Välja anti Mozilla Firefox 75, mis toetab Flatpaki lõplikus versioonis

Mozilla Firefox on Interneti-ĂĽhenduse saamiseks ĂĽks populaarsemaid brausereid, mis on alati loendi tipus ja mida tavaliselt juhib Google’i brauser Google Chrome.

Sel teisipäeval (7) avaldatud brauseri Mozilla uus versioon avaldas oma ajaveebi ametliku teadaande, kus see näitab mõningaid uudiseid, mis tulevad versioonis 75.

Esmapilgul näeme, et aadressiriba kaudu on võimalik kiiresti juurde pääseda kodulehtele seatud saitidele, nagu Google, Facebook, YouTube ja Twitter. See muudab minu jaoks meie igapäevases tegevuses palju lihtsamaks, eriti kui teil on kogu aeg juurdepääs samale saidile. Sait tuleb kinnitada ainult Mozilla Firefoxi (avaleht) avalehele.

Veel üks aadressiribale lisatud funktsioon on võimalus kasutada kõige populaarsemaid otsingumootoreid, nagu Google, Microsoft Bing, DuckDuckGo, Wikipedia ja Twitter.

Teine väga lahe asi on seotud turvalisusega. Mozilla Firefox salvestab nüüd kõik PKI veebisertifikaadi volituste sertifikaadid kohapeal. See tagab parema ühilduvuse teie valesti konfigureeritud HTTPS-serveriga, suurendades seeläbi turvalisust Internetis surfamise ajal.

Waylandiga seansi ajal on kaasatud täielik WebGL ja VA-API tugi.

Versiooni 75 oodatuim uus asi on Mozilla Firefoxi käivitamine Flatpakis, mis on juba beetaversioon, nagu me selles artiklis mainime.

Flatpak versioon on nĂĽĂĽd ametlikult saadaval ja stabiilses versioonis. Kui teie levitamisel pole toetust flatpakile, on meil siin õpetamisblogis õpetus ja kui vajate midagi lõpetamiseks, on teil olemas juhendamine flatpakile. See on tehtud, lihtsalt tippige või kopeerige ja kleepige järgmine käsk terminali või kui soovite, otsige oma poest sõna “Firefox” ja vaadake, kas ilmub “Source: dl.flathub.org”.

flatpak install flathub org.mozilla.firefox

Pärast terminali juhiste järgimist ja installimise lõpuleviimise ootamist.

Täielike väljalaskemärkmete kontrollimiseks võite neid vaadata siit.

Siit saate alla laadida ka Mozilla Firefox 75 ja siin kohe lisaversioonina. Samuti võite eeldada, et levitaja värskendab hoidlat, nii et see kuvatakse praeguses värskenduses.

Kui teil on kahtlusi, pöörduge meie Diolinux Plus foorumi poole, näeme järgmises artiklis, suured kallistused!