Vaadake tasuta filme Crackle'iga oma Androidis

Vaadake tasuta filme Crackle'iga oma Androidis

Selles, et nutitelefonid ja tahvelarvutid muutuvad üha funktsionaalsemaks, koos funktsioonidega, mis välistavad poole viimase kümnendi avastustest, pole mul kahtlust. Eriti seetõttu, et rakendus paneb meid väga lähedale programmidele, mis varem olid eksklusiivsed ainult arvutitele ja kaabeltelevisioonikanalitele. Näiteks Crackle, rakendus Sony Pictures, mis hiljuti ilmus Androidi ja iOS-i jaoks ning mis pakub filme ja telesarju vaadata nutitelefonides, tahvelarvutites ja nutitelerites, maksmata selle eest sentigi rohkem. See on, vaadake Crackle'iga tasuta filme ja sulgege naabruses asuva DVD-laenutuskonto.

Crackle'i kohta

Crackle, Inc. on mitmeplatvormiline videostuudio- ja meelelahutusvõrk, mis levitab täielikult originaalseid filme, telesaateid ja saateid ilma jaotustükkideta ja erinevates žanrites. Crackle-kanaleid ja -programme tuntakse kogu maailmas Interneti, telekanalite kaudu ning seni on neid populaarsemaks muudetud Sony elektrooniliste toodete, näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu.

Crackle'iga tasuta filmide vaatamise põhinõuded:

 • Android versiooniga 2.3 või uuem
 • Flashi uusim versioon
 • internetiĂĽhendus
 • ID ja parool (Crackle'i saamiseks võite kasutada oma Facebooki sisselogimist)

Rakenduse Crackle pakutavad funktsioonid:

 • Vaadake tasuta kogu saidil olevat sisu
 • Vaadake tähtajatu filme ja saateid
 • Kvaliteetne video
 • Uusi filme ja telesaadeid värskendatakse iga kuu
 • Sisu jaguneb seitsmesse kategooriasse: tegevus, anime, komöödia, politsei, õudus, vahejutt ja teaduslik
 • Lemmikute nimekiri
 • Integratsioon sotsiaalsete võrgustikega

Sisu osas pakub stuudio segu subtiitrite teemadest, dubleeritud ja ainult inglise keeles. Ja mängijad mängisid ise Crackle'i voogesitust.

Vaadake Crackle'i filme ja telesaateid kõikjal, igal ajal ja tasuta.

Rakenduse kasutamiseks oma mobiilseadmes laadige alloleva lingi kaudu alla lihtsalt Crackle for Android. Enne installimise kinnitamist valige nupp Vaba ja seejärel nupp Install. Väga oluline, et rakenduse funktsioonide kasutamiseks oleks vaja ID ja parooli.

Laadige alla Androidi jaoks Crackle

kõik käeulatuses, eks?

Siiani näib, et see rakendus on taevast alla kukkunud, eks? Kui toode on tasuta, veenduge, et see oleks siiski teie. Nii et rakenduse või isegi Crackle'i veebisaidi kasutamiseks leiate reklaame igal ajal. See on hind, mida tuleb maksta Crackle'i teenustele tuginemise eest. Crackle'i teenusetingimuste ja privaatsuspoliitika kohta lisateabe saamiseks külastage rakenduste toe lehte.

Seda rakendust saab võrrelda Netflixiga.

Pilt: mõra

(tagToTranslate) Vaadake tasuta filme Crackle (t) Sony Pictures (t) seeria (t) TV (t) Android