunäited: enne ostu sooritamist vaadake, kas kaupluses on kaebus lehel "Reclame Aqui". Protsess on kiire ja sellega saab vältida palju peavalusid. Lõppude lõpuks pole vaja mingeid trikke … Ja veel ĂĽks asi: ärge unustage, et pärast ostu on kohaletoimetamine, mis on mustast reedest järgnenud päevadel nõudluse tõttu ohtu seatud. Seega, ole natuke kannatlik, sest see on osa allahindlusest.

Lõppude lõpuks, HEA KAUPLUS ja ma loodan, et aitasin natuke mõnes otsuses.

(tagToTranslate) droon (t) droon (t) dji (t) fimi (t) 4k droon (t) mavic (t) mavic 2 (t) air mavic (t) tello (t) mini mavic (t) kaasaskantav droon (t) t) must reede (t) väike droon (t) parim droon (t) reisidroon (t) xiaomi droon (t) xiaomi droon (t) dji droon (t) reklaam (t) promootor (t) promootor droonikaamera (t) ) droonide hind (t) vabaturu droonid (t) odavad droonid