contadores estadisticas Saltar al contenido

Vaadake veel hämmastavamat ARKit 1.5 võimete tutvustamist

Tim Cook ja kogu Apple'i juhtkond on teinud väga selgeks, et nad panustavad liitreaalsusele palju ?etoone, eriti pärast nende käivitamist ARKit.

Mõne aja pärast on Apple'il nüüd oma leht, kus oma võimalusi avaldada raamistik AR-ist. Muu hulgas tõstab ettevõte esile ARKit, mida kasutatakse mängude, tootlikkuse, hariduse ja muu jaoks.

Alates toetava süsteemi esimesest beetaversioonist raamistik, on arendajad sellega palju hämmastavaid asju loonud ja oleme näinud mõnda neist tehnoloogilistest seadmetest, eriti kui need on loodud erinevates rakendustes, mis on saadaval seadmetele, mis toetavad ARKit.

Nüüd versiooniga 1.5 raamistik, mis on beetaversioon ja mida on vaja märkimisväärselt täiustada, sealhulgas vertikaalne pinnatuvastus, kas te ei usu, et arendajad lõpetavad teie kujutlusvõime kasutamise, eks?

Esimene meeleavalduste laine, mille oleme avaldanud, ja see on natuke rohkem meelelahutust kui laiendatud reaalsus, mille sai võimalikuks raamistik Maalt.

Kujutise äratundmine ARKit 1.5 abil

Kujutage ette, kas raamatu või toote kohta lisateabe saamiseks peaksite vaid suunama seadme tema poole ja kui kõik oleks "imekombel valmis" – peopesas? Muidugi saavad liitreaalsusega paljud artiklipoed või näitusepaigad sellest tehnoloogiast kasu saada, nagu allpool näidatud:

Väike demo sellest, mida võiks teha ARKiti pildituvastusega, mis on olemas iOS-is 11.3.

Pinna vertikaalne tuvastamine

Vaadake allolevat videot, mis näitab horisontaalsete ja vertikaalsete pindade tuvastamise võimet. Esialgu oli seda võimalik piisavalt täpselt näha arvutite ja tabelite tehtud "tõkke" simulatsioonide põhjal.

Pinna vertikaalne tuvastamine rakenduses #arkit 1.5 töötab väga hästi. Muuseas, see on minu kontor Readdle'i peakontoris.

Mängige ARKiti referentskujutise tuvastamisega, et avaldada see aadressil @ 9to5mac.

ARClock kasutab ARKit 1.5 ja vertikaalse ala tuvastamist. #arkit #AugmentedReality

Piirkonna kaardistamine

ARKiti versiooni 1.5 üks eelseisvaid täiendusi on täielik pindade ja alade kaardistamine, mis võimaldab arendajatel kasutada palju põhjalikumat ja detailset tööd. Vaadake allolevat näidet:

Lõbutsege ARKit 1.5 paketi ja vertikaalsete silmadega, palju võimalusi. Parem oklusioon, ruumide kaardistamine jne.

Uudised hakkavad teie elutoas elama

Mis on liitreaalsuse piir? Ma ei julge kunagi sellise probleemiga riskida, sest minu arust on inimese intelligentsus ja loovus lõputu ja kasvab jätkuvalt.

Tõesta minu teooria, et The New York Times teatas midagi tõeliselt lahedat: liitreaalsuse ja ajakirjanduse kombinatsioon. Nüüd näete oma rakenduse kaudu tõesti uudiseid, millele on lisatud animatsioone, mida saab AR-i abil üksikasjalikult näha, samuti lisateavet ekraanil kuvatu kohta.

New York Timesi liitreaalsus

Kuid mitte ainult seda NYT kes selles mõttes uuendusi teeb. seda Kvarts Ta lisas oma rakendusele ka liitreaalsuse, kus oli võimalik näha selliseid lähedasi objekte nagu SpaceX, Rosetta Stone, Berliini müür ja paljud teised.

Liitreaalsuse kvarts

Apple mänguarendajate konverentsil

Liitreaalsuse üks suurimaid vaatamisväärsusi on muidugi selle kasutamine mängudes. Sel aastal esitleb Apple esimest korda sessiooni Mänguarendajate konverents.

Konverents toimub 19.-23. Märtsil Moscone keskuses San Franciscos (USA, USA). Maat esindab ARKiti tehnilise meeskonna juht Michael Kuhn.

Pealkirja järgi Sissejuhatus Apple ARKiti: parimad tavad ja uusimad värskendused (midagi "Apple ARKiti sissejuhatus: parimad tavad ja viimased värskendused"), mõned põhimõisted raamistik ja juhised, kuidas seda parimal viisil kasutada.

Tegelikult on see selle tehnoloogia algus, mis kindlasti annab mõne hetkega palju häid puuvilju.

läbi 9to5Mac; MacStories: 1, 2; MacRumors