„Vabandust, ilmnes tõrge”: Instagram ei loginud sisse ja kasutaja teatas veast Sotsiaalmeedia

„Vabandust, ilmnes tõrge”: Instagram ei loginud sisse ja kasutaja teatas veast Sotsiaalmeedia

"Vabandust, midagi läks valesti": Instagram on seda sõnumit näidanud mitmele kasutajale, kes üritasid rakendust sisestada sel teisipäeval (14). Internetis leiduvate teadete kohaselt pole valgete ekraanidega rakendustele juurde pääseda. DownDetectori veebisaidi andmetel algavad vead kella 11 paiku ja jõuavad mitmesse riiki, sealhulgas Brasiiliasse. seda TechTudo võttis ühendust Brasiilias asuva Instagramiga, kes selgitas, et tegemist oli ajutise rikkega. Täielik positsioneerimine teksti lõpus.

LOE: Instagram näitab, kui palju inimesi teie profiili näeb

Twitteris ilmunud teate kohaselt ilmnes viga Androidi telefonis. TechTudo-le vastates selgitas kasutaja, et rakendus võimaldab muuta konto paroole ja kontrollida profiile, saates koode e-posti ja telefoni teel, kuid sisselogimisel jääb ekraan tühjaks. Sama isik ütles, et probleem tekkis pärast seda, kui prooviti rakendust kasutada ettevõtte konto Stories allalaadimiseks. Tööriist on sama, mida ta kasutab oma isiklikus profiilis, kuid ta ei esita kunagi viga.

Downdetektori veebisait näitab üha suuremat arvu kaebusi probleemide kohta Instagramis.Foto: Reproduo / DowndetectorDowndetektori veebisait näitab üha suuremat arvu kaebusi probleemide kohta Instagramis.Foto: Reproduo / Downdetector

Downdetektori veebisait näitab üha suuremat arvu kaebusi probleemide kohta Instagramis.Foto: Reproduo / Downdetector

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Teised kasutajad on väitnud, et probleem algas eelmisel esmaspäeval kella 22.00 paiku (13) ja sellest ajast alates pole rakendusele juurde pääsetud. Isegi veebiotsinguid jälgivas tööriistas Google Trends on eilsest õhtust alates hakanud ootamatult suurenema otsingute arv "Vabandust, midagi läks valesti". Mõni inimene ütles isegi, et proovis vea väljaselgitamiseks ühendust võtta Instagrami toega, kuid tagasisidet polnud.

Rakenduse Google Photos Trends: Reproduo / Google Trends andmetel on Instagramis ilmnevate vigade ohoo suurendatud otsingumahtRakenduse Google Photos Trends: Reproduo / Google Trends andmetel on Instagramis ilmnevate vigade ohoo suurendatud otsingumaht

Rakenduse Google Photos Trends: Reproduo / Google Trends andmetel on Instagramis ilmnevate vigade ohoo suurendatud otsingumaht

Ilmselt pole läbikukkumise standardit. Ettevõtte ja isiklike kontode kohta on probleemteateid. Vaatamata kaebustele pääsevad mõned inimesed teenusele endiselt juurde. TechTudo üritas viga taasesitada, kuid suutis probleemideta Instagrami pääseda.

Siiani pole sellele tõrkele lahendust leitud. Mõned toimingud, mida võite proovida, on rakenduse kustutamine ja uuesti installimine, vahemälu tühjendamine või parooli muutmine. Mõnikord aitavad need toimingud lahendada sotsiaalsete võrgustike rakenduste probleeme, kuid pole mingit võimalust tagada, et need sel juhul töötavad.

TechTudo võttis vea väljaselgitamiseks ühendust Brasiilia Instagrami nõustajaga. Pärastlõunal selgitas ettevõte taas, et olukord on normaliseerunud. Täna varem võib mõnedel inimestel olla raskusi Instagrami juurdepääsuga. Probleem on lahendatud ja toimime normaalselt. Vabandame ebamugavuste pärast, ütles Instagrami omava ettevõtte Facebooki pressiesindaja.

Instagrami sisselogimise viga: kuidas sellega hakkama saada? Vaadake näpunäiteid TechTudo foorumist

Kuidas installida linki WhatsApp Instagrami

Kuidas installida linki WhatsApp Instagrami