Vale kood Facebooki iOS-i versioonis takistab selliste rakenduste nagu Spotify ja TikTok tööd – iOS

Populaarset teenindus- ja rakenduste tõrkeid registreeriv veebisait Down Detector on üle ujutatud kaebustest mitme populaarse iOS-i rakenduse peale, mis on kolmapäevast alates lakanud töötamast või kasutamisel probleeme, sealhulgas Spotify, TikTok, SoundCloud, The New York Times, Pinterest, Waze. , Tinder ja palju muud. Kuid viga pole mitte igas rakenduses, vaid Apple'i seadmete autentimissüsteemis Facebook.

Sellest olukorrast teatati tootjakogukonna Githubi portaalis, kus öeldi, et probleem on seotud Facebooki arendustarkvara (SDK) värskendusega, mis oli seotud kasutajate autentimisega. Mõned tootjad väidavad, et nende rakendus on avalikes serverites alati blokeeritud, teised mainivad, et rakendus lakkab töötamast, kas Facebooki autentimisega või ilma. Teine kasutaja teatab, et ta ei saa uut Spotify installi käivitada, isegi ilma ühenduseta.

Business Insideri sõnul teatas Facebooki töötaja, et probleem on lahendatud, ehkki selle rakendamine võttis veidi aega. Seejärel võttis ettevõte süü omaks, selgitades, et Facebooki uus versioon sisaldas muudatusi, mis tekitasid probleeme mõnele iOS SDK-l põhinevale rakendusele juurdepääsul ja et vastuolulised funktsioonid olid välja lülitatud.

Ehkki neid leevendas ressursside nappus, mis mõjutasid rakenduse toimimist, jätkasid programmeerijad rakenduste vigade teatamist. Kui kaua on meie arvates normaalne oodata? Meil on rakendusega endiselt probleeme, kirjutab üks GitHubi kasutaja.