Vaba mälu: rakendus, mis peaks iPhone’i standardvarustuses olema

Memory Free vabastab teie mäluSa ei vihka seda, kui a iPhone (või iPod touch) välja lülitada ilma nähtava põhjuseta? Selle põhjuseks on tavaliselt süsteemi vaba vaba mälumaht.

Paljud inimesed on kurtnud erinevate piirangute ĂĽle, mida Apple on oma opsĂĽsteemidele kehtestanud vidin. Ăśks neist on võimetus käivitada korraga mitut rakendust, mida nimetatakse ka multitegumtöötlus. Ainult kohalikel rakendustel (Mail, Safari, iPod, SMS) on võimalus töötada “taustal”.

Vastupidiselt sellele, mida paljud jutlustavad, ei ole enamik neist piirangutest lihtsalt ettevõtte türannia, vaid seadme kasutuskogemuse maksimaalse kvaliteedi tagamine. Paljud samaaegselt avatud programmid aeglustavad süsteemi, lisaks tarbivad rohkem akut ja mälu.

Programmide kogu süsteemi krahhi vältimiseks on iPhoneOS-is seade, mis takistab rakenduste käitamist, kui mälu pole piisavalt. Sellepärast soovitati just rakenduse installimisel seade taaskäivitada, puhastada mälu ja vältida selle lukustumist või pooleldi sulgemist.

Nüüd on ilmunud utiliit, mis lahendab selle probleemi, puhastab mälu automaatselt ja jätab selle vabalt töötama, mida iganes soovime. Seda rakendust kutsutakse Vaba mälu.

Vaba mälu

Vaba mälu ei vaja selgitusi. Avate selle, klõpsate nupul ja kõik, ükski rakendus ei jookse enam kokku. Seda protsessi saab korrata nii palju kordi kui soovite, alati pärast seadme mõnda aega kasutamist.

Kõigi nende funktsioonide puhul võite arvata, et see on jailbreak-rakendus, ärge uskuge, see rakendus on saadaval Rakenduste pood! See on kallis 0,99 dollarit ning ĂĽhildub iPhone’i ja iPod touchiga pĂĽsivara 2.x-ga.

Väga väärtuslik investeering rakenduse eeliste tõttu.