Valige DECO abil odavaim veebipood

DECO liigub sel nädalal oma populaarse iga-aastase supermarketite uuringu uue väljaandega. Tarbijakaitseliidu andmetel analüüsiti üle 46 000 hinna ja külastati ligi viissada poodi, sealhulgas viit veebipoodi.

Internetis kĂĽlastati poode Jumbo, Continente, IntermarchĂ©, El Corte InglĂ©s ja Froiz ning Deco andmetel tuli Jumbo esikohale kahe uuritava odavaima korvi – Brands and Mix puhul, mis mõlemad sisaldasid 92 toodet. , esimene enim mĂĽĂĽdud kaubamärkidest Portugalis ja teine ​​92 sarnase tootega, kuid mõned neist on asendatud odavamate alternatiividega.

Vastupidiselt tema juhitavate fĂĽĂĽsiliste kaupluste tulemustele on Continente tõusnud kõige kallimaks veebipoeks. Sellelt saidilt 92 toote ostmine on 10% kallim kui Jumbos. Pärast aastast ostlemist Jumbo Online’is säästate 162 eurot, rõhutas Deco juulis ajakirja Proteste juulis ilmunud artiklis Deco.

Artiklist selgub, kust saab parimaid hindu lähimast füüsilisest poest, kuid lisaks on alati võimalik vastavate assotsiatsioonivõrdlejate abil teada saada, millised supermarketid on DECO andmetel igas piirkonnas kõige odavamad.