"Väikesed mullid" on lõõgastav ja hüpnotiseeriv mäng

“Väikesed mullid” on lõõgastav ja hĂĽpnotiseeriv mäng

Seda nimetatakse heas portugali keeles „väikesteks mullideks” ja see on antud juhul matš-4 matš, mille eesmärk on nende tühistamiseks värvida neli sama tooniga mulli. Kuid see ettepanek esitab nii visuaalselt kui ka meloodiliselt väga orgaanilist keskkonda. Täieliku lõõgastava kogemuse saamiseks on soovitatav mängida kõrvaklappidega, nagu oleksite vannis vahtu mängides.

Eesmärk on tühistada laual sama värvi mullid, selleks peate erinevad valged ruumid täitma mängualal ilmuvate värvidega. Iga kord, kui neli värvi tühistatakse, lükatakse külgnevad värvid, nii et te ei pea taseme ületamiseks värvimulle jätma.

Tasemetel edasi liikudes muutub mõistatus keerulisemaks kas kala olemasolu tõttu, mis kipub iga liigutusega asendimulle suruma, või hiljem peate arvestama põhivärvidega, mis segamisel annavad muud värvi, näiteks kollase ja sinise kuni rohelise. või sinine ja punane kuni lilla.

Mängus on meeldiv audiovisuaalne õhkkond ja mõistatustel on lihtsad juhtnupud, kuid järk-järgult keerukamate väljakutsetega.

Androidi versiooni saate alla laadida tasuta. IOS-is maksab see mäng 4,49 eurot.