Vaadake uue MacBooki mophie ja Twelve Southi viimaseid uudiseid

Vaadake uue MacBooki mophie ja Twelve Southi viimaseid uudiseid

Aksessuaarid on muutunud meie jaoks tavaliseks vidin kompaktsem, sest olles kaasaskantav, võivad nad vajada veel mõnda võimalust kõigi meie vajaduste rahuldamiseks, kuhu iganes me ka ei läheks.

Kuid ka suuremad seadmed vajavad natuke tähelepanu ja õigustatult mophie ja Kaksteist lõunat teha nende viimase väljaandega.

Mophie USB-C XXL aku

Nüüd on ettetellimisel saadaval, teatas mophie täna powerstation USB-C XXL, mis on tehtud peamiselt uusimate MacBookide ja MacBooks Pro mudelite jaoks.

19 500 mAh akuga lubatakse, et lisavarustus tagab MacBookile täiendava 14-tunnise aku tööea (“rohkem kui täislaadimise”). Ühendused on USB-C, mis aitab teil seadet täiskiirusel laadida, ja USB-A 5V / 2.4A; seega on kasutajatel võimalik arvuteid laadida ja palju muud vidin nagu iPhone või iPad.

Nagu teisedki mophie tooted, hõlmab see ka prioriteetset täitmist; see tähendab, et vooluvõrku ühendamisel edastab aku ühendatud seadmele voolu ja laeb seejärel ennast.

Teine läbimõeldud aspekt on see, kuidas see on kaetud pehme lapiga, nii et seljakotis vms transportimisel pole kriimustustega probleeme.

Powerbation USB-C XXL on saadaval ettetellimisel 150 dollarit mophie veebisaidil ning Apple’i fĂĽĂĽsilistes ja veebipoodides.

· • ·

Kaksteist lõunat teatas täna ka tõeliselt uuest asjast: MacBooki klassikalise kaane 2. köide Raamatud, sobib nüüd uutele mudelitele.

Kui te pole seda rida kunagi näinud, sarnaneb see sihilikult vanade kõvakaaneliste raamatutega, mis tavaliselt tolmustavad mõnel ümbritseval raamaturiiulil.

Lisaks sellele, et teie MacBooki välimus näeb välja nagu suurepärane maskeering – eriti meile, brasiillastele -, on see BookBook valmistatud nahast ja kõik seadmed on käsitsi õmmeldud, mis muudab iga tĂĽki ainulaadseks.

Selle kaane maht on 42% õhem, et mahutada uusimat MacBooki [Pro] 12, 13 ja 15 tolli. Selle uue mudeli uudsus on see, et kaane sees on endiselt kamber, kuhu saate paigutada kuni 20 lehekülge dokumente (või mida iganes muud soovite).

BookBook Vol.  2 MacBook Pro jaoks

Raamaturaamatuid saab lahkumisel osta otse Twelve Southi veebisaidilt või Amazonist 80 dollarit.

MacRummori, iDownloadBlogi kaudu