Vaidlus: Wall Street Journal väidab, et uus iPhone tuleb välklambi asemel USB-C pistikuga

Vaidlus: Wall Street Journal väidab, et uus iPhone tuleb välklambi asemel USB-C pistikuga

Aeg on tulnud Wall Streeti ajakiri millest rääkida "IPhone 8". Ja kuigi sõiduk kinnitab põhimõtteliselt paljusid asju, mida me siin Apple'i tulevasest turuletulekust arutasime (OLED-ekraanid, puutetundlikud ID-d lisatakse funktsionaalsete piirkondade ekraanidele, mis võivad olla uued jne), on see midagi väga poleemilist ja tekitab palju kahtlusi, isegi pärit traditsiooniliste Apple'i leketega sõidukitest, kommenteerisid nad ka seda. Kas olete valmis?

Ajalehe andmetel vahetas Apple pistiku välja Välk karusnahk USB-C mitte ainult "iPhone 8" -l, vaid ka kahel teisel 2017. aastal turule tuleval mudelil ("iPhone 7s" ja "iPhone 7s Plus"). Peaaegu ühtegi sellist asja ei võeta tõsiselt (vähemalt minu poolt), kui selle paljastavad mitmed muud sõidukid (nt DigiTimes) või analüütik (välja arvatud MGI-Chi Kuo, KGI Securities, kelle edukus on kadestusväärne). Aga pärit on WSJ, millega peame arvestama.

Välk vs USB-C

On tõsiasi, et Apple asendas Lightningi 30-kontaktilise pistiku 2012. aastal, kui ta turule toodi iPhone 5. Kui ühelt poolt on uus migratsioon alles viis aastat pärast Lightningi kasutuselevõttu, väga küsitav ja kindlasti paljud kasutajad pettunud / ärritunud (pärast erinevatesse pistikud), USB-C kasutuselevõtt MacBookis ja MacBook Pro (hüvasti, MagSafe) näitab meile, et Apple on tehnoloogia omaks võtnud. Seetõttu pole mõistlik, et me näeksime uuesti selliseid muudatusi, nagu iPhone'is ja iPadis, et väliskeskkondi ja lisaseadmeid laiemalt kasutada ettevõtte ökosüsteemis.

Teine võimalus, mis on vähem "agressiivne", on Appleil lihtsalt asendada iPhone'iga kaasas olnud USB-kaabli ots (sest USB-C jaoks oleks see välk) ja ka pistikuadapteri pistik. Niisiis, kõik, kes soovivad / peavad selle tulevase iPhone'i ühendama Mac / PC-ga ilma USB-C-pordita, peavad eraldi ostma välk-USB-A-kaabli.

Kas teie, iPhone'i ja / või iPadi kasutajad, soovite selliseid muudatusi näha?

(MacRumorsi kaudu)