Väidetava „iPhone XI“ korpuse renderdused toovad esile kaamera kolmnurga

Väidetava „iPhone XI“ korpuse renderdused toovad esile kaamera kolmnurga

Seda ei saa eitada: järjest raskem on vältida võimalust, et järgmise iPhone’i tagakĂĽljel oleks nelinurkne moodul, kuhu mahuks kolm kaamerat (tippmudelites) ja kaks kaamerat (iPhone XR järeltulijatele). ), kuulujuttude järgi.

Eile avaldasime @OnLeaksi välja töötatud kontseptsiooni järgmise iPhone XR versiooni jaoks, mis näitab suurt kahe objektiiviga moodulit. NĂĽĂĽd Slashleaks jaga, mis tulemas renderdama spekuleeritud iPhone XS ja XS Maxi järglaste puhul “IPhone XI” ja “XI Max”.

Pilt näitab, et tegelikult peavad järgnevad iPhone’i tagakaamerad kaotama oma ruudukujulise aspekti ja neid saab ruudukujulises moodulis trianglida. Selline disain ei aita isegi objektiiviga joondatud välklampi nii palju, et see tuleb sisse alla andma see on mooduli paremas ĂĽlanurgas.

Nagu väiksemal mudelil, peaks ka 6,5-tollisel olema tagaküljel kolm kaamerat ja peaaegu sama moodul; Kuid seadme suurema šassii tõttu ei ole kaamera esitusviis nii luksuslik kui 5,8-tollisel mudelil.

Sellest ei piisa Lekk “Kinnitades” uue iPhone’i järgmist disaini, avaldas Sonny Dickson (kellel on ka tohutu lekete ajalugu) pilte tulevastest seadmete juhtumitest, mille avaldasid “usaldusväärsed allikad Hiinas”.

Sama nagu renderdama alates SlashleaksPildil on ruudukujuline moodul, mis näitab, et seadme paksus on 6,5 “mudelis 8,74 mm ja 5,8” mudelis 8,62 mm – veidi rohkem kui praegustel iPhone XS ja XS Max’itel, millel on 7,7 mm.

Juhtumi renderdamine

Seda renderdama valmistasid lisaseadmete tootjad, oodates Apple’i turule toomist, et esimesena mĂĽĂĽa ĂĽmbriseid, filme ja muid tarvikuid äsja turule tulnud seadmetele. Põhineb MacRumorsNeed “lekked” on sageli täpsed, kuna need hõlmavad palju raha, kuid see ei tähenda, et need oleksid täiesti õiged.

Sõltumata positsioonist on fakt see, et Apple pidi iPhone’is kasutusele võtma isegi kolmekordse kaamerasĂĽsteemi. AnalĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo sõnul on järgmise seadme kolmas objektiiv ĂĽlilainurk, kus välimuse diskreetsemaks muutmiseks tuleb kasutada mingit musta.