vaata põhjust »iPhone'i ajaveeb
PRIJAVE

vaata põhjust »iPhone'i ajaveeb

Kui kasutate vana iPhone'i mudelit ja pange see tähele WhatsApp lõpetas viimastel päevadel töö, tea, et võib-olla peate seda tegema asendage seade kui soovite sõnumite saatmist rakenduse kaudu jätkata.

Sel aastal on Brasiilia populaarseim sõnumitooja jätnud toe mitmetele opsüsteemidele. Kui teil on juhtumit, siis vaadake seda artiklit.Alates 1. veebruarist 2020 on kõik seadmed, mis endiselt töötavad iOS 8, kaotanud ühenduse WhatsAppiga, isegi kui nad on rakenduse installinud. Alates eelmisest aastast pole enam võimalik poe kaudu rakendusi installida ega värskendada, kuid kasutajad saavad endiselt vastu võtta ja saata sõnumeid varem installitud rakenduste kohta. Nüüd pole see isegi enam võimalik.

Ettevõtte sõnul oli see turvakaalutlustel. Pettuste leviku suurenemisega on väga riskantne säilitada versiooni, mida rohkem värskendusi ei saada, paljastades sellega kasutajad.

Millised iPhone'i mudelid pole ĂĽhilduvad?

Seadmemudelite tegelik mittevastavus ja jah IOS-i tagakülg. On seadmeid, millel on endiselt iOS 8 (kasutaja otsuse põhjal), kuid neid saab siiski värskendada. Sel juhul piisab süsteemi WhatsApp uuesti kasutamiseks värskendamisest uusimale versioonile.

Seadmetes, mis enam iOS 9 ei toeta, on WhatsApp lakanud töötamast. Sama hästi kui iPhone 4.

Näiteks iPhone 4S saab uuendada iOS 9 versiooniks ja ühildub seega WhatsAppiga. Kuid paljud kasutajad otsustavad oma vanu seadmeid mitte värskendada, nii et need ei tööta aeglaselt.

Sellisel juhul on soovitatav otsida seadmeid, mis on pisut kaasaegsemad. Või vahetage sõnumsiderakendus.