Valitsus lõi lõpetamise programmi jaoks spetsiaalse lehe

Portugali valitsus propageerib sõbralikku peatamisprogrammi, mis on osa riigi reformikavast. Huvitatud riigiametnikele on omal algatusel saadaval spetsiaalne lepingute lõpetamise programmide leht.

Valitsuse sõnul on selle programmi eelis hüvitise maksmine, mis võib olla 1,5 korda suurem kui tavaline ja täiendav töötasu, mida töötajad aastate jooksul saavad, mis korrutatakse riigiteenistujate tööaastate arvuga.

Lõpetamisprogrammi veebisaidil saavad kasutajad leida isegi simulaatori, mis võimaldab neil arvutada hüvitise summa, mida nad võivad saada, kui nad otsustavad programmi osaks saada. Tööhõive ja halduse peadirektoraadi (DGAEP) loodud leht kirjeldab juurdepääsu tingimusi, nagu alla 60-aastane ja vähemalt viis aastat alates seaduslikust pensionieast või pensionieast.

Lammutuskava algab ametlikult 1. septembril ja lõpeb 30. novembril, see on ajavahemik, mille jooksul tuleb esitada analüüsitaotlused. Kui kandidaadid vastavad nõuetele, lõpeb leping riigiga ametlikult selle aasta 31. detsembril.

See rakendus on saadaval ka veebis ja selle saab esitada programmi lõpetamise veebisaidil. Alternatiiviks on posti saatmine või otsene kättetoimetamine DGAEP-is. Kui töötajad vastavad nõuetele, teatab ettevõte, kus nad töötavad, protsessi kehtivusest ja kui ei, siis saavad nad vastuse riigihalduse riigisekretärilt (SEAP).

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi