Valve lahkub SteamVR-i versioonist macOS-i jaoks

Vähem kui kolm aastat pärast platvormi toomist SteamVR MacOS-i jaoks Klapp teatas täna, et jätab arenduse ning keskendub ainult Windowsile ja Linuxile. Ajaveeb UploadVR oli esimene, kes postitusele tähelepanu pööras.

“Soovitame OSX-i kasutajatel[[sic]jätkake juurdepääsu oksake SteamVR-i macOS-ist, et pääseda juurde eelmistele järkudele, ӟtles ettevõte, öeldes, et kasutajad peavad SteamVR-is paremklõpsama Steamis ja Kinnisvara … »Betas.

Muidugi võivad Maci kasutajad jätkata platvormi nautimist Windowsi abil Boot Campis või isegi virtualiseeritud keskkondades nagu Parallels Desktop ja VMware Fusion.

Neile, kes pole tuttavad, on SteamVR Valve virtuaalse reaalsuse platvorm, mille Apple kinnitas HTC Vive prillide turule toomisel 2016. aasta lõpus.

Juba mõnda aega on levinud kuulujutud, et Apple töötab oma AR- ja / või VR-prillide kallal, seega on võimalik, et Valve otsus on sellega pisut seotud, teades, et kui see kunagi tuleb, on tootel tõenäoliselt ainulaadsed omadused ja optimeerimised.

Teine, veelgi usutavam võimalus on see, et platvormil pole Maci maailmas suurt haaret. See kehtib muidugi ka Linuxi kohta, kuid nagu UploadVR märkis, et paljud arendajad on Linuxis ja see on vajalik teatud ettevõtte ja valitsuse rakenduste jaoks.

AppleInsideri kaudu