Vaenlase rada: kuidas õppida tasuta prooviversiooni jaoks

Enem Traili veebisaidil on riikliku keskkooli eksamit sooritavate õpilaste isikupärane õppeplaan. Platvorm annab märku õpilaste teadmiste nõrkadest kohtadest ja soovitab sisu kiirete ja temaatiliste simulatsioonide abil nende täiustamiseks. Lisaks hindab Enem Trail üliõpilaste tulemusi, et näha, milliseid kursusi ja kolledžeid Sisu läbib.

LOE: ENEM: leidke selle testi jaoks 6 simulatsiooniga saiti

Pärast tegevuse jätkamist saab kasutaja märgi ja saab uue õppesisu avada. Platvorm pakub ka video- ja otsetunde, kus õpetajad pakuvad näpunäiteid eksamil osalevate ainete kohta. Kontrollige allpool Trilha do Enemi veebisaidi ressursse

1/6 Sait pakub tööriistu õpilastele, kes õpivad ENEM 2019 jaoks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Sait pakub tööriistu õpilastele, kes õpivad ENEM 2019 jaoks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kuidas saidil registreerimine toimib

Tasuta tööriista kasutamiseks peavad kasutajad registreeruma platvormil (trilhadoenem.com.br) ja seejärel taseme hindama. Pärast seda protsessi avaldatakse isikupärastatud õppeplaan ja märkide hindamise sĂĽsteem. Registreerida on võimalik Facebooki või Google’i konto andmetest. Samuti võimaldab sĂĽsteem registreeruda, määrates kasutaja e-posti aadressiga sisselogimise ja parooli.

2/6 ekraanilt koos simuleeritud uue kasutajate esialgse hinnanguga Enem Traili veebisaidil – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Uute kasutajate simuleeritud esialgse hindamisega ekraan Enem Traili veebisaidil – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Esialgseid simulatsioone pakutakse kiirekategoorias, kohandatud ja piirkonniti simuleeritud. Esimesel on ainult 15 multidistsiplinaarset kĂĽsimust, mis esitatakse automaatselt. Teine, mida nimetatakse isikupäraseks, võimaldab kasutajal valida täidetavate kĂĽsimuste arvu – olles nagu varemgi multidistsiplinaarne.

Simuleeritud kolm pakuvad omakorda teemade valikut ainete põhjal. Küsimustiku lõpus saadud tulemused määratlevad sümbolid ja õpilaste lähtepunktide arvu platvormil.

2. Jälgige jõudlust ja aega

3/6 Ekraani jõudlus ja eksamilahendustele kulutatud aeg Enem Traili veebisaidil – Foto: Reproductions / Marvin Costa

Ekraani jõudlus ja eksamilahendustele kulutatud aeg Enem Traili veebisaidil – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Platvormi kasutaja avalehel kuvatakse tabel, mis näitab viimase simuleeritud testi toimivust, mallid ja katse täitmiseks kulunud keskmise aja väljavõte. Jõudlusteave salvestatakse, et määrata kindlaks õpilaste edusammud punktides ja hindamine TRI meetodi abil – sĂĽsteem, mis analĂĽĂĽsib õigeid vastuseid ja lisab igale õigele vastusele erilise kaalu.

Tempo na Trilha diagrammi saavad kasutada inimesed, kes soovivad jälgida probleemi või kogu testi lahendamiseks kuluvat aega. Automaatse arvutusega esitatav süsteem sobib ideaalselt õpilastele, kes tegelevad ENEM-testi andmisega antud ajavahemikul.

3. Heakskiidu simulaator

4/6 Enem Traili veebisaidi kinnitussimulaatorit – Foto: reprodutseerimine / Marvin Costa

Tren do Enemi veebisaidi kinnitussimulaator – Foto: reprodutseerimine / Marvin Costa

Kinnituste simulaator on tööriist, mis ennustab, kas õpilane saab soovitud kursusel koha vastavalt varasemate ENEM-i väljaannete lõikemärkidele. Samuti annab süsteem teile teada, kas teie praegune keskmine hinne võimaldab teil võita Prouni stipendiumi. Aktsionärid saavad kindlaks teha nende rassilise päritolu, olenemata sellest, kas nad on riigikooliõpilased või kui nende pere sissetulek kuus on kuni 1,5 miinimumpalka inimese kohta. Enne simuleeritud märkmete alustamist tuleb valikud määratleda.

5/6 lehte klasside ja simulatsioonidega, mida pakub Enem Traili veebileht – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Lehed klasside ja simulatsioonidega, mida pakub Enem Traili veebileht – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Ă•ppetundide ja simulatsioonidega leht toob kaasa saidi pakutava elukalendri. Platvorm kuvab kursuse, õpetaja ja klassi kuupäevad ning pakub nuppu videote alustamiseks eelmistest väljaannetest. Videoid kuvatakse veebibrauseri vahekaardil YouTube’i täisekraanil. Sellisena pole Google’i videoplatvormi pakutavaid kommentaaride eelvaateid ja muid tööriistu.

6/6 Enem Traili saidil õppimise kontrollimiseks vajalike tööriistadega ekraanid – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Ekraanid tööriistadega uuringute kontrollimiseks Enem Traili saidil – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Uuringute juhtimise leht pakub mõningaid spetsiaalseid tööriistu, näiteks funktsiooni Smart Study. See võimaldab õpilastel tutvuda platvormi jõudlusandmetel põhineva õppeplaaniga. Nii on võimalik madalama edukuse määraga erialadel mõistmist suurendada.

Isikupärastatud õppetööriist võimaldab teil valida uuritava aine. Seejärel määrake lihtsalt küsimuse raskusaste ja määrake platvormil käivitatavate uuringute esitamise kuupäev. Samuti on sellel tööriistad õppegruppide loomiseks ja aruteludes osalemiseks kutsumiseks.

Mis on parim rakendus, mida ENEM-i jaoks uurida? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused;  nautida veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautida veebisaiti ja rakendust