Valitsus valmistab digitaalsesse majandusse sisenemiseks ette kaubandustoetusi

Traditsioonilise kaubanduse kaasajastamine on valitsuse mure, mis teeb koos tööstusharuliitudega strateegiliste kavade käivitamist, et tuua nendesse ettevõtetesse uusi elektroonilisi seadmeid, teatas eile ettevõtluse, konkurentsivõime ja innovatsiooni riigisekretär Carlos Oliveira.

Juhid kavatsevad edendada nende traditsioonilisel kaubandusel põhinevate mikroettevõtete konkurentsivõimet ja Carlos Oliveira väidab, et ettevõtjate jaoks on vaja uut lähenemisviisi, panustades erinevale diferentseerumisele ja dünaamikale, tsiteerib Agência Lusa.

Valitsus uurib koostöös Portugali Kaubanduskonföderatsiooniga ja teiste sektori ühendustega, välja arvatud linn, praegu kaubanduse vajadusi turunduse, innovatsiooni ja uute äritegevuse viiside osas, mis võivad hõlmata Internetti.

Plaan, mis peaks käivituma 2012. aastal, ei piirdu ettevõtete ja töökohtade moderniseerimise toetamisega, panustades tänavakaubanduse sidumisele uue tehnoloogiaga, vaid sellel on mitterahaline toetus.

Lusa Instituudi Carlos Oliveira sõnul võib väikeettevõtete digitaalsesse majandusse sisenemise toetamine hõlmata veebisaidi, e-posti ja väikese arveldustarkvara olemasolu, mis viiks ettevõtte praegusele konkurentsivõimele erineval tasemel.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees