Vabandust! Honor Magic 2 teeb esikaameraga “slaidi”
DODATKI

Vabandust! Honor Magic 2 teeb esikaameraga “slaidi”

NĂĽĂĽd ei taha “keegi” teada, milline ekraanil olev nutitelefon pakub seadme maksimaalse ala, mis viib tootja huvitavate inseneriharjutusteni. Otsige alati järgmist trendijuhendit. Täna näidati, kuidas Nubia X tĂĽhistas selfikaamera, saates nutitelefoni tagakĂĽljele teise puuteekraani. Ja Honor kinnitas Magic 2 käivitamist liuguril asuva kaameraga, mis on huvitav, kui seda ei kasutata.

Nutitelefonil on 16 MP selfie-andur ja paneeli libistades aktiveeritakse kaamera rakendus automaatselt. TagakĂĽljelt leiate 24 MP kolmekordse kaamerasĂĽsteemi.

Seadmel on 6,39-tolline AMOLED-ekraan, mis katab peaaegu 100% šassii jalajäljest. Nagu tema “nõbu” Huawei Mate 20 Pro, peidab ekraan sõrmejäljesensorit. Samuti kinnitati uue Mate 20 mudelil välja antud Kirin 980 protsessori kasutamist ja sellel on ka 3400 mAH aku. Mälu osas on sellel nutitelefonil kombinatsioon 6/8 GB RAM-i ja 128/256 GB mälumahuga.

Lisaks nutitelefonidele toob tootja turule uue traadita peakomplektide süsteemi (FlyPods), mis järgib Apple Airpodidega sarnast suundumust, mis on saadaval umbes 115 dollari eest. Samuti selgus, et nutikell Honor Watch tuleb alles järgmise aasta jaanuaris.

Arvestades, et Honor on Huawei tütarettevõte, pakub selle varustus tipptehnoloogiat, säilitades näiteks uue Mate perekonnaga võrreldes väga konkurentsivõimelise hinna. Seega on Magic 2 6/128 GB RAM / salvestusversiooni alghind 545 dollarit. Tippversioon, mille maht on 8/256 GB, maksab 690 dollarit. Nutitelefon jõuab Hiina turule järgmisel nädalal, kinnitamata läänes kättesaadavuse kuupäeva.