Vaadake ĂĽle Redragon Brahma Pro RGB

Vaadake ĂĽle Redragon Brahma Pro RGB

ABS topeltvõtmega klahvidABS topeltvõtmega klahvid.

Teine asi, mida ma klaviatuuride puhul täheldasin, on see, et neil on sekundaarne funktsioon valge tindiga, mis sarnaneb rohkem pliiatsi korrektoriga. See pole esimene kord, kui näeme seda klaviatuuril ja mul pole probleemi lisada klahvidele sekundaarseid funktsioone, vaid teha seda peenemal viisil, kuna see kahjustab klaviatuuri pisut.

Ja see on Brahma Pro RGB väline lõpptulemus, lihtne, kuid väga täielik või vähemalt see, mida me arvame. Järgige ülevaadet, et selle kohta rohkem teada saada.

LĂĽlita

Siin, kus näeme uudsuse tekkimist, on meil uus mudel, mis pärineb kaubamärgilt Outemu, mis aitas mehaanilisi klaviatuure rahvuslikul turul populariseerida ja mida lõpuks kritiseeriti kvaliteedikontrolli probleemide pärast.

Samuti teame, et pärast kõiki lüliti ümber tekkivate probleemide juhtumeid teeb bränd nende kohta mõned ülevaated ja parandused, kuid paljudel on bränditoodetega seoses ikka täid kõrvade taga. Kuna optiline lüliti nõuab täiesti uut kujundust, usume, et see võib olla nime Outemu "ohutus", nagu Kailh varem tegi.

Muutke optiliseks siniseksMuutke optiliseks siniseks.

Meie mudelis leidsime sinise stiili lĂĽliti, millel oli mõhk ja kuulus klõps, mida mõned inimesed ja teised vihkasid – ma kaotasin mitu korda, kui nad mind xD kontoris neetud olid.

Kuid mõne mudeli vead ilmuvad uuesti Outemu optilises mudelis, mis on võtmega korkide stabiliseerimisprobleem, mis põhjustab lõpuks nende painutamist – asi, mis on lahendatud, kuid on Brahma Pro RGB-s uuesti ilmnenud.

PirukakorgidPirukakorgid

Bränd peab enne uue toote teatavakstegemist keskenduma praeguse probleemi lahendamisele, mis on ikkagi optilise lüliti mõte, kui kõik nupud on painutatud ja kahjustavad lõpuks kogu klaviatuuri esitlust. Kuidas öelda, et teie optiline lüliti kestab X, kui ilma lahenduseta on pidev rike kauem kui aasta? See kõik tuletab mulle meelde Logitechi, kes mõnel juhul nõudis sama asja tegemist ja teda kritiseeriti selle eest tugevalt.

See, et meil on turul uus lĂĽliti, mis ei viita sellele probleemile, on Outemu jaoks muutunud negatiivseks punktiks ja nad on aastaid tootnud, muutes selle veelgi hullemaks. Mulle ei meeldi toodet kritiseerida, kuid kahjuks on probleem selles ja Redragon peab lahenduse eest maksma, sest tema konkurendid on koputanud uksele ja kui nad kauem ootavad, siis nad tulevad ja varastavad teie koha.

Muutke optiliseks siniseksMuutke optiliseks siniseks

Ehkki kritiseerin painutatud nupuriba, ei saa ma selle kasutamise ajal lüliti üle kurta, see käitub nagu tavaline lüliti ja nuppude vahel pole suurt vahet, vaid jällegi Kailhi ja Gateroni lülitite tasemel, mis on praegu hinnaskaalas sama Brahmaga.

Siseehitus

Selle klaviatuuri sisemise ehituse kontrollimiseks on vaja teha mitu sammu, kuna see pole ülilihtne lahtivõetav klaviatuur, nagu me tavaliselt näeme viimases ülevaates.

Kõigepealt peame eemaldama klaviatuuri allosas olevad kruvid, kruvisid on ainult kokku 10 ja kõik need on lahti, nii et ärge muretsege, et peaksite kummijalad maha võtma või midagi sellist. Pärast seda võtke plastdetailide eemaldamiseks paar plastist eset tagasi.

Pärast eemaldamist eemaldage kõik võtmekaardid, kuna nende all on veel mõned kruvid ja pärast nende kruvide eemaldamist on teil juurdepääs klaviatuuri sisemistele osadele. Ja siis, pärast kõigi nende toimingute tegemist, hakkan analüüsima klaviatuuri sisemisi osi, pidades meeles, et selle seansi lõpus on fotogalerii, mis näitab kõike, mida ma olen selgitanud.

Alustuseks räägin makrovõtmest, mida olen juba kommenteerinud, et see tõsi oleks. Klahvid G1 kuni G5 on mehaanilised, samal ajal kui ülemised on valmistatud membraanidest, võib-olla isegi räni eemaldamiseks. Rõhutan, et ma ei näe Redragoni otsusega probleeme, ainult klaviatuuri kõigi aspektide kuvamiseks kommentaare.

Vahetult Numpadi kohal asuvad multimeediumiklahvid kasutavad Tactile Square lülitit, mis näib olevat madala kvaliteediga ja millel pole nende vahelist järjepidevust, nii et mõlemad annavad teistsuguse kõla täiesti erinevat. Muud "probleemid", mis ma nendest nuppudest leidsin, on neile pühendatud trükkplaadi kujundus ja helitugevuse kerimine, millel pole tuge kõigis neljas otsas, muudab selle täiesti ebastabiilseks ja muudab valgustuse nupu seetõttu väga lahti ja vajutamiseks halvaks. , peab selle aktiveerimiseks tegema väljaspool seda piisavalt.

Kuid see oli lõpuks ainus tõeline probleem, mida ma klaviatuuril tuvastades, peale kapriisi puudumise puhastamisel ja korraldamisel, kasutas ettevõte kohapeal asjade fikseerimiseks piisavalt kuuma liimi, kuid see ei muutnud ka hooldust saanud komponentide vastupidavust. .

Kuna süsteem on Hotswapi kaubamärk, pole lüliti trükkplaadil joodetud ja kui pole kummalisi disainivigu, pole palju asju, mis ebaõnnestuksid, ja näib, et ühtegi disainivigu pole.

Kuid ma ei saa ka märgata, kui palju mustust on klaviatuuril ja mitte välist mustust, vaid et see on juba klaviatuuri sees salvestatud, võib USB-pistikus kasutatav liigne kuumliim ja päritolunurk tekitada probleeme. veelgi kaugemale ja kui kaabel ebaõnnestub, on igav seda vahetada.

Kuid jällegi – pole suuri probleeme, mis klaviatuuri tavakasutuses probleeme võivad tekitada, välja arvatud multimeediumiklahvid, ja lõpuks sisemise konstruktsiooni sektsiooni ĂĽmbersõit, see pole sugugi kõige vähem asja, mida ma kunagi näinud olen.

Valgustus

Klaviatuuril on nuppudega eraldatud RGB-valgustus, efekte saab konfigureerida klaviatuuri abil, nagu enamikul tänapäeval mehaanilistest mudelitest. Kasutage lihtsalt nuppe FN + Sisesta / Avaleht / Lehe üles / Kustuta / Lõpeta / Lehe alumine, klahvi kohta on mitu efekti, nii et soovitud efekti leidmiseks peate pisut otsima või saate seda ka tarkvara kaudu konfigureerida, kuid see Arutan selle artikli järgmises osas.

Valgustusefektide muutmise võtiValgustusefektide muutmise võti.

Ja see on OK, kuid uudis on see, et valgustus on väga halb, nii madal, et pean klaviatuuri varjutama, et oleksin võimeline teadma, mis on mingid efektid või isegi selleks, et näha klaviatuuril tulesid, mis pole ideaalsed ja annavad RGB-klaviatuuri kasutamisel pisut rõõmu.

Kui valgustate klaviatuuril teile olulist aspekti, tahan teile sellest teada anda Brahma Pro RGB pole sel juhul parim klaviatuur. Heledus LED see pole kõige tugevam ning F-Row eraldamine musta plastplaadiga ja ilma valge põhjaplaadita, et paremini valgust peegeldada, on lõpuks väga halva valgustusega.

Pange tähele, et isegi hämaras on valgustust raske nähaPange tähele, et isegi hämaras on valgustust raske näha.

Lisaks ei ole klahvi kohta eraldi LED-värvisätteid ja kõik tarkvaras saadaolevad efektid on saadaval otse klaviatuuril, ainsaks kasutuseks on makrokonfiguratsioon, mis on selle klaviatuuri tegelik fookus.

Tarkvara

Brahma Pro RGB-l on tarkvara, saate selle alla laadida Redragoni veebisaidi sellelt lehelt, otsida klaviatuuri nimega K568 Pro või fotosid, mis vastavad klaviatuurile.

Nüüd, kui oleme Redragon programmi alla laadinud ja installinud, vaatame, kuidas see käitub ja milliseid võimalusi see pakub, ja ma ei saa midagi muud teha, kui tähele panna, et programmi paigutus on täpselt sama kui Cougar Vantar MX, mille paar päeva tagasi üle vaatasin.

Valmis

Selle klaviatuuri ülevaate järeldust on üsna keeruline teha, kuna samal ajal on ka häid külgi, on ka halbu külgi, mis võivad panna pisut nõudlikumad inimesed selle mudeli soovima lõpetada.

Võimsus:

  • Optiline lĂĽliti;
  • Topeltvõtmega võtmekaart, märk ei ole kulunud;
  • RGB-valgustus, nagu soovite;
  • Spetsiaalne nupp makro jaoks.

Nõrkus:

  • M keycaps stabiliseerimine;
  • Väga halb valgustus, välise valgustuse korral ei näe;
  • Väga lihtne tarkvara, puudub kujutlusvõime;
  • Multimeediumiklahvid võivad lĂĽhikese aja jooksul olla probleemiks.

Nagu ülal näete, on meil mõned punktid, mis panevad tennise mängu lõpuks klaviatuuriga, kuid mis teie lüüasaamist lõpuks põhjustab, on hind võrreldes teie konkurentidega, kellest enamik ei vea oma puudusi ja on siiski ka muid eeliseid.

Mõned neist on: Cooler Master CK550, FallenGear Ace turniir, Corsair K63 ja Pichau P731. Kõik need klaviatuurid on samas hinnaklassis ja toovad võrreldes Brahma Pro RGB-ga palju eeliseid – eelised, mida näen mehaanilise klaviatuuri kogemuste lihvimisel, nii et vaadeldav mudel jääb lõpuks maha.

Redragon Brahma Pro RGBRedragon Brahma Pro RGB.

See ei muuda Redragon Brahma Pro RGB-d, see on ĂĽks odavaimaid mudeleid turul, kui tegemist on mitme makrole pĂĽhendatud klaviatuuriga ning sellel on endiselt optiline lĂĽliti, kuid teised mudelid paistavad silma.

Selle ülevaate lõpetuseks annan Brahma Pro RGB Ei, mitte seetõttu, et see kujutab endast suurt probleemi, vaid funktsionaalsuse ja hinna viimistlemata jätmise tõttu, mis asetab selle konkurentide ees kahjumisse.

Soovitame lugeda: