Vähendage stressi, värvides selle rakendusega ilusaid illustratsioone

Värvimisrakendus on palavik igas vanuses kasutajate seas. Ehkki nad ei vaja palju tehnikaid, pakuvad nad siiski üllatavaid tulemusi.

Selle tegevuse pakutav lõõgastus on täpselt rakenduse eeldus Järv: värvimisraamat, valmistatud algus Sloveeni homonĂĽĂĽm – ja see võitis just portugali keele versiooni.

Järved on inspireeritud põhimõtetest tähelepanu, mis pole midagi muud kui kontrollseisund võimete ĂĽle keskenduda praegustele kogemustele, tegevustele ja aistingutele. Vastavalt Mariana Veiga, Lake’i koostööpartner, on rakenduse sihtrĂĽhm „inimesed, kes otsivad lõõgastavat hetke, eriti emad”.

Rakendusel on üle 900 illustratsiooni (erinevatest värvimisraamatutest), mistõttu on see üks suurimaid saadaval olevaid kogusid. Ühes neist saate oma näo illustreerimiseks valida värvi ja harjastiili.

Isadora Zeferino järve rakenduses

Arendaja juhib tähelepanu sellele, et portugali versioon koondab Brasiilia meeskonna, kes on keskendunud rakenduste kohandamisele kohaliku kultuuriga. Lisaks käivitab rakendus kunstnike loodud kohandatud illustratsioonide kogu Isadora Zeferino, kes pööras erilist tähelepanu Brasiilia kultuuri erinevate aspektide, näiteks “loodus, muusika ja piirkondlikud peod”, kujutamisele.

Loomastikku ja taimestikku armastavale inimesele räägime ühest maailma kõige mitmekesisemast paigast! Tahan kõiki neid võimalusi nii laias piirkonnas rõhutada ja austada ning selle raamatu kujundamine on suurepärane viis nende elluviimiseks.

Lake’i portugalikeelne versioon on nĂĽĂĽd App Store’is saadaval ja kõik, kes soovivad piiramatut värvimist, peavad rakenduse tellima hinnaga R $ 20 kuus või 140 USD aastas; tasuta versioonis on võimalik värvida kuni kaks uut pilti päevas.


Järve rakenduse ikoon: värvimisraamat

Päris lahe, mis? ?