contador gratis Saltar al contenido

Väidetavalt räägivad Apple'i juhid suuremate Hollywoodi stuudiotega eksklusiivse sisu – võib-olla isegi filmide – tagamiseks

Grandes blockbusters - iTunes (Movie) Store

Ikka ja jälle tegeleme Apple'i vana teemaga Hollywoodi tegelaste, näiteks näljaste raisakotkaste ümber, otsides kokkuleppeid, mis muudaksid need oluliseks digitaalse infosisu pakkujate maailmas, kus Netflix, Amazon ja Hulu absoluutne valitsus.

Täna raport New York Post teatab täpselt veel ühest (väidetavast) ettevõtmisest: ilmselt on kolm Apple'i juhti rääkinud tele- ja filmitööstuse suurte stuudiotega, kes teavad, et tagada huvitav eksklusiivne sisu ja näha, et Cupertino ettevõtte nimi saavutab meediumisegmendis prestiiži.

Grandes blockbusters - iTunesi (filmi) pood

Kuulsa "teema lähedal asuvat allikat" tsiteeriva artikli kohaselt on Apple rohkem huvitatud oma originaalse ja eksklusiivse tooteportfelli laiendamisest praegusele, ainus asi, mis ettevõttest on lahkunud või lahkub, on põhimõtteliselt olemasolevate teenuste reklaamide seeria , näiteks Apple Musicu jaoks „Karaoke Carpool” või App Store'i rakenduste planeet. Idee on tuua peenemaid kunstitooteid, mis toovad Apple'i prestiiži; isegi film võib-olla planeerimisel.

Selle ülesande täitmiseks on üks neist kolmest juhist koosnev Ma grupp, Eddy Cue tarkvara ja internetiteenuste asepresident ning võib-olla alustab Apple Musicu juht Jimmy Iovine mõne Hollywoodi suurprodutsendiga; probleem nominaalselt tsiteerides Kõige tähtsam ja Sony. Allika sõnul valmistab Apple "midagi suurt" ja soovib "ümberkujundava omandamise" teha mitte tingimata staadionilt endalt, vaid võib-olla mitmest tööstuses tuntud frantsiisist või suure nimega lepingust.

Mitte vähem oluline: kui Apple liikus Hollywoodi tänavatel midagi otsides, oli Amazon pannud oma tegevjuhi Jeff Bezose viimase (ja väga segase) Oscari-tseremooniale kõrgelt tunnustatud "Manchester Beira-Mar" ja Netflixi saamiseks, mille ma sain Martin Scorsese'iga leping tema projekti tootmiseks "Iiri" koos Robert De Niro ja Al Pacinoga castingus (lubage mul korrata: Martin pagan võtaks Scorsese, Robert De pagan võtaks Niro ja Al pagan võtaks Pacino).

Seetõttu, kui Tim Cook ja tema meeskond kavatsevad sellel võistlusel võita vähemalt auväärse koha, kus ta on mitu korda teatanud, et ei soovi osaleda, on hea kiiresti liikuda, sest konkurendid on temast kolm ringi ette võtnud.

(MacRumorsi kaudu)