Valitsusel on SNS-i teeninduskeskusele kulutada 27 miljonit eurot

Valitsusel on SNS-i teeninduskeskusele kulutada 27 miljonit eurot

Ministrite nõukogu kiitis eile heaks 27,83 miljoni euro suuruse summa riikliku tervishoiukeskuse (CASNS) tegevuse otsustamiseks. Samuti andis CM loa rahvatervise kanalite ja tervisekanalite kasutamiseks korraldatava rahvusvahelise pakkumismenetluse algatamiseks 24.

Otsus tehti kuu aega pärast seda, kui kontrollikoda lükkas Portugal Telecomi uuringuettepaneku läbi ja ei nõustunud asjaoluga, et leping sõlmiti esimese ettevõttega, kes vastas rahvatervise direktoraadi nõuetele. esitada ettepanekuid 15 minutit pärast konkursi algust.

Ministrite nõukogu leppis kokku ka selles, et kuni uue lepingu sõlmimise protsess on lõpule viidud, pikendatakse automaatselt lepingut praeguse operaatoriga – Caixa Geral de DepĂłsitose kontserni tervishoiuteenuste liiniga.

Sel aastal ministrite nõukogu poolt CASNS-i toimimiseks kuni 2016. aastani määratud väärtus on madalam kui 2011. aastal määratud väärtus, mis oli 28,35 miljonit eurot.

SNS-i teeninduskeskus on tegutsenud alates 2007. aastast ja seda peetakse rahvatervise sektoris oluliseks tõhususe teenuseks. Ta vastutab kasutajate sõeluuringute, nõustamise ja suunamise eest lähimasse tervisestruktuuri.

Tuntumalt kui Linha Saúde 24 on CASNS alates oma tegevuse alustamisest loonud enam kui 4,5 miljonit kontakti. Üleriigiliselt võetakse kasutajatelt päevas vastu umbes kaks tuhat kõnet.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi