Välissüsteem: Bank of England kasutab Portugali tehnoloogia madala koodiga platvormi

OutSystems teatas esmaspäeval, et Cambridge & Counties kasutab madala koodiga platvormi kõigi pangaüksuste digitaalse transformatsiooni juhtimiseks. Varakult kasutab Ühendkuningriigi pank tehnoloogiat oma digitaalse esiplatvormi nelja põhikomponendi väljatöötamiseks: veebiregistreerimisrakendus, agentide siserakendus, kliendiriski hindamine ja teenuseportaal.

Portugali tehnoloogiaettevõte selgitas oma avalduses, et Leicesteris asuv ja kogu Ăśhendkuningriigis asuvate filiaalidega Cambridge & Counties Bank loob teenuse, mis ĂĽhendab “traditsioonilise panganduse mõned parimad elemendid täna vajaliku kiiruse, tõhususe ja teadmistega”. Selle eesmärk on pakkuda isikupärastatud, otsest, kiiret ja paindlikku teenust.

Kuid kuidas aitab OutSystems pangal alustada oma digitaalset ĂĽmberkujundamist ajal, mil praegused esiotsa lahendused peaksid lõppema 2020. aasta mais? Cambridge & Counties Banki infotehnoloogia direktori Phil Bakeri sõnul analĂĽĂĽsis ettevõte hindamisprotsessi käigus kaheksat erinevat võimalust. „AnalĂĽĂĽsi tehes otsustasime, et määravaks teguriks on Ăśhendkuningriigi OutSystemsi sĂĽsteemintegraatorite suurus, võimsus ja suur arv. See koos faktiga, et nad on Gartneri maagilise kvadrandi liidrid, pani meid valima OutSystemsi, “selgitas ta.

Oma otsust veel kinnitades leidis Phil Baker, et OutSystems suutis pakkuda nelja komponenti: taaskasutus, arenduse kiirus, paindlikkus ja usaldusväärsus. “See platvorm ei paku meile ainult enesekindlust, vaid ka turvatunnet, sest OutSystems on suur, edukas ja austatud ettevõte, millel on suurepärased tehingud,” lõpetas ta.

Selle aasta alguses rahvusvaheliseks muutus Portugali ettevõte 2019. aasta oktoobris käivitatud projekti Low-Code School, kahenädalase OutSystemsi tehnoloogia koolituse, millel on tasuta juurdepääs kutsetunnistuse eksamitele ja uued karjäärivõimalused. Ennustades 2020. aasta lõpuks enam kui 5000 töökoha loomist OutSystemsi oskustega spetsialistidele, usub Portugali ettevõte, et projekt vastab “kasvavale nõudlusele OutSystemsi oskustega spetsialistide järele kogu maailmas”.

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos