Seharusnya prototipe iPhone 5S

Väidetavalt näitab iPhone 5S prototüüp tulevaste mudelite osas mõningaid muudatusi

SEE MacRumors väidetavalt on ta saanud mitu pilti sellest, mis saab olema järgmise põlvkonna iPhone prototüübist. Ja kui need lähevad väga kuumaks, siis toimuvad suured muudatused isegi iOS 7 puhul, sest “lekkinud” seadme riistvara ei näita palju uudiseid.

See peaks olema iPhone 5S prototĂĽĂĽp

Loogikalaud – mis tõi kaasa mõned muudatused – ebaõnnestus hiljuti; Erinevalt iPhone 5-st pole kiipidel numbreid (A6, A6X, A7 …), mis ei tähenda midagi, sest me räägime oletatavatest prototĂĽĂĽpidest. Siiski näeme koodi 1243, mis näitab, et protsessor toodeti 43. nädalal (oktoober) 2012; aku on veidi jäigem kui iPhone 5-l (5.92Whr versus 5.45Whr), kuid reguleerivad asutused pole seda veel sertifitseerinud.

See peaks olema iPhone 5S prototĂĽĂĽp

Nagu mõned kuulujutud on öelnud, näeme seadme tagakĂĽljel veidi muudetud välklampi – ĂĽmmarguse, rohkem “põletatud” asemel, võib-olla ka topeltvälklamp (LED).

Peal MacMagazine’i saade alati, kui me räägime iPhone’ist ja iPadist, siis ma vajutan seda nuppu, riistvaras pole meil palju käivitada. Muidugi jääb alati ruumi ootamatuteks uuendusteks, kuid tõsi on see, et see seade on jõudnud sellise konstruktsioonitasemeni, et seda on raske ĂĽllatada – eriti igal aastal, nagu paljud tarbijad ootavad. Kuid seda ma ĂĽtlen alati: ärge oodake suuri muutusi kehas, iPhone’i riistvaras. Muidugi võib tulla midagi muud, näiteks nn sõrmejäljesensor, kuid siiski ärge oodake selles osas palju uudiseid.

Alates esimese iPhone’i turule toomisest 2007. aastal on Apple teinud sama asja: projektide viimistlemine ja täiustamine samm-sammult. Vaadates tänast iPhone 5, näeme telefoni, mis on palju, erakorralisem ja terviklikum kui algmudel. Aga kui võrrelda iPhone 5 4S-ga, 4S 4-ga, 4 3GS-iga ja nii edasi, siis pole erinevused ĂĽhe või teise erandiga nii suured.

Kui jah, siis iPhone 4S-i omanikud tõenäoliselt ei saa iOS 7-d käitada, sest põlvkondade vaheline hĂĽpe on tohutu ja tarkvara kaasneb loomulikult nende muudatustega, optimeeritud uute seadmete jaoks ja vana “unustades”. Nii nagu paljud on pettunud, et ei näe igal aastal revolutsiooni, olen kindel, et nad näevad, et uus põlvkond tuleb vanast palju pikem, sundides Apple’i eelmise mudeli lihtsalt kõrvale jätma.

Minu mõte on järgmine: pole mingit põhjust loota tulevase iPhone’i ja iPadi riistvara ĂĽmber. See ei kehti ainult Apple’i kohta; kui vaatame Samsungi, HTC või teiste tootjate hiljutist turuletoomise ajalugu, näeme, et ĂĽkski neist ei toonud kaasa suuri läbimurdeid, mis muutsid nutitelefonide turgu pärast iPhone’i saabumist – mida tarbijad ootavad kõigil Apple’i ĂĽritustel. Mida nad teevad, on see, mida Apple täpselt teeb: uuendage ja täiustage oma seadet igal aastal. Erinevus seisneb selles, et Apple teeb seda väga hästi juba suurepärastes toodetes, mis on oma kategooria parimad.

Olulised muutused toimuvad ja juhtuvad mingil hetkel tulevikus, ma ei kahtle selles. Peame lihtsalt selgeks tegema, et need asjad pole * mitte * reeglid, vaid erandid. Ă„rge oodake revolutsiooni ĂĽhelgi Apple’i ĂĽritusel.