Vaadake ĂĽle Logitech G PRO peakomplekt

Vaadake ĂĽle Logitech G PRO peakomplekt

Uute toodete lainel on meil uus peakomplekt, mis lisab täpse samanimelise kaubamärgi lisaseadmete seeriale veel ühe nime, mis näitab, et bränd on loovuse osas halvem. Hea uudis on see, et toode toob oma eelkäijaga võrreldes kaasa huvitavaid täiustusi ja just seda erinevust tahamegi uurida.

Meie üksus on G PRO, versioon X, millel on eraldi P2 kaablid mikrofonidele ja kõrvaklappidele, ilma USB-liideseta vms, rääkimata 7,1-kanalise ja mikrofoni võrrandi simuleerimisest Blue, mikrofoni tootva ettevõtte poolt, kus Logitech hiljuti omandati.

Väline ehitus ja projekteerimine

Ăśks peamisi disainimuudatusi, mille ettevõte iga uue toote turule toomise juurde toob, on kõige neutraalsem kĂĽlg ilma erksate värvide ja agressiivsete sisselõigeteta ning G PRO pärib selle uue pärandi oma kujunduses, säilitades neutraalsed värvid – must, hall, hõbe – ja LED-e pole ĂĽldse, see meeldib meile siin Oficina da Netis.

Logitech G PRO peakomplektLogitech G PRO peakomplekt

Peavõru on varustatud nahka jäljendava PVC-kangaga, samas kui selle kangakihi all on meil teatud tĂĽĂĽpi vaht, mida tuntakse paremini kui „Memory Foam” – nimi, mida seostatakse selle võimega taastada oma algne kuju isegi tundide pärast. Surve rakendatakse, tulemuseks on väga mugav peapael, mis ei häiri peanahka ega lase isegi tunda sisemise struktuuri toimimist.

Väga mugav peapaelVäga mugav peapael

Peavõru all on kaks kahvlit, mis ühendavad selle kõrvaklappidega ja mille eesmärk on vähendada kaalu, kasutades selle alumiiniumit. Kõrvatroppide välisküljel on tumehall kummimaterjal, keskel on Logitech G logo, millel kaldus kroomdetailid ja keskel harjatud alumiinium.

Peakomplekti kĂĽlgPeakomplekti kĂĽlg

Kõrvaklapi sees on L ja R tähtedega riie, mis näitab parempoolset (R) ja vasakut (L), kusjuures mikrofon on vasakul kõrvaklapil. Materjal on peaaegu läbipaistev, nii et näete mobiiltelefonil kasutatud 50 mm draiveri osa, mis vastavalt brändile on valmistatud eksklusiivse hübriidvõrgu tüübi abil.

L vasakul ja R paremalL vasakul ja R paremal

Nii mikrofon kui kaabel on eemaldatavad, mis on lihtne, kuid mis muudab paljude inimeste elu lihtsamaks ja peaks olema standardne kõigi peakomplektide puhul. Mikrofon kasutab P2 sisendit, mis on painduv, kaetud metallmaterjaliga ja vaht, mis töötab lõpus Pop-filtrina. Ma näen ainult, et seda vahtu ei saa eemaldada nagu enamiku kõrvaklappide puhul.

Kõrvaklapid ja mikrofoni kaabel saab eemaldadaKõrvaklapid ja mikrofoni kaabel saab eemaldada

Heli eraldamiseks mikrofonist ja kõrvaklapist kasutatakse kaablis mõlemas otsas P3-pistikuid, kuid õnneks sisaldab Logitech kahepunktilist P2-jaoturit ja seega saate seda oma arvutis kasutada ilma muude probleemideta. telefonijuhet pisut pikemaks pikendada, mis pole liiga pikk. Lisaks on sellel helitugevuse reguleerimine ja see lülitab sisse ja välja kaabli keskel asuva mikrofoni.

Splitter 2 P2 jaoks P3 mobiiltelefoni mõlemasse otsaSplitter 2 P2 jaoks P3 mobiiltelefoni mõlemasse otsa

Logitech sisaldab ka P3-adapterit USB-A-le, mis aitab paljudel inimestel, kes kasutavad USB HUB-d, arvutiga ühenduse luua ja kellel pole P2 / P3-porti ees. Teine oluline asi, mida minu arvates on selles ülevaateosas parem esile tõsta, on selle suletud olemus, mis isoleerib välise heli ja ei lase ka sellel, mida kuulete, lekkida. Ta teeb oma tööd kinnise telefonina väga hästi ja telefonist ei kuule midagi.

P3 - USB-A adapter koos DAC-igaP3 – USB-A adapter koos DAC-iga

Selle ülevaate esimese osa kokkuvõtteks võib öelda, et siiani pole meil midagi muud, kui kritiseerida kõrvapadjadest ja peapaeltest koosnevat PVC-materjali, kuid pidage meeles, et räägime Logitechist, seega garanteerime midagi, millel kaubamärk alati väga hästi osaleb.

Mugavus

Ah, mugavus, mis tahes peakomplekti üks olulisemaid aspekte ja mille paljud ettevõtted jätavad teisejärguliseks. Kellele meeldib mõne tunni pärast kõrvaklappidest kõrvus valu tunda, eks? On hea, et G PRO-ga seda ei juhtu.

Nii kõrvapadja kui ka peapaela sisemised Memory Foam padjad on üsna helded ja seetõttu on peakomplekti mugavus väga hea. Veetsin mitu tundi seda probleemideta kasutades, mis on väga hea.

Mobiiltelefonid on pärast mõnetunnist kasutamist väga mugavadMobiiltelefonid on pärast mõnetunnist kasutamist väga mugavad

Kõrvaklappide nööpnõel pole liiga tugev, pole tunnet, et see hävitab teie pea, see juhtub paljudes teistes kõrvaklappides. Mul on keskmise suurusega pea ja reguleerides peavõru õigele kõrgusele, mahub telefon pea ümber, tihendades korralikult väljast tuleva heli.

Peavõru reguleerimisest rääkides on sellel 11 erineva kõrgusega sammu, lisaks kõrvaklapidele, mille pöörded on kuni 45, mis aitavad telefoni looduslikemal ja mugaval viisil paigutada.

H peavõru kõrguse reguleerimineH peavõru kõrguse reguleerimine

Kuna see on hästi soe, pole selles kahtlustki, kui see kõik on suletud ja sellel on PVC-kõrvapadjad, mis ei lase nahal higistada, selleks on vaja kangast kõrvapadjaid ja see on midagi, mida näitan veelkord kõigile brändidele mängijatele. : KASUTAGE KÕRVAKAABELE, NAD VIIMASED PIKEMAD JA ROHKEM MUGAVAD!

Kõrvapadjad on valmistatud PVC-st, mis jäljendavad nahkaKõrvapadjad on valmistatud PVC-st, mis jäljendavad nahka

Ăśritasin peakomplektist eemaldada ĂĽhe kõrvapadja, kuid kahjuks osutusid need peakomplekti kĂĽlge kinnitatuks, nii et ma ei võtnud seda ära, nii et see ei kahjustaks – vähemalt sellepärast, et pidin peakomplekti Logitechile tagastama. Veel ĂĽks punkt on see, et mu kõrvad ei puutu telefonidraiveritesse, kuid see ei kehti tingimata kõigi teie kohta.

G PRO on kahtlemata väga mugav peakomplekt, ma olen seda juba mitu nädalat kasutanud ja siiani pole mul selles osas mingeid etteheiteid, nii väline PVC materjal kui ka sisemälu vaht on sellega seoses suurepäraselt hakkama saanud.

Heli

Kõrvaklappide / peakomplektide ülevaatamisel keskendun alati mängudele ja helikvaliteedile, kuna kõigil erinevatel vaatajaskondadel võivad olla erinevad huvid. Mõni kuulas rohkem muusikat kui mängis ja vastupidi, nii et lahutasin.

Mäng

Alustame peakomplekti fookusest, mis on mängude jõudlus. Testisime seda mitmes mängus, neist kuulsaimad olid Call of Duty ja Counter Strike Global Offensive. Nii positsioon kui ka kuulamine, kust sammud ja kaadrid tulevad, on väga olulised.

Kõigepealt tahan rääkida pildindusest, sellest, mis määrab, kust heli tuleb, ja et kui telefon selles osas hästi toimib, saame hõlpsalt kindlaks määrata heli suuna, samal ajal kui Soundstage aitab ruumilistes mõõtmetes ja täiendab mõnel juhul pildistamist. .

G PRO puhul sobib ka siin sama, millest ma muusikat silmas pidades räägin. Kui 2 P2 bassi jaoks mõeldud P3 või Splitteri pistik on üsna liigne ja segab lõppkokkuvõttes heli päritolu tuvastamist, mis vähendab tunduvalt pildistamist, siis USB-otsaga on lugu väga erinev ja levik väga hea, bassiprobleemide lahendamine ja pildistamise täpsustamine, muutes inimese suuna tuvastamise keerukaks. ja objektidel pole üldse probleemi.

Mängige G PRO-ga Call Of Duty Modern Warfare'iMängige G PRO-ga Call Of Duty Modern Warfare'i

CSGO-s seda probleemi ei eksisteeri ja sammude kuulmine pole ilmselgelt üldse keeruline, on keeruline täpselt öelda, kust sammud tulid, kuid see on mängu enda, mitte G PRO küsimus.

Teistes mängudes, näiteks Far Cry New Dawn või GTA V, pole meil muud kui suurepäraseid kogemusi, lõppude lõpuks toob hea heli ja heliisolatsioon mängu suurepärase keelekümbluse ning teid ei sega muud helid, olgu see siis mööduv auto teel või ventilaator.

Muusika / meelelahutus

Õnneks on mul peakomplektiga piisavalt aega, et testida seda kõige erinevamates stsenaariumides ja seega moodustada selle esinemise kohta väga veenv ja realistlik arvamus juhust, mis ei viita sellele, kust vaenlane või midagi sellist tuli.

Isiklikult on minu muusikamaitse keskendunud palju räpp-hip-hopile, kuid mul on valida laule, mida kasutan alati siit läbivate kõrvaklappide hindamiseks, ja mul on hea meel, et G PRO pole ĂĽldse halb ega käivitu tolm – kuid ka minu katsetatud mudelite seas pole parim jõudlus.

Kirjutamise ajal oli madalaim hind, mille ma tema jaoks leidsin, 486 R $, mis ei olnud odav ja pani teda silmitsi seisma tiheda konkurentsiga nagu HyperX Cloud Alpha, Corsair HS70 Wireless ja Cooler Master MH752.

Mul pole olnud võimalust Corsairi ja Cooler Masteri kõrvaklappe kuulata, Alpha on testitud ja meie arvustust saate lugeda sellelt lingilt.

G PRO annab teile head kuulamist hea kogemuse ja suurema osa sellest ühendab erakordne mugavus. Nii kõrvapungades kui ka peapaelas kasutatud mäluvahu kogus on paigutatud väga hästi ning see üksi pakub teile lisarõõmu, kui paned selle pähe, et seda kasutama hakata.

Kuulake muusikat peakomplekti abilKuulake muusikat peakomplekti abil

Kui tegemist on heliga, võib lugu olla väga erinev. Bass on väga selge ja mõnel juhul isegi liiga palju ning põhjustab juhile lõpuks väikese moonutuse ja kahjustab seega keskkonda ning sama isoleeritust, mis vähendab eriti teie kogemust. "Hea" külg on see, et see juhtub ainult siis, kui kasutatakse koos analoogsisendiga (P2 / P3), sest kui ma USB-pikenduse sisse lülitan, võtab draiverite võrdsustamine Logitechis toimingu ja telefon saab uue elu, kaotab liigse bassi ja toob rahulikuma heli.

Õnneks kordub hea osa sellest loost meediaga, kus see toob esile läbipaistvuse ja hea esitluse. Mees- ja naisvokaalis on selge hääletoon ja bass ei sisene lõpuks ning see on USB-muunduri kasutamisel veelgi kõrgem.

Kaasasoleva USB DAC abil saab G PRO uue eluKaasasoleva USB DAC abil saab G PRO uue elu

Ja seda lugu korratakse kõigis muudes telefoniheli aspektides, kui võrrelda seda P3-ga või USB-otsikuga, ja telefonil on kaubamärgi kasutatavast standardimisest palju eeliseid, välja arvatud see, et USB-draiveri abil saate kõrvaklappe ja mikrofone sobitada otse Logitechil G Hub ja ma tõesti ei näe P3-peakomplekti otsa hoidmiseks rohkem punkte.

Oh, muide, sellel telefonil on 7.1-emuleerimine nii USB-draiveris kui ka tarkvaras ning ka funktsiooni keelamiseks pole võimalust.

Mikrofon

Mikrofon näib olevat rohkem tavaline seade, kui käsi on liigendatud välise metallikihiga ja vaht toimib lõpus pop-filtrina, mis on hea ja aitab üldiselt puhtamat heli.

Isegi kui müravähendusvõimalus minu testis midagi ei muutnud, osutus mikrofon välise heli pakkumisel väga tõhusaks ja klaviatuuri klõpsud (HyperX Alloy Elite Cherry MX Red) olid vaevu kuuldavad, samal ajal kui hiireklikid polnud kuuldavad, mis näitab nende tõhusust.

G PRO eemaldatav mikrofonG PRO eemaldatav mikrofon

Heli enda osas ei konkureerinud ta kindlasti professionaalsete stuudiomikrofonidega, kuid jättis siiski midagi soovida. Tausttemüra on väike, heli on väga selge ja võimendatud. Keretoon on vähem madalsagedustel, kuid see töötab siiski väga hästi konkureerivate mikrofonide korral.

Tarkvara

Jah, saate telefonitoru kasutada ilma Logitech G Hubi installimata, isegi kui ühendate selle USB-otsaga, nii et te ei pea selle pärast muretsema ja ma olen üks neist inimestest, kes otsustas ka mitte ühtegi programmi installida. Kuid siinse ülevaatena käsitleme mobiiltelefonide kõiki aspekte.

Programmi avamisel on meil ühine liides, mida me juba Logitechist teame, kuvatakse ülaosas oleva nimega ühendatud seadme pilt. Seadistamiseks klõpsake lihtsalt pilti ja ilmub konfiguratsioonipaneel.

Peakomplekt kuvatakse koos kujutisega tarkvarasPeakomplekt kuvatakse koos kujutisega tarkvaras

G PRO konfiguratsiooni sisestamisel on meil esimene vahekaart võrdsustamiskaart, kus meil on mitu professionaalsete e-spordi mängijate profiili, näiteks Shox G2-st ja Myth TSM-ist. Samuti on kolm võrdsustamise eelseadet: tavaline, FPS ja MOBA, klõpsake lihtsalt sellel, millele soovite konfiguratsiooni otse rakendada.

VõrrandivõimalusedVõrrandivõimalused

Veel üks huvitav asi on see, et Logitechil on tasanduskoda, nii et võite klõpsata nupul "Kuva rohkem eelseadeid", mille LGH teid töökotta viib, kus saate otsida ja alla laadida iga inimese loodud ja salvestatud aktsiat, sealhulgas neid, kes proovivad jäljendada G PRO X, mis on siin selle mudeli kõige kallim versioon. Kui soovite, et teil oleks mitu heliseadet, valige lihtsalt soovitud seade ja laadige see alla.

Allalaadimiseks on mitu eelseadetAllalaadimiseks on mitu eelseadet

Juba viimane sakk on Akustiline, kust leiate kõrvaklappide helitugevuse (mis kontrollib Windowsi helitugevust), mikrofoni helitugevuse ja ka valiku "Sidetone", mis pole midagi muud kui Windowsi suvand "Kuulake ise". Veel on võimalus "Rudo likvideerimine", mis testis ei näita mingit erinevust.

Siin on helitugevuse reguleerimineSiin on helitugevuse reguleerimine

Ja see on see võimalus, mis meil selle telefoni jaoks olemas on, midagi pole liiga palju, kuid samas pole ka millegi üle nuriseda, lihtsalt heli ekvaliseerimisvaliku omamine on viimane punkt ning võimalus kontrollida ja alla laadida teatud eelseadeid on tõesti lahe idee.

Valmis

Isegi P2 / P3 kaabli kvaliteedierinevuse tõttu minuga parema jalaga alustades suutis G PRO lõpuks väljakuulutamisel ootused säilitada, tuues Logitechi Gameri reatoodetele lisaks elegantsemale kujundusele ka nende kvaliteedi, parandades ka nende kvaliteeti, nii et saame toote, mis parem vähehaaval.

Logitech G PRO peakomplektLogitech G PRO peakomplekt

See telefon on HyperX Cloud Alpha jaoks väga atraktiivne alternatiiv, kui seda kasutatakse koos oma USB-liidesega, sellel on hea esitus kõigis helisagedustes, see ei häiri ja kannab endas bassi, mis enamikule inimestele meeldib, samas ei kahjusta. muu sagedus.

Peale selle on meil veel eemaldatavaid kaableid, P3 / Dual P2 / USB otsad, eemaldatavad mikrofonid, hea struktuur ja erakordne mugavus. Ainus koht, kus ma patust G PRO-d näen, on kõrvapadjad, mis pole ikka veel riidest, kuid mille hind võib ilma raskusteta olla.

Niisiis, lõpetuseks soovitan kasutada Logitech G PRO peakomplekti koos hoiatusega kasutada parema helikvaliteediga kaasasolevat USB DAC-i ja PVC kõrvapadjakesi, mis kipuvad lühikese aja jooksul maha kooruma. G Pro on hea valik, kui otsite hea heli, hea heliisolatsiooni ja mitmekülgsusega peakomplekti, mis maksab vähem kui R $ 500 ja pole eriti toretsev.

Soovitame lugeda: