Vaadake tihendatud ZIP-faile algses rakenduses Notes

Failihaldus iOS-is erineb oluliselt sellest, kuidas me seda arvutis teeme. Kui Windowsis ja Macis on meil failide salvestamiseks kaustad ja kataloogid, millega saab neid otse käsitseda, siis iOS-is on need failid kasutajale peaaegu nähtamatud ja nende avamiseks on alati vaja spetsiaalset rakendust. See muudab igapäevased toimingud, näiteks veebisaitidelt alla laaditud ZIP-failide avamine, keeruliseks. Safari ei saa seda hallata ja tavaliselt palutakse teil selle lahendamiseks installida sõltumatud tööriistad, näiteks imelised dokumendid.

Kuid iOS 9-s rakendas Apple ZIP-failide käsitsemise natiivse viisi. See pole ikka veel nii, nagu me seda arvutites teeme, kuid see aitab, kui meil pole ühtegi teist rakendust installitud.

Rakendus Klass on iOS 9-s ĂĽmber kujundatud ja uute funktsioonide hulgas saab nĂĽĂĽd ZIP-failides vaadata tihendatud faili sisemust. Selleks paluge lihtsalt sellel olevad failid avada. Vaata kuidas:

Samm 1: Laadige oma iPhone’i või iPadi Safaris alla tihendatud fail (näiteks saate seda kasutada, et näha, kuidas see töötab). Kuna iOS-i brauser ei toeta failide allalaadimist, on valik “Avage …“.

zip1

2. samm: Ilmub jagamismenĂĽĂĽ. Leidke rakenduse ikoon Klass ja puudutage seda.

ZIP2

3. samm: ZIP-fail lisatakse märkmena. Soovi korral saate kirjutada kirjeldavat teksti.

zip3

4. samm: Pärast seda avage rakendus Notes ja otsige vastloodud märkus koos ZIP-ga. Puudutage faili ja näete selle sisu, ilma et peaksite seda lahti pakkima.

ZIP4

Jagamisnuppu kasutades saate iga faili eraldi salvestada või avada teistes rakendustes, nagu Dropbox, Word jne. (Ilma et peaksite kogu ZIP-d salvestama). See on praktiline.

Muidugi pole see nii hea kui spetsiaalselt failide haldamiseks pühendatud rakendus, kuid see on võimalus, kui teil pole üht neist installitud ja soovite tihendatud failidega manipuleerida. Teadmisi pole kunagi liiga palju. ?

iDownloadBlogi kaudu