Valimised 2010: rakendus teie iPhone’i või iPod touchi jaoks, mis aitab teid valimisprotsessis

Valimised on juba järgmisel pühapäeval ja paljud inimesed pole ikka veel otsustanud, kes hääletab või kes ei saa oma kandidaati jälgida. Teised ei tea teise vooru päeva või tahavad teada värskeimaid küsitlustulemusi. Selle kõige jaoks oleme siin kokku pannud rea tasuta rakendusi, mis aitavad valijatel olla kursis uusima teabega oma osariigi või riigi valimiste kohta.

Vaadake App Store’i valikuid (nende allalaadimiseks klõpsake pilti), mis on tähistatud peaaegu kõigi samade nimedega:

Esimene valimistele pühendatud rakendus, mis sai kättesaadavaks, tõi mitmete küsitluste ja ajaleheajakirjanike ajaveebide tulemused. Kahju, et see on väga-väga aeglane, eriti neile, kes seda esimest korda installivad, viibides andmete värskendamise peatamiseks rohkem kui kümme minutit.

Nimekiri kõigist osariigi kandidaatidest (president, senaator ja föderaalne esindaja) koos nende toimikutega. Väga täielik.

Sellel on ka elektrooniline helikasti simulatsioon, et saaksite oma häält harjutada koos heliefektide ja kõigega.

(Väga puuduliku) teabega presidendikandidaatide kohta. Sellel on Estadão uudistevoog ja vastuste loetelu valimistega seotud küsimustele.

Rede Recordsi toetatud uudised, hääletamiskalender ja võimalus tiitli olekut veebis kontrollida. Kuid tundub, et see on tehtud mõne kolmanda osapoole tööriistaga (pidage meeles, mida Steve Jobs ei tahtnud) ja mitte ametliku SDK-ga, mis muudab selle tõesti aeglaseks ja lollakaks.

Nagu nimigi ütleb, hoiab see Twitteris kõigi Brasiilia kandidaatide nimekirja riikide kaupa. Praktiline neile, kes ei soovi üksteise aadressi leida ega järgi neid.

Nagu ikoon näitab (miks mitte panna see ka nime kohale?), On see rakendus juhend kõigeks, mida valijad peavad oma õiguste kasutamiseks teadma, näiteks esimese ja teise vooru kuupäevad, hääletamissedelites hääletamine jne. Lihtne, kuid täidab seda, mida lubab.

See on valimiste ajal väga kasulik, kuna see näitab reaalajas hääletamiskastis olevate häälte arvu. Kirjeldatud väikeses kaardiskeemis (näiteks rakendus Weather), on võimalik jälgida mitme riigi tulemusi korraga. Kui teete seda, mida lubate, olete nimekirja parimate seas.

Pange tähele, et selle artikli kommentaare ei tohiks kasutada poliitiliste või ideoloogiliste arutelude jaoks, vaid ainult arvamusi iOS-i rakenduste kohta. ?