Vaidlus jätkub: lammutamine näitab, et võltsitud Beati kõrvaklapid sarnanevad väga reaalsele

Avaldasime hiljuti artikli, mis tõstatas arutelu vaidlusteta: lõppude lõpuks kõrvaklapid Lööb kas need on tõesti head või pole küsitud hinda väärt?

Paljud audiofiilid väidavad, et ostes paar Beati kõrvaklappe, võtate lihtsalt nende brändi ja staatuse ära. Ja lahtivõtmine (nutma) Beats Solo HD kõrvaklappidest, mida firma Bolt reklaamib, näib, et see kõik on kinnitust leidnud. Kuid nĂĽĂĽd on meil antud juhul “silmus” (jah, jutumärkides ja saate aru, miks): kõrvaklapid, mille Bolt lahti võttis, vale!

Ja see oleks hea pööre, kui mitte ühel põhjusel: just nende enda järgi Poltpäris kõrvaklapid on praktiliselt samad kui võltsitud.

Korruse järgi Avery Louie:

Avaldasin hiljuti uue sarja esimese postituse, milles pakime populaarseid tooteid lahti ja analüüsime nende valmistamist. Nagu paljud tarbijad, petetakse meid uskuma, et meie ostetud võltsitud tooted on ehtsad.

Pärast veel kahe Beats Solo HD paari demonteerimist, mille ostsime Amazon.com-ist ja Targetist, jõudsin järeldusele, et erinevus tegelike ja võltsitud Beatside vahel tekitas vaid 3,29-dollarise komponendi kuluhinnangu variatsiooni – 16,89 dollarilt 20,18 dollarile. Just siis, kui olin ĂĽllatunud, kui avastasin, et võltsitud Beatsi meile mĂĽĂĽdi, leidsin seda enam, et originaali ja võltspaari erinevus oli tĂĽhine – osad olid nii sarnased, et suutsin ĂĽhendada paari kuulmiskõrvaklappe, kasutades pool originaali ja pool võltsingut.

Muidugi on vahe: Beats kasutab tegelikult membraani mylar metallkattega metall autojuht selle mylar katmata kasutatakse võlts; tegelikul on metallist kest (kõrvaklappide enda struktuuris) metallilise värvipihusti asemel nagu imitatsioonis jne.

Kuid ĂĽldiselt on kõik väga sarnased, tegelikult. Näiteks on mõlemal tootele kaalu lisamiseks sisemine metallkonstruktsioon – mis moodustab umbes 33% kõrvaklappide kaalust (originaalis oli meil roostevaba teras; võlts, tsink).

Järeldus: poleemika jätkub …