Androidpit Facebook töötab 0432

Valimisseadus käskis Facebookil mitte 24 tundi tegutseda

Valimiskohtunik Santa Catarina käskis kogu riigis Facebooki 24 tunni jooksul ühenduseta ühenduseta täita kohtuotsuseid, mis võivad mõjutada valimisprotsessi Joinville'i linnas. Valimiskohtuniku Renato Roberge otsus on seotud sotsiaalvõrgustiku lehega, mis sisaldab kriitikat ühe linnapeakandidaadi kohta. Nüüd, kui Anatel otsustab toetada valimisõigust, võib see vähendada sotsiaalsete võrgustike tööaega 24 tunnini.

Tõstke esile hiljutised muudatusedJah, ei

Facebooki pressibüroo andmetel on otsus täidetud ja võltsprofiil on õhust eemaldatud. Vaadake ettevõtte väljavõtet:

"Facebook austab Brasiilia kohtusüsteemi otsust ja on kindlaksmääratud aja jooksul järginud kohtuotsuseid.

Ă•igluse taotlusel pidi Facebook Hudo Caduco lehe sotsiaalvõrgustikust eemaldama, sest see sisaldas paroodiat kandidaadile Udo Dohlerile (PMDB), kes jooksis teist vooru Darci de Matosega (PSD) Joinville'is. Kohtunik Roberge sõnul eiras sotsiaalvõrgustik kohtu otsust, ei võtnud õhust profiile ega maksnud rikkumiste eest trahvi, mille suuruseks määrati 30 000 USA dollarit päevas – see on seadusega ette nähtud maksimaalne trahv.

Valimisseadus keelab solvava, alandava või naeruväärse propaganda. Kohtunik väitis, et pole kahtlust, et leht pole selle õigusliku aspektiga kooskõlas. Otsuse kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Androidpit Facebook töötab 0432Milline on Anateli võimalus blokeerida selle riigi Facebook? / AndroidPIT

Tasub meeles pidada, et 2012. aastal pidas föderaalne politsei (PF) So Paulos kinni Google'i peadirektori Brasiilias Fbio Jos Silva Coelho sõnakuulmatuse kahtlusega. Täitevvõim vabastati pärast ametiajale allakirjutamist, milles ta lubas kohtusse ilmumise korral, kui teda kutsutakse. Vahistamise otsustas valimiskohtunik Mato Grosso do Sul, sest YouTube ei kustutanud kahte linnapea Campo Grande kandidaadi Alcides Bernaali (PP) videot.

Süüdistatuna riigis teiste kohtulahendite mittejärgimises on Facebook blokeerinud Brasiilias WhastApi teenuse kolm korda, arvestades selle juhtumit:

Kuidas kasutada Facebooki, kui teenuse blokeerimine toimub?

Kui operaator blokeerib selle riigi Facebooki, nagu ka varem WhatsAppis, saate blokeerimise vältimiseks kasutada VPN-i. Pidage siiski meeles, et VPN-i kasutamisel seate isiklikud andmed ohtu, sest VPN-i kasutamisel saadetakse andmeid mujale maailma mujale serverisse.

Teenuse tühistamise korral Facebooki blokeeringu avamise kohta klõpsake siin.

Kas teie Facebook töötab normaalselt?


Seda artiklit värskendatakse niipea, kui meil on selle probleemi kohta uut teavet.

(tagToTranslate) Facebook (t) whatsapp (t) blokeerib Facebook (t) whatsapp (t), kes on järgmine