contador gratis Saltar al contenido

Valitsus “lahendab” portaali das matriculase probleemi automaatsete värskendustega. Arvutirünnakud rikke allika vastu

Valitsus "lahendab" portaali das matriculase probleemi automaatsete värskendustega.  Arvutirünnakud rikke allika vastu

Valitsus teatas äsja otsusest, mis näitab, et registreerimise pikendamine aastateks 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11 ja 12 hakkab automaatselt töötlema . Erandiks on haridusasutuste üleviimine ja sisseastumine 5., 7. ja 10. aastal, mis tähistab tsükli muutust.

Viimastel päevadel on nende vanemate ja eestkostjate kaebused, kes ei ole üritanud oma laste ja õpilaste sisseastumist uuendada, mitmekordistunud, mistõttu on viivitused tähtaegades erinevates õppetsüklites registreerimine.

Selle otsusega jätkatakse das matriculade portaali kaudu ainult hariduse tsükli algusaastaid, nimelt 5., 7. ja 10. aastat, samuti ülekandeid.

Valitsus eeldab, et selle protseduuri muudatused “hõlbustavad Portal das Enrollamentose voogu”. Kuigi “mitu päeva, mil ületati 100 tuhat registreerimist päevas, ja umbes 70% kogu registreerimisest on täidetud”. “See protseduur vähendab Portal das matriculade voogu ja võib seetõttu parandada lehe kättesaadavust neile, kes peavad selle marsruudi kaudu registreeruma,” kirjutas ta avalduses.

Tunnustatakse ka loetletud probleeme. “Peale juurdepääsuvoo, mis on seotud allpool portaali das matricules lingitud lehega, on IT-rünnakuid, mis on väga keerulised, mida riiklik küberturvalisuse keskus jälgib ja mis põhjustavad süsteemis tõsiseid ummistusi,” ütles ta. sama väide.

Koolieelse lasteasutuse ja esimese aasta taotlused lõppesid täna ning eile teatas haridusministeeriumi büroo “tohutust juurdepääsu sissevoolust”, kuigi 94% nende aastate õpilastest olid juba registreerunud. Ja märkis, et need, kes ei suuda veebipõhiseid taotlusi ettenähtud tähtaja jooksul täita, saavad seda teha isiklikult kooli kontoris. 2. – 12. Õppeaastal õppivate üliõpilaste registreerimise pikendamiseks lõpeb see tähtaeg alles 12. juulil.

Toimetuse märkus: Uudiseid on täiendatud lisateabega. Viimati uuendatud 16h03