Vale aeg Windowsi kahes käivitamises koos Linuxiga. Kuidas lahendada?

Kahekordne alglaadimine võib olla hea võimalus inimestele, kes peavad kasutama tarkvara, mis ei tööta Linuxis rahuldavalt. Siiski on viga, mille tõttu Windowsi aeg süsteemi käivitamisel alati valesti läheb, mis ei pruugi küll suuri probleeme tekitada, kuid on üsna tüütu.

Linuxi distrode jaoks saadaolevate programmide ja mängude arv on tohutu ning see kasvab väga kiiresti. Samuti on enamikul Windowsi tarkvarast, mis Linuxis ei tööta, oma loomult hea või isegi parem alternatiiv. Sellegipoolest on mõni tarkvara, mis endiselt ei tööta või millel pole Penguini süsteemis meeldivat alternatiivi.

Selle probleemi lahendamiseks saame juhtudel, kui programm ei vaja palju riistvararessursse, kasutada Windowsi töötavat virtuaalset masinat. Ja juhul, kui kasutatav programm nõuab tugevamat riistvara, võime kasutada topeltbuutimist.

Ise kasutan topeltbuutimist, et mängida mõnda enda omanduses olevat mängu ja see ei tööta Linuxis hästi. Mõne aja pärast märkasin väikest, kuid tüütut probleemi. See on viga, mis ilmneb Windowsis alati, kui ma oma süsteemi topeltkäivitan mõne Linuxi jaotusega.

Probleem on selles, et iga kord, kui süsteemi käivitan, on Windowsi kell umbes kolm tundi varem. Ja nii palju, kui panin käsiraamatusse aja ja ajavööndi sätted. Pärast taaskäivitamist probleem püsib. Linuxis olles on aeg alati suur, ilma et peaksin muudatusi või kohandusi tegema.

Kuidas seda probleemi lahendada?

Pärast palju uurimisi leidsin lahenduse Arch Wiki mis lahendas minu probleemi. Samuti võib see neile suureks abiks olla. Märge.: Kui teie Windowsis kuvatakse kellaaeg õigesti, võib selle toimingu sooritamine olla soovitud vastupidine.

• Otsige Windowsi menüüst Start käskuRegedit“Ja klõpsake seda.

otsing-regedit-menĂĽĂĽ-start-aknad

• Kataloogile juurdepääs:

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlTimeZoneInformation

regedit

• NĂĽĂĽd paremklõpsake äsja tehtud kirjel ja klõpsake nuppuMuutma”. Avatud aknas klõpsakeVäärtusandmed“Sisesta see”1“Kontrollima”KuueteistkĂĽmnendkoht“Ja klõpsake”hästi

• Paremklõpsake kella ja seejärel klõpsake nuppu “Määra kuupäev / kellaaegJa jätke oma seaded, nagu on näidatud alloleval pildil:

konfiguratsiooniaktod-hora-aknad

Valmis! Nüüd taaskäivitage süsteem lihtsalt ja ajastus on õige.

Kas kasutate topeltbuutimist? Kas teil on sama probleem või teate mõnda muud lahendust? Jagage meiega kommentaarides.

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Ole osa meie kogukonnast aadressil Diolinux Plus!

Kõik on tänaseks isiklik! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.