Valge Maja nimel on juba kaks naist. HP endine president on teine

Fiorina kandideerib vabariiklaste parteisse, mis on sama, mis tõi Bushi perekonna võimule, ja kui ta valitakse partei esindajaks, võib ta järgmistel presidendivalimistel silmitsi seista Hillary Clintoniga. Hillary Clinton on demokraat. Ta on olnud Obama administratsioonis ja on nüüd positsioonil, et teda järgmiste valimiste parteivõistlustel juhtida.

Rahvusvaheliste korporatsioonide juhtimine mitu aastat, ajavahemikul 1999–2005, oli Carly Fiorina õppekava üks tipphetki ja üks argumentidest, mida täidesaatev võim kuulutas end õigeks inimeseks ametikohal, kuigi kogemus ei paistnud hea olevat ei tootja ega ka muu tootja jaoks. ise. Vähemalt loo lõpus otsustamiseks.

Carly Fiorinal paluti 2005. aastal HP juhi kohalt taanduda, kuid ta viis koju tagasi 21 miljonit dollarit. Sel ajal rafineeris tootja veel strateegiat, et kohandada miljonäride ühinemist Compaqiga, mis toimus tegevjuhi ajal.

Nüüd räägib Carly Fiorina, kes on oma viimases numbris aktiivselt osalenud vabariiklaste kandidaatide kampaanias, oma teadmistest majanduse toimimisest, ettevõtluskogemusest ja võimest langetada inimesena lahkumise osas karmid otsused. õigus Obama edule.

Ameeriklased hääletavad 2016. aastal. Fiorina valimishetkeni jõudmiseks peate kõigepealt lööma teisi vabariiklaste kandidaate, kelleks on praegu veel kolm.

Enne ametlikku Valge Maja kandidaadina esitlemist oli Carly Fiorina hakanud avaldusi tegema ja viimastel nädalatel on ta teinud mitmeid avalikke sekkumisi, kritiseerides Hillary Clintoni.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi