Väidetavalt on Apple viivitanud oma uute AirPodide turule toomisega koronaviiruse pandeemia tõttu [atualizado]

Kuulujutud Apple’i uuest versioonist on viimastel päevadel jätkuvalt väga segased.

Just eile kommenteerisime Uued AirPodid on Apple igal ajal valmis välja andma. Mis mudel see on? Seda on raske öelda, sest kanal koosneb praegu kahest AirPodist (ĂĽks “tavaline” ja teine ​​Pro); sellega liitunud on kuulujutud, et ettevõte võib turule tuua veel kaks mudelit, ĂĽhe ĂĽle kõrva ja teised keskenduvad spordile.

Fakt on see Lekk Jon Prosser, kes on Apple’i hiljutise turule toomise väga edukalt lekitanud, on kindel, et näeme peagi uut AirPodi – täpsustamata, kas see on ĂĽks uutest või olemasoleva värskendus.

Täna Nikkei Aasia ĂĽlevaade teatas, et Apple’i esialgne plaan oli uuendada AirPod-sid (võib-olla ka teist põlvkonda, kuid see pole loos selge) sel aastal, kuid see lĂĽkkus edasi ĂĽlemaailmse kriisi tõttu uus koroonaviirus (COVID-19).

Uudised kinnitavad analĂĽĂĽtiku Ming-Chi Kuo poolt avaldatud uut analĂĽĂĽsi, kellel on ka suurepärane Apple’i käivitusprogrammide käivitamine. Tema sõnul uued AirPodid [Pro] – praeguse mudeli värskendus – ilmub alles 2021. või isegi 2022. aastal.

Pidage meeles, et teise põlvkonna AirPodid lansseeriti 2019. aasta märtsis, samas kui Pro mudelid saabusid 2019. aasta oktoobris.

Tootmine Vietnamis

Aasia ajalehearuanded teatavad ka, et Apple viib umbes 30% AirPodide toodangust Vietnamlane selles kvartalis laiendades oma tootmiskavasid väljaspool Hiinat – keti edasiseks detsentraliseerimiseks. Vietnami tootmine hõlmab ainult “ĂĽldist” mudelit, mitte Pro-d.

Sõiduki andmetel valmistub Apple pandeemia tõttu ilmselgelt ka praeguses kvartalis nõudluse languseks AirPodide järele.


AirPods Pro

Nupp - osta kohe

AirPods Pro

aastal Apple

Sularaha hind: 2024,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 187,42Funktsioonid: Mürasummutavad traadita kõrvaklapidKäivitatud: Oktoober 2019


Traadita ĂĽmbrisega AirPodid

Nupp - osta kohe

AirPodid

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1 214,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 112,42Funktsioonid: juhtmeta kõrvaklapidKäivitatud: Märts 2019

kaudu MacRumors, 9to5Mac

Uuenda 22. mai 2020 kell 11.55

Vastupidiselt väidetele Nikkei, Vietnamis toodetakse mitte ainult AirPode.

Apple mĂĽĂĽb nĂĽĂĽd Vietnamis toodetud AirPods Pro mudeleid.

Pilt teeb selgeks, et ka selles riigis komplekteeritakse Pro mudelit, mis võib Apple’ile (tootmise mõttes) olla hea väljund.

MacRumorsi kaudu